PDA

View Full Version : Обикновенна история... помощ



kuber
06-07-2009, 15:19
Скоро се разделих с приятелката ми.
Иторията е следната: Запознахме се и нещата се развиха бързо помежду ни... Бях чувал за нейни тъпи пиянски прояви но реших да не обръщам внимание на хорските клюки пък и тя каза че това е единичен случай и няма да се повтори. Всико в началото беше супер, чак усещах че почвам да се променям на добре... станах търпелив, по мил, по внимателен... и така докато един ден (фатален ден) бяхме поканени на един купон на който тя се напи зверски въпреки молбите ми да внимава с пиенето.... така се напи че почна да лази по земята... идваше и ми казваше някакви тъпотиии "толкова мъже искат да ме чукат, а аз съм с теб" , "искам сега да ти лигавя кура" абе подобни изцепки. Моля ви само да си предствавите картинката на пияно момиче лазещо поземята и драпащо за нечий кур. В този момент прокънтяха нейните думи от преди- "Аз не съм такава..." , "Повече няма да се повтори..." , "Аз не пия".... Разбирасе аз се изнервих, абе направо се вбесих, стиснах си юмруците и усетих че ще направя нещо много лошо... постепенно се овладях и изчезнах от там отвратен и погнусен от момичето за което бях готов да преобърна света...
Ясно ми стана, че с връската ни беше до тук. На другия ден и се обадих и сдържайки гневаси почнах да и говоря спокойно за това че трябва да се видим непременно, при което тя каза че имала някаква работа и нямало да стане днес, но по късно се обади и каза че може и да има време, след като се видела с някаой си там... е тука вече неисздържах и пуснах малко от гнева си...
На следващия ден получвам в скайп един ферман в който ми обяснява че не иска да ме вижда повече и че не може да контактува с такива хора като мен, да не я търся и така нататък...
Опитах да и напомня, че имаме общи неща които сме захванали още от преди цялата история и че не е добре така да се разделяме, но тя бе кон с капаци.... при което и отговорих, че ме ореждат нещата щото аз пък не искам да имам нещо общо с парцали като нея... и това бе краят на връската ни.
Виждам я много често, навирила нос как кокетничи пред мен, как нарочно се смее на висок глас как търси вниманието ми смо и смао да ми напомни какво съм загубил, а погнусата в мен расте все повече и повече, а злобата тържествува нат мен, мога да спрта да се владея и да направя нещо за което после да съжалявам...
Не знам защо ви го разказах всико това, много отв ас ще се изсмеят други пък няма да го отразят... НО имах нужада да споделя.... :cry:

TheBeliever
06-07-2009, 15:23
Сам си я видял каква е и си преценил, че не искаш да се занимаваш с такава като нея. Не разбирам защо сега се жалваш.

bloody_tower
06-07-2009, 15:28
Недей да съжаляваш, защото тя съжалява. Сигурно й е много гузно заради цялата тази изцепка, защото ти си държал на нея по някакъв начин, а тя не е оправдала доверието ти. Мисля че се опитва да привлече вниманието ти само, за да види, че я гледаш още един път. Не я познавам все пак не мога да кажа кой знае какво, но така мисля. Не и обръщай внимание просто я остави да мине покрай теб. Бъди и ти "кон с капаци". Не си заслужава.

cinderella_gugutka
06-07-2009, 15:49
Сам си я видял каква е и си преценил, че не искаш да се занимаваш с такава като нея. Не разбирам защо сега се жалваш.

Bellatrix
06-07-2009, 16:04
За да стигне до такава гнусна проява, явно е невероятно тъпа. Ти си я помолил да не се напива, тя не те е чула. За какво ти е такова момиче? Добре, на този купон си бил там. А на следващия? Ще се хване да "лигави мъжкия полов орган" на някой друг. Не ти трябват пияндета.
Не съжелявай. Фактът че вече не си с такава тъпачка трябва само да те радва.


ПП. А след това, което си видял, още ли я желаеш, искаш да я целуваш и тн?
Аз бих се чувствала погнусена само от идеята пак да я целуна.

kuber
06-07-2009, 16:10
ПП. А след това, което си видял, още ли я желаеш, искаш да я целуваш и тн?
Аз бих се чувствала погнусена само от идеята пак да я целуна.

Мен ме е гнус да я гледам че камоли да я докосна.
Знам че трябва да простя, знам че не трябва да се изтезавам... но, уви!

