PDA

View Full Version : НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ИМАМ СТРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!



Bianca
06-07-2009, 20:17
ПО ДЯВОЛИТЕ, НЕ, ТАЯ ВЕЧЕР СЕ ГЛЕДАХ В ОГЛЕДАЛОТО И ЗАБЕЛЯЗАХ, ЧЕ ИМАМ СУПЕР ВДЛЪБНАТИТЕ БЕЛИ ЛИНИИ ПО ГЪЗА, НЕНЕНЕНЕНЕНЕНЕЕНЕНЕНЕНЕНЕ НЕНЕНЕННЕНЕНЕЕНЕНЕНЕНЕНЕН Е, СУПЕР ВДЛЪБНАТОТО И ГРОЗНОТО Е, ПРЕДИ НЕ СЪМ ИМАЛА ТАКОВА, НЕ СЪМ ОТСЛАБВАЛА ДРАСТИЧНО, НИТО СЪМ НАДЕБЕЛЯВАЛА, НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. ХОЛИ ШИТ!!!!!!!!!!!!
ЗНАМ, ЧЕ ТОВА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕМАХНЕ, НО ПОНЕ КАЖЕТЕ НАЧИН, ПО КОЙТО ДА ИЗБЕГНА ПОЯВАТА НА ОЩЕ! МНОООГО ВИ МОЛЯ, ЩЕ УМРА.
Не, наистина, ще умра.

EroSennin
06-07-2009, 20:22
това е нормално да имаш, едва ли има жена дето да няма :)

joannalof
06-07-2009, 20:22
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
:lol: :lol: :lol:
8)

LiveFlower
06-07-2009, 20:23
това е нормално да имаш, едва ли има жена дето да няма :) Има , разбира се :)

sladkish_14
06-07-2009, 20:23
Не се депресирай толкова !
Ако си се гледала на изкуствена светлина /лампа/ може така да ти се е сторило .. Сутринта , като станеш се огледай добре ! Леля имаше такива 'вдлъбнати бяли ленти' мисля , че по корема от раждането .. Май е едно и същи и се прекахнаха с някакъв мехлем .. АКо е същото бих я попитала с какъв крем се мажеше // :)

sladkish_14
06-07-2009, 20:23
това е нормално да имаш, едва ли има жена дето да няма :) Има , разбира се :)

+1 и аз нямам !

Bianca
06-07-2009, 20:24
Да, да, много те моля, много ще съм ти благодарна. Като го пипна, сякаш кожата ми е на вълнички, УЖАС. :( :( :(

SuperBadSuperFresh
06-07-2009, 20:26
ОООООООООО НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕ И КАКВО ЩЕ ПРАВИМ СЕГАААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААААААА :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

Я се стегни,не е толкова фатално и да си го кажем -в 21 не се махат толкова трудно :-D Ако не ти се харчат пари за мазила-свинска мас :? или утайка от кафе

mysterious93
06-07-2009, 20:27
oo горката.. и аз бях голяма паника в началото чак исках по лекари да ходя :-D ам на мен единствено малко ми се посвиха от едно мазно като.. лосион е ама не точно..или олио :D на "Икаров" , но предполагам че ако вземеш нещо по скъпо ефекта може би ще е по - добър

PIF
06-07-2009, 20:27
Би, ебати истерията си, заклевам се :razz:
няма са плашиш, копеУе :-)

Aniiiii
06-07-2009, 20:28
Аз съм чела че се скриват от свинска мас. Пробвай ако искаш. Няма да ги премахнеш напълно, но поне няма да се виждат.
Аа и сега ти звучи сигурно много гнусно свинска мас, но потърси в магазините такава пречистена. Аз си търсех ама понеже не съм в Бг и немога да намеря. Аз имам малко и не се личът ама все пак .. пробвай ако искаш, ако не искаш, можеш да отидеш и да си купиш някъкъв крем. Ама все пак с мас става мн по бързо защото е много мазно :) :P

Bianca
06-07-2009, 20:33
Би, ебати истерията си, заклевам се :razz:
няма са плашиш, копеУе :-)
:-)
Дано се позатрият поне малко, ще потърся такава мас.

EroSennin
06-07-2009, 20:35
авторката така или иначе ме псува да попитам 1 буркан за колко бих могъл да го продвам ?

