PDA

View Full Version : Има ли момче?



BenightedGirl
06-07-2009, 20:12
Според вас има ли момче,което да има приятелка,която много обича и никога да не погледне друга(всмисъл да я загледа докато приятелката му не е снего или пък дори да е с него).Ясно е че всеки втори заглежда,но според вас има ли и такива,които никога не биха го направили? :)

Shia
06-07-2009, 20:14
Не,очите са създадени за гледане,кой може да ги спре?

BenightedGirl
06-07-2009, 20:15
Може би лювовта или пък израза ''той има очи само за нея'' не съществува? :(

plmn
06-07-2009, 20:16
Според вас има ли момче,което да има приятелка,която много обича и никога да не погледне друга(всмисъл да я загледа докато приятелката му не е снего или пък дори да е с него).Ясно е че всеки втори заглежда,но според вас има ли и такива,които никога не биха го направили? :)

няма такива
това е тъпо
да внимавам накъде поглеждам като съм навън ли? случайно да не погледна друо момиче? :lol: :lol: :lol: :lol:

BenightedGirl
06-07-2009, 20:17
Неее,но просто да не желае да вижда друга..

Cathylicious
06-07-2009, 20:17
Едва ли .. Момичетата сме същите,когато видим хубаво момче го заглеждаме .. Поне повечето ..

CMEX
06-07-2009, 20:26
ИмаШЕ .. сигурен съм. Ама всичко приключи

ubuntureload
06-07-2009, 20:26
Абе бате ти чуваш ли се кво пишеш бе ...
Има ли куче което чука само една кучка ....

pitan4icata
06-07-2009, 20:29
дори и да има такова нещо то би било временно, примерно някви дни или седмици, но смятам че е напълно нормално да се заглежда подруги.. с епак има и по карсиви от приятелката му, но това не ги прави по предпочитани...
а и ние момичетат се заглеждаме... че дори и си мислим за други.. но това не значи че не си обичаме човека до нас..Аз например за 2 год връзка.. съм имала моменти в които никои не може да ме впечатли освен моя чпвек, но е имало и момнети когато съм искала друг.. тва с чуждите е моментно желание... ако има любов с другия

Punisherrr
06-07-2009, 20:29
Ей начи...като че ли ако гледаш някой,значи не обичаш гаджето си :-o :-D
Едва ли има човек,който да не поглежда към нещо,което му влече погледа :Ь така да се каже...

CuteBaby
06-07-2009, 20:32
Едва ли .. Момичетата сме същите,когато видим хубаво момче го заглеждаме .. Поне повечето ..
+1 Очите все пак са за да гледаме :D :P

BenightedGirl
06-07-2009, 20:35
явно моя приятел ме лъже..Въпреки че ние всичко си споделяме и сме заедно вече година и половина..И ако това е от значение не сме имали полов контакт все още щтото съм на 14 ама..ще видиме до колко ще се чака.. :razz:

dragonfly92
06-07-2009, 20:37
Едва ли .. Момичетата сме същите,когато видим хубаво момче го заглеждаме .. Поне повечето ..
+1 Очите все пак са за да гледаме :D :P +1 :D нека си гледа само да не е в мое присъствие :) (и да остане само с гледането де!)

pLqmi92
06-07-2009, 20:48
Едва ли .. Момичетата сме същите,когато видим хубаво момче го заглеждаме .. Поне повечето ..
+1 Очите все пак са за да гледаме :D :P +1 :D нека си гледа само да не е в мое присъствие :) (и да остане само с гледането де!)
Много точно казано.. 8)

vankata_kz1991
06-07-2009, 20:53
Според мен няма :) няма нищо лошо в това да гледаш,но пък да не се прекалява :D:D гледай ,но не пипай ;);)

gab4e_f
06-07-2009, 21:14
Какво лошо има в това да погледнеш някого.Всеки обича да гледа хубавото.А и с един поглед към друга една сериозна връзка не приключва...