DeViLgIlrL16
06-07-2009, 16:34
на тоя сват е пълно с курви...
мани я подминавай я не заслужава и грам съчуствие... аз се погносих само като го прочетох пак ти не знам как си се чуствал когато е направила всичко това... :-&

dydolinkka93
06-07-2009, 18:48
Сам си я видял каква е и си преценил, че не искаш да се занимаваш с такава като нея. Не разбирам защо сега се жалваш.
++

BaiToq
06-07-2009, 18:56
Скоро се разделих с приятелката ми.
Иторията е следната: Запознахме се и нещата се развиха бързо помежду ни... Бях чувал за нейни тъпи пиянски прояви но реших да не обръщам внимание на хорските клюки пък и тя каза че това е единичен случай и няма да се повтори. Всико в началото беше супер, чак усещах че почвам да се променям на добре... станах търпелив, по мил, по внимателен... и така докато един ден (фатален ден) бяхме поканени на един купон на който тя се напи зверски въпреки молбите ми да внимава с пиенето.... така се напи че почна да лази по земята... идваше и ми казваше някакви тъпотиии "толкова мъже искат да ме чукат, а аз съм с теб" , "искам сега да ти лигавя "мъжкия полов орган"" абе подобни изцепки. Моля ви само да си предствавите картинката на пияно момиче лазещо поземята и драпащо за нечий "мъжки полов орган". В този момент прокънтяха нейните думи от преди- "Аз не съм такава..." , "Повече няма да се повтори..." , "Аз не пия".... Разбирасе аз се изнервих, абе направо се вбесих, стиснах си юмруците и усетих че ще направя нещо много лошо... постепенно се овладях и изчезнах от там отвратен и погнусен от момичето за което бях готов да преобърна света...
Ясно ми стана, че с връската ни беше до тук. На другия ден и се обадих и сдържайки гневаси почнах да и говоря спокойно за това че трябва да се видим непременно, при което тя каза че имала някаква работа и нямало да стане днес, но по късно се обади и каза че може и да има време, след като се видела с някаой си там... е тука вече неисздържах и пуснах малко от гнева си...
На следващия ден получвам в скайп един ферман в който ми обяснява че не иска да ме вижда повече и че не може да контактува с такива хора като мен, да не я търся и така нататък...
Опитах да и напомня, че имаме общи неща които сме захванали още от преди цялата история и че не е добре така да се разделяме, но тя бе кон с капаци.... при което и отговорих, че ме ореждат нещата щото аз пък не искам да имам нещо общо с парцали като нея... и това бе краят на връската ни.
Виждам я много често, навирила нос как кокетничи пред мен, как нарочно се смее на висок глас как търси вниманието ми смо и смао да ми напомни какво съм загубил, а погнусата в мен расте все повече и повече, а злобата тържествува нат мен, мога да спрта да се владея и да направя нещо за което после да съжалявам...
Не знам защо ви го разказах всико това, много отв ас ще се изсмеят други пък няма да го отразят... НО имах нужада да споделя.... :cry:
Не съжалявай.
Това е историята на една сурва.

soul1199
06-07-2009, 19:24
[тая е мн зле,кажи й 4е е мн тъпа и да не си вири носа мн мн,то бива курволяк ама то :-x

Take_That
06-07-2009, 20:16
Няма за какво да съжаляваш, нито за нея, нито пък за връЗката ви :)
Колкото и обидно да ти прозвучи, тя е голяма к**ка ....

mimzchet0
06-08-2009, 05:59
Хех ,... успях да прочета цялото .. това момиче не те заслужава ... виждаш в сегашно време кво става с момичетата.. Просто незнам как да си изкажа мнението за нея .. нямам думи .. :lol:

Aicken
06-08-2009, 06:06
представи си че е била сама на купона :shock: е тогава щеше да има после КЮТЕЦИ БРАТКО .щото имаш късмет че твоя кур е бил там ами ако го е нямало е щялла да иска друг , видял си я кво представлява и сигурно ти е ясно че НИЩО не си изгубил

LittlePrincess
06-08-2009, 06:10
Изобщо не съжалявай за нея...

Aicken
06-08-2009, 06:12
Изобщо не съжалявай за нея...


лошото е че понякога човек се влюбва точно в такава и си изгубва акъла

vlubeno_momi4e***
06-08-2009, 10:51
Поне си разбрал каква е! Да не ти пука за нея.

Faces
06-08-2009, 14:41
Боже колко мъка има по тоя свят...и тая сериозно ли се има за момиче :shock: за човек изобщо.Супер долна работа на твое място и аз бих я намразил но тя дори и това не заслужава.Кокетничи пред теб и се прави на много весела защото и е тъпо че и ти си я резнал наричайки я парцал евала 100% бъди сигурен че и е гадно че не си с нея.