Punisherrr
06-07-2009, 20:35
А честито :lol:
Кво се косите толкоз бе :-D

Не знам колко е вярно,но доста съфорумки споделиха,че свинската мас ги заличавала...

hottie
06-07-2009, 20:37
това е нормално да имаш, едва ли има жена дето да няма :)

Напротив.

По темата : стриите може да се премахнат ако ги хванеш в самото начало, така че инвестирай в хубав крем !

Biskfitka
06-07-2009, 20:38
А за да не се появяват нови използвай някакъв хидратиращ лосион за тяло.Когато аз си купувам крем за стрии от аптеката ,аптекарката ми каза,че не трябва да оставям кожата си суха (особено през лятото). :)

Loshotia
06-07-2009, 20:38
^ потвържадавам! На мен циците изведнъж ми пораснаха супер много и се получиха стрии и със свинската мас понамаляха бая

EroSennin
06-07-2009, 20:41
добре бе никои ли не се сети че го казах за да утеша момичето че не е само :?

clever
06-07-2009, 21:41
чак пък да умреш ... :D
по темата-да те види дерматолог и да ти даде нещо ефективто ;)
успех!

mArMaLaDkA
06-07-2009, 21:59
Какво я обвинявате, и аз като видях, че имам стрии, първата ми работа беше да напиша тема, която не бе особено успешна. 8-) На дерматолози примерно аз нямам вяра, поне не и за тези неща. Лекарите си имат едни заучени фрази и в този случай най-вероятно да й кажат, че стриите са от растежа и да й предпишат нещо, което някой би й предложил и тук. Иначе аз все още не съм тръгнала да си купувам мазила, понеже никой не ми е посочил нещо по-специално, а да отида и да кажа "нещо против стрии", 100% ще се опитат да ми набутат най-скъпото, а аз като супер отчаяна ще го купя. В момента нямам особено много спестени пари, така че нямам възможност да си правя експерименти. Иначе аз лично се разревах, щом си видях стриите. Баси ужаса беше и още е, откъдето и да го погледнеш. В един момент имаш супер хубаво тяло и изведнъж, защото са ти пораснали отведнъж краката примерно, и цялата ставаш в тея гнусни белези. Отврат е. И най-тъпото е, че някои момичета(в което число съм аз, също и Бианка, тя е слабичка), получават стрии не защото си играят с килограмите си, ами просто израстват прекалено бързо. Това е най-глупавото в цялата история- че не ти си причиняваш отвратителните белези, а теглиш, заради това, че си пораснал. :?

На Бианка и другите момичета със стрии, мога само да им пожелая успех в борбата. Аз лично ще продължавам да следя темата.

BladeOfMySoul
06-07-2009, 22:04
Еми аз когато забелязах моите бяха като червени лентички.Премахнаха се напълно с един крем, който ми изписаха,но незнам предполагам , че за различните стадии има различни мазила. :(

NOproblem
06-07-2009, 22:05
стриите не се махат сажалявам да ти го кажа, но пак не е болка за умиране. мн момичета имат , майка ми има стрии по корема и ми е казала за да не се получават задължително е да ползваме някак увлажняващ крем, поне така можеш да се опиташ да ги спреш да излизат, и се храни нормално ако искаш да отслабнеш наблягаи повече на тренировките от колкото на диетата ;)

mArMaLaDkA
06-07-2009, 22:09
Не се махали викаш.. :-o Когато майка ми е била бременна с мен, е имала стрии по корема, които впоследствие изчезнали от самосебе си. Нито ги е била мазала с нещо, нито ги е масажирала. В момента има супер хубаво плоско коремче, което и една стрия няма.

clever
06-07-2009, 22:13
стриите не се махатмоля!?!?? :shock:

...........

:-#

LiveFlower
06-07-2009, 22:15
добре бе никои ли не се сети че го казах за да утеша момичето че не е само :?Хмм темата, колкото и да е , сериозна е, и да знаеш , че много и помагаш, като я залъгваш :/

Pepincetyy
06-08-2009, 08:05
Вземи си крема за стрии на Икаров,мажи се със свинска мас,с утайка от кафе и няма да се виждат толкова много.

DimovB
06-08-2009, 08:06
до 2 седмици си туш

zero
06-08-2009, 08:09
И аз имам 8-)

DimovB
06-08-2009, 08:13
И аз имам 8-)
ти си божество бате. не ти вярвам, боговете са съвършени.

