PDA

View Full Version : Зъбките ми са жълти ...........



ben2418
06-06-2009, 19:41
Здравейте,

аз като малък не съм си миел зъбките а и родителите ми не са ме карали насила.И сега проблема е налице.Мия си зъбите всеки ден по 2 два пъти и с два вида пасти за зъби.Едната паста е Astera micro granules а другата Pearl Drops. Четката ми е на Oral-B. Мия ги сутринта и вечерта защото съм на училище през другото време.Сутринта и вечера си ми я зъбите първо с еднота паста после с другата.Но няма никакъв ефект,освен че предните ми 2 зъба са искрящо бели а другите ..... А аз търкам абсолютно всички. Може ли да ми препиръчате други пасти и четки,защото вече едва се усмихвам и мисля че избивам комплекси ..... Благодаря ви за отговорите

john95
06-06-2009, 19:50
Здравейте,

аз като малък не съм си миел зъбките а и родителите ми не са ме карали насила.И сега проблема е налице.Мия си зъбите всеки ден по 2 два пъти и с два вида пасти за зъби.Едната паста е Astera micro granules а другата Pearl Drops. Четката ми е на Oral-B. Мия ги сутринта и вечерта защото съм на училище през другото време.Сутринта и вечера си ми я зъбите първо с еднота паста после с другата.Но няма никакъв ефект,освен че предните ми 2 зъба са искрящо бели а другите ..... А аз търкам абсолютно всички. Може ли да ми препиръчате други пасти и четки,защото вече едва се усмихвам и мисля че избивам комплекси ..... Благодаря ви за отговорите

При мен е подобно ама просто предните 2 се отличават с наистина искряща белота, а другите отблизо леко си личат, че жълтеят...

Спри - Кола;Кафе и още някой неща за които сигурно съфорумниците ще се сетят...., че не ми е в ума сега...

Бъди постоянен с миенето на зъби и ще има резултати - Ползвай дъвки през деня - разни Орбити с гранули и тн..

ben2418
06-06-2009, 20:01
Здравейте,

аз като малък не съм си миел зъбките а и родителите ми не са ме карали насила.И сега проблема е налице.Мия си зъбите всеки ден по 2 два пъти и с два вида пасти за зъби.Едната паста е Astera micro granules а другата Pearl Drops. Четката ми е на Oral-B. Мия ги сутринта и вечерта защото съм на училище през другото време.Сутринта и вечера си ми я зъбите първо с еднота паста после с другата.Но няма никакъв ефект,освен че предните ми 2 зъба са искрящо бели а другите ..... А аз търкам абсолютно всички. Може ли да ми препиръчате други пасти и четки,защото вече едва се усмихвам и мисля че избивам комплекси ..... Благодаря ви за отговорите

При мен е подобно ама просто предните 2 се отличават с наистина искряща белота, а другите отблизо леко си личат, че жълтеят...

Спри - Кола;Кафе и още някой неща за които сигурно съфорумниците ще се сетят...., че не ми е в ума сега...

Бъди постоянен с миенето на зъби и ще има резултати - Ползвай дъвки през деня - разни Орбити с гранули и тн..

Това за колата не го знаех.Ще я спра няма проблеми,но няма ли някакви много добри пасти и четки за зъби които да ми помогнат ?!? Направо се отчаях вече ... :-k :-k :-k

PrOxY
06-06-2009, 20:04
А защо 2 различни пасти за зъби :-o

ben2418
06-06-2009, 20:17
А защо 2 различни пасти за зъби :-o

Едната е обикновенна,а другата е "УЖ" за избелване.

smileforyou12
06-07-2009, 00:25
емии щом ти е толкова пробел отиди да ти ги избелят

smileforyou12
06-07-2009, 00:45
да 700 има и по 50 60 лв
а и са пуснали избелващ комплект ама име не се сещам в момента 57 лв е

ben2418
06-07-2009, 05:57
Последно от колко до колко варира цената за избелване ?

clever
06-07-2009, 09:23
през цялото време като си бил малък не си си мил зъбите значи . . .
1-не очаквай бърз ефект
2-НЕ използвай избелващи пасти!
3-най-добре се консултирай със зъболекар за това .. ;)
успех!

ben2418
06-07-2009, 10:49
през цялото време като си бил малък не си си мил зъбите значи . . .
1-не очаквай бърз ефект
2-НЕ използвай избелващи пасти!
3-най-добре се консултирай със зъболекар за това .. ;)
успех!

Мил съм ги но не толкова често колкото е трябвало. Спирам с другата паста.Във вторник съм на зъболекар.

shandio
06-11-2009, 13:09
пробвай със сода за хляб :) има наистина голям ефект :p

chicho
06-11-2009, 14:03
Емаила на зъбът се прецаква. От содата

miloto_girl_4e
06-11-2009, 14:24
Една приятелка си избели зъбите за 130-150лв и вече половин година са си бели :)

Nanotek
06-11-2009, 23:33
Така по темата мога да напиша няколко нещица.
1. Не пий кафе в никакъв случай, ако искаш да имаш бели зъбки
2. Не пуши цигари! Ако пушиш забрави за изкрящо бели зъби, тъй като аз си ги има със специална паста сутрин (забравих и името, но си я поръчах специално от Германия), а вечер с друга паста, която отново си е специална (пак от Германия си я поръчах) то те бяха комплект де + това си жабуркам устата сутрин и вечер със специален препарат! Има ефект, но не са ми изкрящо бели зъбките.
3. Няма смисъл да си ги избелваш
4. Има специални лентички, които са скъпички, но помагат
5. Можеш да си мажеш зъбите с лимонена кора, доста помага за избелването
Ами това е успех :)

Pospalanka
06-14-2009, 08:09
Аз също имам този проблем ,но предните ми зъби жълтеят ,а задните са бели.Не пуша,не бия кола,не пия кафе.Бях на заболекар и тя ми каза че млечните зъби предават такъв цвят.Щом падне ли щели да са бели.Ако и ти имаш млечни зъби се надявай по скоро да паднат.Ако ли пък не използвай другите съвети.Това е от мен :-D :-D :-D :-) :D

clever
06-14-2009, 11:28
5. Можеш да си мажеш зъбите с лимонена кора, доста помага за избелването
ако имаш предвид-да си търкаш зъбите с лимонена кора-вредно е за емайла :?

shandio
06-14-2009, 13:37
Емаила на зъбът се прецаква. От содата

ее сега...от 2-3 миения нищо нямя да му стане :)