radybt
06-07-2009, 21:29
Едва ли .. Момичетата сме същите,когато видим хубаво момче го заглеждаме .. Поне повечето ..
+1 Очите все пак са за да гледаме :D :P +1 :D нека си гледа само да не е в мое присъствие :) (и да остане само с гледането де!)
Много точно казано.. 8)
Мда,нека си гледа,нали е с мен :-P

miss_kiss181
06-07-2009, 21:42
Ей начи...като че ли ако гледаш някой,значи не обичаш гаджето си :-o :-D
Едва ли има човек,който да не поглежда към нещо,което му влече погледа :Ь така да се каже...
+10000

summerlove66
06-07-2009, 21:56
Аз по тоя израз " да погледне друга " разбирам примерно да се забие с някоя или е така за една нощ ;) .. И не ми се вярва да са много тези , които не го правят :)

MAiK88
06-07-2009, 23:18
emi az kato si imah priqtelka mnogo si q obichah i ne poglejdah druga :) ako shte i nai krasivata da e :)ne gledah drugite momicheta :-)

Trumi
06-07-2009, 23:38
Pfff :razz: nqma takova ne6to,AKO E TAKA e po skoro nenormalno ot kolkoto obratnoto.Neka gleda za da znae kakvo ima i ako ne go ocenq 6uta i do tam :)
nqma lo6o da gleda samo da e do tam,da ne gi iska :)) :)

fdeizi
06-08-2009, 10:19
:grin: ИМА :grin: ИМА :grin: ИМА :grin: ИМА :grin: ИМА :grin:

:!: УБЕДЕНА :!:

Hilary_
06-08-2009, 10:22
Ама очите на момчетата са за това... да гледат ... :D :D
Моето правило е "Гледай, наслаждавай се... но не пипай!" :wink:
... до сега не съм срещтанла момче, което да не гледа ... :?

HichNeMiPuka
06-08-2009, 10:45
Ясно е че всеки втори заглежда,но според вас има ли и такива,които никога не биха го направили? :)

ГРЕШКА
Ясно е, че всеки заглежда!
Може и в различни етапи от връзката си
може и постоянно
няма такова животно, като това, което описваш
очите са, за да се плакнат
гледаш, но не пипаш!!!

galkata
06-08-2009, 10:56
Според вас има ли момче,което да има приятелка,която много обича и никога да не погледне друга(всмисъл да я загледа докато приятелката му не е снего или пък дори да е с него).Ясно е че всеки втори заглежда,но според вас има ли и такива,които никога не биха го направили? :)
Няма такова момче... няма и такова момиче

Neftochimic
06-08-2009, 14:28
Не ;)

suitable
06-08-2009, 17:56
Хм.. аз примерно не се заглеждам много-много дори и да нямам приятелка.. :Рр.. ама проблема си е от мен де.. и защо ли го нарекох проблем след като далеч не е. Преди време, дори се опитвах да си създам навик да не се заглеждам като цяло и донякъде успях. Но имам ли приятелка - гледам само в своята "паничка".. ; ) ..и все пак зависи от момичето, което имам..

Pepincetyy
06-08-2009, 18:11
Не

radoslav4o
06-08-2009, 18:13
Ама очите на момчетата са за това... да гледат ... :D :D
Моето правило е "Гледай, наслаждавай се... но не пипай!" :wink:
... до сега не съм срещтанла момче, което да не гледа ... :?


На едно мнение сме :)

Pepincetyy
06-08-2009, 18:13
Хм.. аз примерно не се заглеждам много-много дори и да нямам приятелка.. :Рр.. ама проблема си е от мен де.. и защо ли го нарекох проблем след като далеч не е. Преди време, дори се опитвах да си създам навик да не се заглеждам като цяло и донякъде успях. Но имам ли приятелка - гледам само в своята "паничка".. ; ) ..и все пак зависи от момичето, което имам..
Браво.
Явно са останали и такива момчета. :)

Made_of_Pain
06-08-2009, 18:15
Не.
... Точно както няма и такова момиче.