Cherryy
06-08-2009, 08:20
голяма истерия, свиквай ще ги виждаш до края на живота си, заличени или не

clever
06-08-2009, 09:00
И аз имам 8-)
ти си божество бате. не ти вярвам, боговете са съвършени. :lol: :lol: :lol:

pinki
06-08-2009, 09:35
В темата за козметиката "Билка" едно девойче сподели, че от антицелулитния гел да и се махнали стриите :)
И подкрепям мненията за свинската мас :P

guinessgirl
06-08-2009, 09:44
боли те фара


виждат се само като си...ъъ стиснеш кожата,нали?

pinki
06-08-2009, 10:07
боли те фара


виждат се само като си...ъъ стиснеш кожата,нали?
М не като си стиснеш кожата ти се вижда целулита 8-) Стриите си се виждат, което е кофти..)

Bianca
06-08-2009, 10:54
Всъщност виждат се само като си стисна кожата, да. :D Или като си свия дупето. Най-смешното в цялата история е, че едната половина на гъза ми е покрита с целулит, а другата – със стрии. :lol: :lol: :lol:
Сега забелязах, че имам и по циците. Дебим, поне да бяха пораснали повечко. 8-)

Cherryy
06-08-2009, 11:01
няма да се гърмиш, ся за някви тъпи стрии, я не се стряскай толкова много, има момичета по 80 кила, за тях какво остава :-o ти поне имаш хубави крака :D

zero
06-08-2009, 11:58
И аз имам 8-)
ти си божество бате. не ти вярвам, боговете са съвършени. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
Тей ти са струва брат :D

YouCantStopMe
06-08-2009, 12:02
Ако ти е гнусно това със свинската мас..емиии..кремчета си има за тая работа.Мажи се,но ще даваш пари.
Недей се стряска толкова,де..
е,аз нямам,но затова пък имам целулит малко. :D

smiLe49
06-08-2009, 12:40
И аз имам малко по дупето.Сега се мажа с някво масло на Икаров и ще видиме дали ще помогне.Иначе що,аз бих опитала със свинска мас,важното е да помага. :D

Wrathchild
06-08-2009, 13:05
Мисля, че Lierac имаха серум някакъв за стрии.
А ако са много дълбоки, отиваш на дерматолог да ти ги маха с лазер.

Biskfitka
06-08-2009, 14:02
Аз като говорих с дерматолог ми предложи някакви инжекции..само,че мен ме хвана страх и се отказах. :(

mArMaLaDkA
06-08-2009, 14:46
^ И аз това ти викам, колко време вече стана, ама ти си упорита като хлебарка и продължаваш да ми се набиваш в очите.

Joc
06-08-2009, 15:05
това е нормално да имаш, едва ли има жена дето да няма :)

Напротив.

По темата : стриите може да се премахнат ако ги хванеш в самото начало, така че инвестирай в хубав крем !

mArMaLaDkA
06-08-2009, 15:05
И само толкова ли? Твърде кратко и неоригинално. Скукаа. :?

Bianca
06-08-2009, 16:38
няма да се гърмиш, ся за някви тъпи стрии, я не се стряскай толкова много, има момичета по 80 кила, за тях какво остава :-o ти поне имаш хубави крака :D
Да, прекрасни са, няма що. :(

Cherryy
06-08-2009, 17:00
беше пуснала снимка, не се шегувам хубави са :)

nanabg
06-08-2009, 18:05
Никога няма да си ги заличиш, квото и да правиш само могат леко да се поскрият, но на пипане ще е същото. А честито :o : :?

Ag
06-08-2009, 18:33
Аз като говорих с дерматолог ми предложи някакви инжекции..само,че мен ме хвана страх и се отказах. :(
На каква цена?

anonymous497065
06-08-2009, 18:37
честито

Biskfitka
06-08-2009, 21:20
Аз като говорих с дерматолог ми предложи някакви инжекции..само,че мен ме хвана страх и се отказах. :(
На каква цена?Е не питах за подробностите,щото и без тва нямаше да се подложа на такова нещо .. :( 8-)

