PDA

View Full Version : Как да си направя тази прическа?



xcomplicatedx
06-07-2009, 16:25
..........

BlueCat
06-07-2009, 16:33
Еми можеше да провериш в търсачката, ама айде...
Еми трябва косата ти да е подстригана, така че отгоре етажите да са ти къси и бретон настрани. Изправящ я, и я тупираш за повече обем и готово - вече си имаш прическа, която никое друго момиче няма! :lol: въпреки че и аз съм с такава прическа

Pepincetyy
06-07-2009, 17:04
Еми можеше да провериш в търсачката, ама айде...
Еми трябва косата ти да е подстригана, така че отгоре етажите да са ти къси и бретон настрани. Изправящ я, и я тупираш за повече обем и готово - вече си имаш прическа, която никое друго момиче няма! :lol: въпреки че и аз съм с такава прическа

GaBiIi__
06-07-2009, 18:59
изправяш и топираш :)

fashion4etyy
06-07-2009, 19:02
ами мн зависи дължината на косата..и тва как ти е сега
иначе прическата е модерна :-D :-)

therichbitch
06-07-2009, 20:06
топиране и лак и след 2 месеца слама ;)

xcomplicatedx
06-07-2009, 20:17
..........

sladkish_14
06-07-2009, 20:26
То пък това е елементарно , просто , всекидневно .. Абе направоооо НЕ е прическа .. :?

Goddess
06-07-2009, 20:27
ми то аз си се топирам и не ми е точно такава..значи от етажите заиси най-вече освен тупирането де..?

Еми общо взето, да. И косата на момичето не е на път, а е топирана назад.

Punisherrr
06-07-2009, 20:40
Пак тва лайняно топиране... пфф..
На гнезда ше заприличате ей.

ELiTyYy
06-08-2009, 08:16
Еми можеше да провериш в търсачката, ама айде...
Еми трябва косата ти да е подстригана, така че отгоре етажите да са ти къси и бретон настрани. Изправящ я, и я тупираш за повече обем и готово - вече си имаш прическа, която никое друго момиче няма! :lol: въпреки че и аз съм с такава прическа

DimovB
06-08-2009, 08:17
Извикай некой бесен негър да ти се изджебри на косата.

stealthyGirl
06-14-2009, 09:35
Пак тва лайняно топиране... пфф..
На гнезда ше заприличате ей.! :-& И е много тъпа тая прическа... Като няк'ви извънземни. 8-) И м/у другато като чуя за топиране 1-вото, за което се сещам е бившата ми класна как се топираше в автобуса и после спомените за разни лелки с топирани къси коси. За това тая дума ми е направо омразна. :-D А и тази прическа отива на малко лица по лични наблюдения.

3oPuTy
06-14-2009, 09:47
ами мн зависи дължината на косата..и тва как ти е сега
иначе прическата е модерна :-D :-)
Модерна?!
Ти чуваш ли се?! #-o
Модерна беше до миналото лято,когато всяко второ момиче се мислеше за ФьИеШъНчИиИиИи,слагаше си по 1 тон изкуствена коса и подражаваше на оная Кейти (или както там й беше името) :?


По темата:Най-горния пласт трябва да е доста къс.След това топираш,слагаш един тон лак и готовооо ... Вечерта се чудиш как да се срешеш и как да измиеш всичкия лак ... След месец отиваш на посещение при фризьора си и той/тя стои и гледа ей така ---> :shock: Казва ти,че косата ти вече не става за нищо и готово ... ;)



:lol: :lol: :lol:

caramelcheto
06-14-2009, 17:39
aаам кажи на фризьорката ти като те подстригва да ти напражи косата на пластове и силно филирана с тъпата ножичка и от там е лесно - изправяш и тупираш с лак ако косата ти е по-мека си вземи от тези с по-силна фиксация аз преди редовно си правих така косата с черния лак на taft става мн добре :) :-) :-)

tonie__
06-14-2009, 17:43
един съвет-ако не можеш качествено да се топираш-НЕ ГО ПРАВИ ВЪОБЩЕ ! Отвратителни са момичета,които не могат да се топирам нормално и са като кокошки :shock:

tonie__
06-14-2009, 18:07
^ Умирай,животно гадно !! :-)

caramelcheto
06-16-2009, 04:29
виж това мойе да помогне http://vbox7.com/play:a08f217c :D :-)

smille1
06-16-2009, 15:48
прави си тази прическа само един месец и после ''сбогом коса'' :-D :-D


а ако искаш такъв обем можеш да я пресираш в корените и после топирането и тоновете лак :)

turboPantofka
06-16-2009, 18:33
О да прическа тип гъба ...ужас :? не стига че вече всяка кифла се прави така пък е и доста тъпо...аре хубаво да нямаш никакъв обем може малко но малко а някои прекаляват и гледката е умопомрачителна :?

sssladuranka
06-16-2009, 18:50
тая прическа става ма да излезеш така нещо на дискотека на рожден ден на купон ала бала но не и всеки ден :? както казаха и по горе 1во сека 2ра е така/+не седи ЧАК ПЪК ТОЛКОВА добре/ и 2ро до 1 месец и "сбогом коса" :?

xcomplicatedx
06-25-2009, 13:07
..........

Hilary_
06-25-2009, 13:30
Абеее кво сички нахранихте момичето, че ще и опада косата ... :? :? Саа ако всичко си е с мярка нищо няма да и стане.. а за тази прическа не е нужно мнооого лак ... :?

