PDA

View Full Version : ПОМОЩ!Съчетаване



urbangirl
06-07-2009, 14:35
ето го и продължението ми,този път става дума за дрехи.имам много хубави дрехи също и аксесоари,но сякаш нямам дарбата да ги съчетавам добре,който пък я притежава да сподели някои съвети!?благодаря предварително може да подкрепяте и със снимков материал :)

Nadelina
06-07-2009, 15:15
Не мисля, че някой може да даде точен съвет на подобно запитване, много е относително. Поглеждаш се в огледалото и ... или се харесваш, или - не...

smileforyou12
06-07-2009, 15:23
снимай ги всичките и ги постни 8-)

urbangirl
06-07-2009, 16:32
хих добра идея,до утре ще постна най-хубавите специално за теб :D

guinessgirl
06-07-2009, 16:40
наистина ли искаш някой друг да ти изгражда стила?

urbangirl
06-07-2009, 16:53
не аз съм го изградила относно избора на вида дреха,която да нося просто имам чувството че не съчетавам добре дадена блуза и панталон или пола,,и исках просто да попитам :)

vellvet
06-08-2009, 08:50
сру но не мисля че без дори да сме виждали дрехите и стила ти може по някакъв начин да ти помогнем.... просто внимавай с цветовете много е важно да не си като ходещ цирков шатър ;)

hisy
06-08-2009, 15:40
Ето ти един съвет : Черното отива на всичко.. например : черна пола и жълта блуза,червена блуза или някакъв друг цвят... можеш също така и пола с клин и потниче... и така :)

Nadelina
06-08-2009, 16:08
Тъй като за момента имам свободно време, а и няма какво друго да правя аз ще се опитам да дам един изчерпателен отговор!
Ето кои цветове с кои можеш да съчетаваш :
- черно - с всичко;
- бяло - с всичко (както и сивото що горе така);
- розово - със синьо, зелено, бяло, черно;
- жълто - с лилаво, зелено,синьо, бяло, черно, сиво;
- зелено - с оранжево, жълто, бяло, черно... (аз нося и зелено с лилаво, но повечето хора не харесват тая комбинация);

И другите май вече се припокриват. Другия ми съвет е, когато имаш много богата блуза (с мъниста, паети, рисунки и т.н.) да слагаш по-семпъл панталон и обратното. За бижутата и аксесоарите по същия начин, за да не става прекалено кичозно и циганско.