PDA

View Full Version : оф,оф.. пак отслабване



mandarinkaaaaa
06-06-2009, 20:58
И така..
Добър вечер и от мен!
Аз съм едно нормално(предполагам XD) момиче..на 14 и половина.
И аз като някои от тийнейджърите имам проблем с килограмите.Структурата ми не е на слаб човек и никога не е била.Не искам да съм от ония,които са само кожа и кости,но искам да отслабна.Килограмите ми не са фрапиращи,но повярвайте ми.. не мога да се погледна по бельо в огледалото.. нито пък по бански.
ИСКАМ да отслабна.Много,много го искам,но винаги,когато се заема с това.. се отказвам твърде бързо.
Аз не мога да гладувам..признавам си го.Трябва ми такъв режим,с който да си сит,но да не се претъпкваш с най различни глупости.
Нещо леко + спрот.. дали ще даде ефект?
През това лято искам да отслабна до 10 килограма максимално.Възможно ли е?Фактически това са 3 месеца,защо пък не?
Моля ви.. дайте ми няколко съвете.
Как да се храня,в какви количества,какво да спортувам,какви упражнения да правя..нещо,с което може да ми помогнете,защото не съм много веща по тези въпроси.
Килограмите винаги са ме мъчели..писна ми!
Искам промяна.

clever
06-06-2009, 21:02
новичка си
и да знаеш;че скоро ще ти заключат темичката
ето защо- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=252696
успех!от горепосочения линк ще получиш доста инфо ;)

mArMaLaDkA
06-06-2009, 21:15
Наистина ми писна, честно. В крайна сметка темата за диети и здравословно хранене е на първата страница и не е нужно кой знае какво усилие, за да я видиш. Нещата са едни и същи, преповтарят се. Ако наистина имаш такова желание да се беше поразровила в Гугъл. Щом преди не си вземала нещата насериозно, сега.. ако пак ще е така, по-добре не започвай с нищо, щом няма да го довършиш докрай.

kuklichka_bg
06-07-2009, 06:06
Гладуванеееееее 8-)

hottie
06-07-2009, 06:27
Новите потребители още не са свикнали с форума и е по-скоро желателно да им се обясни спокойно.

Вчера отворихме една по-голяма тема за дието и здравословно хранене.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=252696 Ако искаш се ориентирай към нея. Онази тема е направена с цел есичко да бъда събрано на едно място и да не се разпилява. Там можеш да намериш отговор за себе си , както и на други потребители.
А пък за останалите правила ако не си запозната можеш да ги отвориш в най-горната тема на всеки раздел :)
Ако имаш въпроси може и на лично съобщение.