PDA

View Full Version : Как да се запозная с едно момиче



selassie
06-07-2009, 11:17
Здравейте , има едно момиче което работи точно на отсрещния магазин срещу моята работа , и постоянно си подхвърляме погледи , но не знам как да я заговоря , срамежлив съм ..по цял ден сме един с/у друг.Моля помогнете.. :o

elsy
06-07-2009, 11:23
Темата ти не е баш за тука...

Canis_Dirus
06-07-2009, 11:23
Приближаваш се съвсем случайно и като от нищото й зашиваш един як шамар с въпроса "Ко, прайш ма, курвo?"

Жените обичат спонтанни мъже! 8)

LiveFlower
06-07-2009, 11:24
^ :razz: :razz:

FakePlasticTree
06-07-2009, 11:31
Можеш да отидеш в магазина например? :lol:
Ако е някакъв по-малък може да я помолиш да ти развали пари, или просто да гледаш за нещо в магазина.. Уж за нещо друго, а през това време можеш да подхвърляш нещо.. Хора, то трябва от вътре да идва, бе..

FakePlasticTree
06-07-2009, 11:47
^каква?
Устните ти са по-хубави от дупето на кокошката ми :lol:

hottie
06-07-2009, 11:55
Купи си нещо от нея и се заговорете като за начало. Ама без да нахалстваш.

Jamalska
06-07-2009, 12:54
"Добро утро,колега"??

EroSennin
06-07-2009, 15:01
Наръчник как да свалим момиче, казваш "чакай да ти покажа 1 фокус" и си вдигаш ръцето към лицето докато си мърдаш ръцете изведнъш е риташ с вътрешната страна на стъпалото на 10тина см под коляното (желателно е да имаш по-твърда подметка на обувката) , ако с това не е повалиш е довършваш с 1 лакът във вратлето и запуши устата с чорапи (ако са носени 3-4 дена нон стоп най-добре :)) след това вече е връзваш изнасяш е изнасилваш е и е продаваш в чужбина и така :)

Riot
06-07-2009, 18:00
"ти -В днешно време има малко упорити хора като тебе
"тя -(Ще последва въпрос от сорта "WTF" или "OMG + изражение O.o")
"ти -Гледам те всеки ден ме гледаш с надеждата да се запоснаеш с мен...е УСПЯ..."АЗ съм "Джими" а ти как се казваш?
-Тя ти казва името си...ръкостискане..всички там простотии
-(НЕ ЗАБРАВЯЙ СЕМКИТЕ)Искаш ли семки...

хаха ;|

l0llip0p
06-07-2009, 18:05
питай я дали и се намира мравояд защото имаш проблеми в кухнята с няколко мравуняка :-o

Lucho
06-07-2009, 19:07
Чети това - http://forums.gta-bg.com/viewtopic.php?f=11&t=4383 и не ги слушай другите, защото като чета мненията усещам че имаш по-голям шанс да получиш шамар отколкото целувка (това май е целта xD).

YakUZa777
06-09-2009, 12:48
Искаш ли да духаш на приятеля ми, докато те шибам в г.ъза?

8-)
:lol: На мен това мнение ми се вижда най - добро

hrisa96
06-13-2009, 11:23
"ти -В днешно време има малко упорити хора като тебе
"тя -(Ще последва въпрос от сорта "WTF" или "OMG + изражение O.o")
"ти -Гледам те всеки ден ме гледаш с надеждата да се запоснаеш с мен...е УСПЯ..."АЗ съм "Джими" а ти как се казваш?
-Тя ти казва името си...ръкостискане..всички там простотии
-(НЕ ЗАБРАВЯЙ СЕМКИТЕ)Искаш ли семки...

хаха ;|
"ти -Гледам те всеки ден ме гледаш с надеждата да се запоснаеш с мен...това май бях аз ..Е успях. ."АЗ съм "Джими" а ти как се казваш?

StayFly
06-13-2009, 11:40
Наръчник как да свалим момиче, казваш "чакай да ти покажа 1 фокус" и си вдигаш ръцето към лицето докато си мърдаш ръцете изведнъш е риташ с вътрешната страна на стъпалото на 10тина см под коляното (желателно е да имаш по-твърда подметка на обувката) , ако с това не е повалиш е довършваш с 1 лакът във вратлето и запуши устата с чорапи (ако са носени 3-4 дена нон стоп най-добре :)) след това вече е връзваш изнасяш е изнасилваш е и е продаваш в чужбина и така :)
Защо не използваш буквата "я" ?

EroSennin
06-13-2009, 11:52
2 потребителки и без това ми го повтарят ама не знам навик най-вероятно, ние на село си казваме "е" :? иначе метода работи на 100% :)

PlaYWithHim
06-13-2009, 11:57
Ходи си купи нещо от магазина и й подхвърли покана за кафе 8)

CeLyVka
06-13-2009, 12:21
толкова ли е трудно да я попиташ как се казва и да й направиш покана за кафе ?

SouthStandServiceLad
06-14-2009, 20:57
Бате по добре нахлуй с маска и с пистолет и се изкрещи " ТОВА Е ОБИР! " " ПИЧКАТА В КОЛАТА!!! ", след това я шибни с приклада и я закарай на Витоша, където й обясни че тя е смисъла на твоя живот и че е късно да се отказва от теб, защото си я е.ал, а вече си болен от хепатит Ц и СПИН :)

SouthStandServiceLad
06-14-2009, 21:21
Колко романтично би било да хвърлиш една тухла вързана с розова панделка и с листче с телефона ти. И се цели в главата !!!

SouthStandServiceLad
06-14-2009, 22:03
да го еВа... Може да покаже благосъстоянието си като едно време, ако извади тумбак като на бременна в 9-я месец жена и го цамбурне върху тезгяха, пък тогава да използва лафа ти и тогава според мен няма да има грешка ;)

SouthStandServiceLad
06-15-2009, 08:03
Подобен случай имах и аз. С едно момче, където и двамата знаем се прибираме през метростанция Опълченска и три девойки ( сметни от МолО ) минават през подлеза, а ние зад тях. Тогава започнахме да ги обсъждаме на висок глас, а аз надуших женско Булгари и му викам на моя човек " Аре на бас че една от тия е с женско булгари ", той не ми вярваше за това ги настигнахме. Естествено бях прав, но можеш да си представиш физиономиите им, когато ги питахме " Абе извинете, някоя от вас да е с парфюм булгари ?? " :shock: :shock:
След тва пихме кафе в една дупка в квартала, но на мен ми се присра и се прибрах да се изсера мощно!

WildGirl
06-15-2009, 12:56
Подобен случай имах и аз. С едно момче, където и двамата знаем се прибираме през метростанция Опълченска и три девойки ( сметни от МолО ) минават през подлеза, а ние зад тях. Тогава започнахме да ги обсъждаме на висок глас, а аз надуших женско Булгари и му викам на моя човек " Аре на бас че една от тия е с женско булгари ", той не ми вярваше за това ги настигнахме. Естествено бях прав, но можеш да си представиш физиономиите им, когато ги питахме " Абе извинете, някоя от вас да е с парфюм булгари ?? " :shock: :shock:
След тва пихме кафе в една дупка в квартала, но на мен ми се присра и се прибрах да се изсера мощно!
:razz: :razz: :razz:

SouthStandServiceLad
06-15-2009, 20:43
Да не си била ти ? :o

YaNcHeToOo
06-16-2009, 10:15
Купи си нещо от нея и се заговорете като за начало. Ама без да нахалстваш.

++ ;)