PDA

View Full Version : Искам вашето мнение ...



liquidd
06-07-2009, 07:22
Както се казва .. "трудна съм" и то доста :D Не е за смях де .. ама ..
С приятеля ми водим активен сексуален живот от вече година и не съм имала други партниори освен него.Проблемът обаче е,че просто не мога да стигна до оргазъм ..През цялото това време той ме стимулира по всякакви начини и се получава,но се питам защо трябва да бъде така,ако разбирате тънката ми мисъл :D Последният път дори след 3 часа "напред назад" просто не успях .. сменили смеее цялата камасутра :grin: той прави какво ли не .. ааз се настройваам,смисъл почвам да си фантазираам ,но пак не :-D :-D и вечее се замислям,че имам сериозен проблем .. искам да ви попитам според вас трябва ли да се обърна към сексолог и ако на някои от вас им се е случвало кое е най доброто решение ? :( :(

MrBig
06-07-2009, 07:34
Изчерпаан в сексуално отношение връзка...Трянва ти промяна,разнообразие!

Rofl4e
06-07-2009, 08:46
или може би си фригидна..

YaNcHeToOo
06-07-2009, 09:42
Изчерпаан в сексуално отношение връзка...Трянва ти промяна,разнообразие!

Може би е това...

TheBeliever
06-07-2009, 09:51
или може би си фригидна..

Хайде преди да се изказвате "компетентно" поне проверете значението на думичката, а?


По темата: като мастурбираш свършваш ли? Ако да, значи ти няма нищо. Просто партниора ти не успява да нацели точните места, темпо и начин. Изследвай тялото си сама. Разбери (без излишен срам и притеснения) какво, как и къде ти харесва. Лично на теб. Не се води по статии и кой-какво-казал. Когато намериш всичко това го сподели с партниора си. Отново - даже най-малкото притеснение ще развали всичко. И не на последно място - не си поставяй оргазма за цел. Просто се наслаждавай на усещанията и когато най-малко очакваш: Джакпот!

Fritz
06-07-2009, 10:18
пий английска сол 10 минути преди това

Ilikeliljon
06-07-2009, 10:22
или може би си фригидна..

Хайде преди да се изказвате "компетентно" поне проверете значението на думичката, а?


По темата: като мастурбираш свършваш ли? Ако да, значи ти няма нищо. Просто партниора ти не успява да нацели точните места, темпо и начин. Изследвай тялото си сама. Разбери (без излишен срам и притеснения) какво, как и къде ти харесва. Лично на теб. Не се води по статии и кой-какво-казал. Когато намериш всичко това го сподели с партниора си. Отново - даже най-малкото притеснение ще развали всичко. И не на последно място - не си поставяй оргазма за цел. Просто се наслаждавай на усещанията и когато най-малко очакваш: Джакпот!

Това, че да речем свършва, когато е сама не означава, че няма проблем, но също така пък и не означава, че проблема не е и в другия. На мен лично ми се струва, че е възможно да имаш някакви задръжки на несъзнателно ниво (ако свършваш, когато мастурбираш сама, това донякъде би потвърдило нещата) и за това да не можеш да свършиш. Какви са ви отношенията с приятеля ти, разбирате ли се, използвате ли секса за сдобряване и така нататък. Трудно е да се каже какво е точно в интерес на истината. :) :)

hottie
06-07-2009, 11:18
Фригидна друг път. Въобще защо не се образовате малко преди да давате подобни мнения и да плашите момичето??

По темата : Известно е , че при повече от 50% от жените достигането до оргазъм е трудно през първите 1-2 години. Много от тях се шашкат, но всъюност няма за какво.
Пък и ти сега си си втълпила, че не можеш да свършиш и го мислиш дори повреме на акта. А колкото повече го мислиш, толкова по-трудно ще ти е да свършиш.
Каза, че сте минали цялата кама сутра, но при много жени един от най-лесните начини за свършване е докато тя е отгоре - защото по този начин, едновременно с протикването се стимулира и самия клитор.
Отпусни се, не го мисли и ще стане.
Аз също бях като теб година и нещо, но вече свършвам при почти всеки, да не кажа всеки полов акт ;)

bebok
06-07-2009, 14:01
По темата: като мастурбираш свършваш ли? Ако да, значи ти няма нищо. Просто партниора ти не успява да нацели точните места, темпо и начин. Изследвай тялото си сама. Разбери (без излишен срам и притеснения) какво, как и къде ти харесва. Лично на теб. Не се води по статии и кой-какво-казал. Когато намериш всичко това го сподели с партниора си. Отново - даже най-малкото притеснение ще развали всичко. И не на последно място - не си поставяй оргазма за цел. Просто се наслаждавай на усещанията и когато най-малко очакваш: Джакпот![/quote]
+10000000000000 :)

eHoT4e
06-07-2009, 14:24
пий английска сол 10 минути преди това

какво е английска сол :-o

Fritz
06-07-2009, 14:44
пий английска сол 10 минути преди това

какво е английска сол :-o
има го по аптеките,и е евтино,сексуален стимулант,разтваряш във вода и пиеш(а може и да не разтваряш)

svetoslava_sliven
06-07-2009, 14:47
щом ходите от дълго време значи се познавате добре което малко или много убива страста , сменете подхода , мястото .