Към авторката: Първо отиди при фризьора ти и покажи снимката .. като гледам косата е на етажи като най-горния е доста по-късичък .. изстънена е с бритон ... ама не всеки фризьор може да те направи така... гледай да отидеш някъде където си сигурна ... да не те офъкат излишно ... :? :?

estellle
06-25-2009, 15:11
вярно е че благодарение на лака стават хубави прически .. ама не трябва да се използва ежедневно според мен щото рано или късно ефекта се проявява и от личен опит ше кажа,че не е добър :D :)

3oPuTy
06-25-2009, 15:49
Абеее кво сички нахранихте момичето, че ще и опада косата ... :? :? Саа ако всичко си е с мярка нищо няма да и стане.. а за тази прическа не е нужно мнооого лак ... :?

Към авторката: Първо отиди при фризьора ти и покажи снимката .. като гледам косата е на етажи като най-горния е доста по-късичък .. изстънена е с бритон ... ама не всеки фризьор може да те направи така... гледай да отидеш някъде където си сигурна ... да не те офъкат излишно ... :? :?
Ти някога била ли си с такава прическа?!
Или поне стояла ли си цял ден с топирана коса и малко лак?!
Май не,а?!
За тази прическа трябва доста топиране,а топирането накъсва косъма
=> Косата става все по-тънка и гадна
Освен това за да се запази обема трябва доооста лак (най-вече в началото,когато се предполага,че косата е здрава,а здравата коса ТЕЖИ и лака успява да я фиксира за 1-2 часа)
=> Косата се прецаква още повече ...

Извод:След няколко месеца с подобна прическа и без ПРОФЕСИОНАЛНА грижа косата й ще заприлича на гнездо :?

Hilary_
06-25-2009, 16:03
3oPuTy: Да била съм ... и все още съм ... и с по-дълга пак такава прическа съм била ... и сега като е по- къса .. :? :? За лака .. ами не не слагам кой знае колко ... и пак си става както аз искам!!! Въпрос на грижа е .. ако си подхранва косата .. ако се грижи за нея няма толкова да и навреди тупирането ... а и ако не е всеки ден това тупиране .. :? А и косата не се уврежда само от тупирането ... айде да не си говорим за пресите, машите дори прекаленото стоене на слънцето ... :?

3oPuTy
06-25-2009, 21:16
Hilary_ да ме прощаваш,но в профила ти има снимки и на нито една не си с такава прическа ... На снимките си с най-обикновена,класическа прическа на пластове.Твоята прическа не изисква всекидневно топиране (хах даже не изисква никакво топиране,но това е само ако имаш достатъчно хубава коса),а прическата,която авторката иска изисква ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всекидневно топиране.
Няма лак,който да държи цял ден косата в едно положение ... Опс!Грешка!Ако косата ти е тънка и слаба без проблем с много малко лак 3-4 фиксация ще си запазиш прическата,но ако имаш здрава коса просто няма как да стане ... (най-малкото,защото здравата коса тежи повече и лака не успява да я задържи :?)
Що се отнася до подходящите продукти за коса - едва ли има някое нормално момиче,което да не използва продукти за коса като маски,балсами,кристали и прочие ... Все едно като се къпеш да не използваш шампоан :?
А относно пресите,машите и слънцето - от 4 години се изправям редовно и косата ми си е същата,къдря се поне по един път на две седмици - косата ми не се е променила от това,слънцето пречи ако се използва евтина козметика (т.е. шампоан,балсам или маска на някоя измислена марка,в която не фигурират необходимите съставки за здрава коса)


П.П.Мисля,че няма смисъл да спорим ... Ако не вярваш на думите ми може просто да попиташ някой компетентен стилист (хах всъшност може и някоя квартална фризьорка да ти отговори ... Все пак това са неща от Обща култура ... ако мога така да се изразя)

KoRnFlAkE
06-25-2009, 23:12
тая прическа е.. гадна.

mgxpower
06-26-2009, 02:12
хораа..ако ми кажете как се прави тази прическа като на мацката от снимката ще сте златни.. =P~

http://gal2.impulse.bg/galleries/socialbg/60/a4/0ee1472b_0040015577683_00_600.jpgБръкни в контакта :lol: :lol: :lol: ще постигнеш почти същият ефект , но пък може да си 100% сигурна , че втора като теб няма да има :lol: :lol: :lol: :P :P :P 8-)

paulwalker
06-26-2009, 11:21
Абе чудя се аз на кого ми приличат всичките момичета с тая прическа и по едно време ми изникна в съзнанието... ето! Вижте!

http://dontgetmestarted-lindasharp.typepad.com/.a/6a00d8341c56de53ef0111684a3427970c-800wi

Ако някои от вас не го познават, това е чудовището от Бъгс Бъни :)

TheCinderella
06-26-2009, 11:49
Аз се топирам от доста време вече, не прекалявам, но си правя обем.Косата ми е много тежка и дълга, затова няма обем и ми се налага сама да си го правя.Целта ми не е да си докарвам някаква прическа тип "кифла", както обичате да им казвате :?
И до днес не съм забелязала да имам каквито и да било проблеми с косата си, полагам много грижи за нея и си ми е все така здрава, харесва ми.Проблемът е само липсата на обем :)
И това, че става като метла мисля, че е доста относително, защото при мен няма подобно нещо.

lipstik
06-26-2009, 13:05
един съвет-ако не можеш качествено да се топираш-НЕ ГО ПРАВИ ВЪОБЩЕ ! Отвратителни са момичета,които не могат да се топирам нормално и са като кокошки :shock:

+1
Леле аз повечето момичета,които съм виждала не могат да се топират,ама иначе се мислят за големи красавици,горките :lol:
А и + това самото топиране накъсва много косата и не е хубаво да се прекалява с него,защото за мен ходиш ли постоянно топиран => накрая прическа 0 номер е спасението...