doomkillerr
06-08-2009, 19:02
Според вас има ли момче,което да има приятелка,която много обича и никога да не погледне друга(всмисъл да я загледа докато приятелката му не е снего или пък дори да е с него).Ясно е че всеки втори заглежда,но според вас има ли и такива,които никога не биха го направили? :)
Е аз като момче да ти отговоря, че ако откриеш такова дето да не се загледа по красива жена докато минава покрай него и приятелката му - ще те черпя! :? Всички явно сме еднакви... поне в това отношение. :-D Все пак е малко гадно ако си с приятелката да зегледш друго момиче, но в повечето случай дори за малко ще го направиш. По важното в сучая е да не пипаш чуждото!!! :-D
А пък и друго съм установил от личен опит, че ако си с много готино момиче и вървите по улицата и мъжете и жените се заглеждат по нея!!! :grin:

Lyubomn7
06-08-2009, 19:42
Като ходиш като цифка, забил глава в земята ще си най-доброто гадже щот не поглеждаш други моми... Имам чувството че някой хора по цял ден седат и мислат каква тема да пуснат...

magneziq
06-08-2009, 21:18
Всеки се заглежда-разликата е, че не всеки пипа.

natedog
06-09-2009, 19:10
ест че няма баси тъпия въпрос :D нормално е да гледаш ... ти не гледаш ли разни "фешанчета"

iko
06-09-2009, 19:16
няма такъв филм просто :razz:

Slawi92
06-10-2009, 10:27
Не,очите са създадени за гледане,кой може да ги спре?напълно съм съгласен ходиш по улицата и гледаш тя се1 няма да гледа момчета и кво толко има некво заглеждане :-o

faMed
06-10-2009, 10:29
няма такъв филм просто :razz:

martin0i0siso
06-10-2009, 15:15
Господ ние дал о4и да гледаме...сигурно в стайте на 70% от вас има плакати на Брат Пит и като мастириобирате си мислите за него ........

Trumi
06-10-2009, 15:16
Господ ние дал о4и да гледаме...сигурно в стайте на 70% от вас има плакати на Брат Пит и като мастириобирате си мислите за него ........
kato kakvo??? :razz: :razz: :razz: :razz:

LiSicHkAa
06-10-2009, 15:25
Не. ;)

chrz
06-10-2009, 17:05
И кво общо има тва със секса ? :-D

JorkoBaBy
06-10-2009, 20:28
chak puk da ne gledam apuk i momchetata si imat nujdi :D trqbwa malko raznoobrazie no ne i wruzka w smisul ako zaburshesh neshto twa e ne i wruzka

INSIDER
06-10-2009, 20:34
Надали ..

Nanotek
06-10-2009, 22:54
Аз мисля, че съществува такъв индивид! Имам една приятелка, така да я нерека, която ми беше говорила за инзевяра. Та тя се изрази по следния начин: " Мъжът изневерява на една жена, когато загледа друга. За мен това лично е изневяра и мъжът не трябва да прави такава грешка, особено когато е с половинката си. Аз ако имам след време такъв мъж, дори се бих развела за подобно нещо" Еми извинявайте, но щом има такъв женски индивид, който да мисли по такъв начин, значи ще се намери и мъжкия вариянт.
Аз с моета приятелка за заглеждането нямам проблеми! Първия път, когато се загледах и бях с нея беше на първата ни седмица :D :D И когато тя реагира остро и ми попита дали на оная мацка и е хубаво дупето, аз и отговорих: "Ами хубаво е, но не повече от твоето! В момента оглеждам останалите мацки и ги сравнявам с теб и се радвам, че съм направил най-правилния и най-подходящия избор." тааа измъкнах се, но сега като ходим от повече време цент не ми прави проблеми за такива глупости, тъй като съм момче, а едно момче или мъж без да се загледа по чужда :razz: :razz: :razz: :razz:

suitable
06-10-2009, 23:06
Това пък да се заглеждате по девойки докато сте в компанията на приятелката си или просто тази на някое друго момиче - говори много зле за вас. Може би дори ако се замислите ще стигнете до извода, че е крайно невъзпитано и тъпо. То бива да поглеждате от време на време като сте сами или с приятел, ама.. всякакви граници минавате. И все пак си поддържам принципа, че всеки сам решава за себе си колко прост да бъде..

