PDA

View Full Version : какъв цвят??



urbangirl
06-07-2009, 14:30
здравейте!понеже имам голям проблем със съчетаването на цветове,но не само на дрехи,но и на лакове,а иначе имам доста хубави и от двете :) та първо купих си цветенца за след лакиране единият вид с оранжеви лилави сини и розови цветя,съответно с какъв лак с поред вас си отиват освен черен и бял?Другият вид е розово и зелено,същото се питам?/благодаря предварително :)

chuppiz
06-07-2009, 14:39
да ти кажа в момента на мода са ярките цветове и можеш да ги комбинираш с нещо контрастно, което да изпъква. Не е задължително да ги комбинираш с цвят, който супер да им отива. Експериментирай :) Шареното е на мода

urbangirl
06-07-2009, 14:45
благодаря ,за да не пускам нова тема и ако знаеш или някой знае ,как точно се използва-купих си днес в една малка бутилка с тапа нещо като мъниста и продавачката ми каза че са за след лакиране обаче знаете ли точно отгоре може ли да се посипват и после пак да се лакирва примерно с безцветен лак или не може

Nadelina
06-07-2009, 15:12
Лакираш нокътя и веднага сладаш от мънистата върху него, преди да е изсъхнал лака, за да се залепи. После спокойно можеш да си сложиш и безцветен лак върху манистата.

urbangirl
06-07-2009, 16:35
благодаря ти много :-)