LovEsIckk
06-09-2009, 04:18
иде края на света

Ag
06-09-2009, 07:23
Аз като говорих с дерматолог ми предложи някакви инжекции..само,че мен ме хвана страх и се отказах. :(
На каква цена?Е не питах за подробностите,щото и без тва нямаше да се подложа на такова нещо .. :( 8-)
Кучка 8-) Сега шш отидеш и шш питаш 8-)

smileforyou12
06-09-2009, 09:05
тцтцтцц

gret4ety
06-09-2009, 13:17
Аз като говорих с дерматолог ми предложи някакви инжекции..само,че мен ме хвана страх и се отказах. :(
На каква цена?Е не питах за подробностите,щото и без тва нямаше да се подложа на такова нещо .. :( 8-)
Кучка 8-) Сега шш отидеш и шш питаш 8-)
Така де, хфанало я страх :-x Ако не искаш стрии завинаги вари се боцкай докато не е късно :smt095

RubiGlum
06-09-2009, 18:09
i az imam strii!!!!! :booooomb: :shock: :shock: :shock: lo6o mi stawa naprawo
dosta sum slaba poprincip, no ot sporta mi se obrazuwaha muskuli, koito mi opunaha kojata i on dwete strani na bedrata imam po 5 beleznikawi liniiki ;( ujasni sa 6te probwam twa sys swinskata mas

Biskfitka
06-09-2009, 19:26
Аз като говорих с дерматолог ми предложи някакви инжекции..само,че мен ме хвана страх и се отказах. :(
На каква цена?Е не питах за подробностите,щото и без тва нямаше да се подложа на такова нещо .. :( 8-)
Кучка 8-) Сега шш отидеш и шш питаш 8-)
Така де, хфанало я страх :-x Ако не искаш стрии завинаги вари се боцкай докато не е късно :smt095По-спокойно ако може.Тва си е мое решение...стрии и по друг начин се махат...(лазер например).

EroSennin
06-10-2009, 07:42
1/2 задник в стрии другата 1/2 в целулит звучи яко, добре че мъжете нямаме такива "екстри" :)

bybit0o0
06-10-2009, 18:37
ем ии ко..аз имам на кокалаа от рязко отслабване...ама ко от тва...даже са симпатични..харесвам си ги :D

130995
06-10-2009, 19:22
Аз като говорих с дерматолог ми предложи някакви инжекции..само,че мен ме хвана страх и се отказах. :(аз пък си умирам да ми бият една инжекция
:oops:

RhytmiX
06-10-2009, 19:26
и кво като имаш на гъза нали не ходиш дибидюс гола :lol:

gia_sena_mono
06-10-2009, 22:30
ПО ДЯВОЛИТЕ, НЕ, ТАЯ ВЕЧЕР СЕ ГЛЕДАХ В ОГЛЕДАЛОТО И ЗАБЕЛЯЗАХ, ЧЕ ИМАМ СУПЕР ВДЛЪБНАТИТЕ БЕЛИ ЛИНИИ ПО ГЪЗА, НЕНЕНЕНЕНЕНЕНЕЕНЕНЕНЕНЕНЕ НЕНЕНЕННЕНЕНЕЕНЕНЕНЕНЕНЕН Е, СУПЕР ВДЛЪБНАТОТО И ГРОЗНОТО Е, ПРЕДИ НЕ СЪМ ИМАЛА ТАКОВА, НЕ СЪМ ОТСЛАБВАЛА ДРАСТИЧНО, НИТО СЪМ НАДЕБЕЛЯВАЛА, НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ. ХОЛИ ШИТ!!!!!!!!!!!!
ЗНАМ, ЧЕ ТОВА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРЕМАХНЕ, НО ПОНЕ КАЖЕТЕ НАЧИН, ПО КОЙТО ДА ИЗБЕГНА ПОЯВАТА НА ОЩЕ! МНОООГО ВИ МОЛЯ, ЩЕ УМРА.
Не, наистина, ще умра.
Я охлади малко страстите!От това не се мре!И аз имам,но ги преживях!Няма оправия.Свиквай.

TheCinderella
06-10-2009, 23:16
Няма оправия, защото е по-лесно да се примирим ;-)

gia_sena_mono
06-10-2009, 23:52
Няма оправия, защото е по-лесно да се примирим ;-)
Който има пари за скъпи процедури да се поправя, който няма се примирява.Това е.

stealthyGirl
06-14-2009, 08:58
И аз имам, ама някакви много по-мънички и на пипане въобще не се усещат - само под определена светлина блестят и са по-бели. Ама не ми пукааа!!!!!! _|_ 8-) Харесвам си гъза с всичко.