Nanotek
06-10-2009, 23:22
Еми различни хора, различни идеали! Всеки си има различни възгледи и разсъждава за дадено нещо по различен начин! С приятелките ми, с които съм бил до сега, не са имали нищо против, тъй като не са били някви обитачки! И + това има много повече грехове, от този да се загледаш по чужда, когато си с твоето момиче. Хахахха мЪжки курви ги наричат, а и в тия времена, в които живеем... не ми се приказва... хората от 12 годишни правят секс, а от 13 се учат как да ги въртят по двама по трима... така че shut up n` drive ;)

BringYourOwnBeer
06-11-2009, 07:37
Опази боже мъж да не погледне чужда жена и да не се доближава на повече от 1 метър
По тая логика тряя се забранят автобусите :D:D:D
Ае хора наистина - разбирам да я няма аверката и да загледате някоя друга, ама да те види - ае веднъж добре, ама ако всяка втора :D:D:D:D

smirkis
06-11-2009, 15:17
всеки бройка ... дори и само с поглед :)

Techy
06-11-2009, 21:40
Няма :d Сяко момче като види някоя надарени с хубаво дупе и си вика - " Оф тас само да ми падне ш я скъсам " така че не се надявай на такива освен ако не е някой див девственик дето леда сaмо твойте цици :D:D

BeyondBeautifull
06-11-2009, 21:46
Както обичам да казвам - очите са си мои :lol: Момичета,момчета - всеки се заглежда няма кво да се лъжем и да се правим на примерни :P

Trumi
06-11-2009, 22:23
Pfff,ne vi li omruzna taq tema da q duv4ete? :lol:

mustaineforpresident
06-12-2009, 14:11
Напълно е възможно, бях така с една...

CwalkIn
06-12-2009, 21:12
Според вас има ли момче,което да има приятелка,която много обича и никога да не погледне друга(всмисъл да я загледа докато приятелката му не е снего или пък дори да е с него).Ясно е че всеки втори заглежда,но според вас има ли и такива,които никога не биха го направили? :)
Естествено ,че няма.

darklady
06-12-2009, 21:57
Категорично НЕ ! :)

isthislove
06-12-2009, 23:20
Неее,но просто да не желае да вижда друга..

разбрах те мн добре... еми има такива момчета но са мн тядко садя по сичките си фр....... специално за мен ми небих погледнал друга.. и никои неби го направил ако обича момичето си истински.. тоя които се заглежда явно не я обича прекалено силно емм.. сичко е относително може да погледне просто .. аз неискам да виждам друга безразлично ми е кам другите момичта обичкам си моето :)

thespark
06-12-2009, 23:53
аз ;) обичам да съм верен :) дори и в мислите си

dqvolski_angel
06-12-2009, 23:59
о, ама разбира се, когато гледаме филм с хубава актриса, му закривам очите. :D :D :D абе вие наред ли сте? разбира се че всички се заглеждат, може би само в началото ако той е бил адски привлечен от нея и само за нея мислил, не ял, не е спал и т.н., но любовта не пречи да погледнеш нечие хубаво дупе.

cve7ence7y
06-13-2009, 12:35
нека си гледа и аз си гледам нали за това имаме очи но ми е супер тъпо да се почне скандал само защото единя се е загледал (познавам такиаж двоики) :-s

anyfany2
06-13-2009, 15:40
За мен категорично НЯМА..
То аз заглеждам готини хора, а за него какво ли остава.. :razz: :---) :---) :---)

a3c1M
06-13-2009, 17:24
виж ако е педерас няма да се заглежда по момичета

vampirekiss
06-13-2009, 17:27
Човешко си е да се загледаш в некого.Нима като имаш гадже не можеш даже и да погледнеш към други?