DeViLgIlrL16
06-07-2009, 15:44
или може би си фригидна..

Хайде преди да се изказвате "компетентно" поне проверете значението на думичката, а?


По темата: като мастурбираш свършваш ли? Ако да, значи ти няма нищо. Просто партниора ти не успява да нацели точните места, темпо и начин. Изследвай тялото си сама. Разбери (без излишен срам и притеснения) какво, как и къде ти харесва. Лично на теб. Не се води по статии и кой-какво-казал. Когато намериш всичко това го сподели с партниора си. Отново - даже най-малкото притеснение ще развали всичко. И не на последно място - не си поставяй оргазма за цел. Просто се наслаждавай на усещанията и когато най-малко очакваш: Джакпот!


+1 отпусни се ине мисли за тва...

HichNeMiPuka
06-07-2009, 16:02
щом ходите от дълго време значи се познавате добре което малко или много убива страста , сменете подхода , мястото .


точно фактът, че се познават добре
би трябвало да помага

отпусни се и не се притеснявай за нищо
не се чуди дали ще свършиш или няма
важното е да се съсредоточиш върху своите усещания
върху това какво чувстваш и какво ти доставя удоволствие
не се притеснявай да си поискаш нещо
или да вземеш инициативата в свои ръце
всичко е до отпускането и наслаждаването
;)
успех

pitan4icata
06-07-2009, 20:06
Самозадоволявала ли си се ? Опитвала ли си сама да намериш онази вълшебна точка която трябва да стимулираш за да достигнеш до оргазъм.Опитай ... опознай сама тялото си за да може и момчето да го направи...
И аз не достигам до оргазъм при секс.. за сметка на това.. показах на приятеля ми как д аме стимулира с пръстчета .. и сега се справя доста добре... смятам че скоро ще успеем и чрез секс въпрос на познание и опити е, не на продължителност или умения...

noproblembitch
06-08-2009, 07:15
Най-тъпата тема... :shock:

GabisiTa
06-08-2009, 07:46
Може би приятеля ти не уцелва точните места. Опознай сама тялото си, намери точките, които те карат да стигнеш до оргазъм и му ги покажи :)

pLqmi92
06-08-2009, 09:07
Отпусни се и забрави всичко,отдай се на момента..това е :P

evangelinelilly
06-13-2009, 21:15
0oof ne mi se g0v0ri na tazi tema zasht0t0 i az imam sushtiq pr0blem... priqtelqt mi vinagi k0gat0 pravim sex gleda da si napravi na neg0 kefa i nik0ga ne stigam d0 0rgazum i vu0bshte...g0v0rili sme si na taq tema toi vika 4e pr0blema e v mene 6t0t0 sum nqmala 4istfitelnost a ne v neg0...nzn m0je bi trqbva da pr0bvam s nqkoi drug (ni6ty 4e v0dim ser vruzka :d:D :D ) bz se ;) kajete kf0 da pravq ?

miss_kiss181
06-13-2009, 21:28
или може би си фригидна..

Хайде преди да се изказвате "компетентно" поне проверете значението на думичката, а?


По темата: като мастурбираш свършваш ли? Ако да, значи ти няма нищо. Просто партниора ти не успява да нацели точните места, темпо и начин. Изследвай тялото си сама. Разбери (без излишен срам и притеснения) какво, как и къде ти харесва. Лично на теб. Не се води по статии и кой-какво-казал. Когато намериш всичко това го сподели с партниора си. Отново - даже най-малкото притеснение ще развали всичко. И не на последно място - не си поставяй оргазма за цел. Просто се наслаждавай на усещанията и когато най-малко очакваш: Джакпот!
+100000000000

monincetyyy
06-14-2009, 08:52
Ауе ако мастурбира и свършва значи и няма нищо... бла бла.. Има жени на по 30 год за сефте изпитват оргазъм и не щото нещо им има.. А половината на по 15-16-17 год не знаят дори кфо представлява женската еякулация и си мислят че свършват... Аз свърших миналата година за първи път и осъзнах че до преди тфа само съм си въобразявала че правя секс.. Чувството е уникално.. Прави си кефа не го мисли въобще.. като му дойде времето ще стане ;)