3oPuTy
06-14-2009, 10:07
Оооо момиче я по-спокойно ;)
И на мен преди 2 години ми се появиха и то заради едно тъпо,малко,счупено кутре на крака,заради което ми се наложи 1 месец да съм на легло (а преди това на ден бягах по 5 км.)
Като се оправих и почнах да си ходя отново на фитнес ми се появиха малко и по краката и направо щях да полудея :shock: До такава степен се бях комплексирала,че на плажа стоях по горнището на банския и къси гащета ... :o Амааа на втория ден започнах да оглеждам момичетата около нас и като видях,че повечето имаха на някое друго местенце стрии и ми минаха комплексите :P 8-) Вече хич не ми пука,защото знам,че нямам вина за появата им (т.е. не съм качвала или смъквала ряско килограми).



EroSennin и на момчетата могат да им се появят стрии ;) Един приятел докато имаше проблеми с техните киснеше във фитнеса с часове (докато си изразходи енергията и се успокои) и му се появиха стрии по пръсците,бедрата и по 2 малки линийки на бицепсите ... Така,че не се успокоявай с думите "ние мъжете нямаме такива "екстри"" :D

ana19
06-18-2009, 15:55
На каква цена е този крем за стрии на Икаров?

MidnightStar12
06-18-2009, 16:20
С риск да прозвучи малко като реклама('щото съм нов потребител не за друго 8-) ) съвета ми е да си вземеш антицелулитния крем на билка, 7 или 8лв е не съм сигурна, да се мажеш ОБИЛНО най-малко 3 пъти на ден и да изчакаш известно време. Започват да намаляват след седмица, две :)

ana19
06-18-2009, 16:24
Този антицелулитния крем , и целулита и стриите ли премахва ?

MidnightStar12
06-18-2009, 16:33
Този антицелулитния крем , и целулита и стриите ли премахва ?

На мен ми помага и за двете :) Исках да пробвам на Гарниер някакъв с масажираща джунджурия обаче имам страшен гъдел по краката и се отказах, а пък и 3 пъти по-скъп и не ми се рискуваше 8-) Някакви отзиви за него между другото? :)

mey_si
06-18-2009, 19:00
значи има 2 вида стpий...Трябва да си ги поогледаш и да видиш дали са сини или червени.Стрийте принципно не се махат,но ако са от червените си ги хванала на време и можеш да ги мажеш с нещо и ще поизчезнат ако пък са от сините вече няма шанс и оставаш с тях..

CaribbeanGirl
06-18-2009, 20:39
А по принцип как се процедира с тая свинска мас ? Само мажеш и тва ли е ? Сега и аз забелязах, че имам бели линийки, тва кво значи, че няма да се махнат или че имам шанс да ги махна ? :?

hottie
06-18-2009, 21:10
Ако пиете много вода и си хидратирате тялото 2 пъти дневно и 10 кила да свалите пак няма да имате стрии. ;) Така, че има начин да ги избегнем ! Стриите се появяват при промяна на тегло, но най-вече когато сме дехидратирани, защото кожата ни губи еластичност.

EarthShaker
06-19-2009, 08:12
честито на печелвшите

YaNcHeToOo
06-19-2009, 08:40
стриите не се махатмоля!?!?? :shock:

...........

:-#


МАХАТ СЕ!

term0t0
06-19-2009, 11:06
Ако пиете много вода и си хидратирате тялото 2 пъти дневно и 10 кила да свалите пак няма да имате стрии. ;) Така, че има начин да ги избегнем ! Стриите се появяват при промяна на тегло, но най-вече когато сме дехидратирани, защото кожата ни губи еластичност.я разкажи за тва дехидро..нещо си

hottie
06-19-2009, 12:05
Дехидратация е когато на организма ти липсва вода. Т.е. сухота в устната кухина и на кожата.
=> Кожата изсъхва, напуква се и се образуват стрии.

clever
06-19-2009, 12:10
Дехидратация е когато на организма ти липсва вода. Т.е. сухота в устната кухина и на кожата.
=> Кожата изсъхва, напуква се и се образуват стрии.ето защо нямам стрии
аз съм водна помпа :grin: или поне докато пия вода приличам на такава :grin: :grin:

:lol:

s1NNer
06-30-2009, 17:11
Това дали ще имаш стрии си е въпрос на кожа.. няма значение дали ще се мажеш с нещо или не за да се предпазиш от появата им. Майка ли и леля ми са близначки и аз и братчедка ми сме на едни годити т.е. бременноста е била по едно и също време. Майка ми ми е казвала, че с леля ми са се мажели всекидневно с някакъв крем против стрии (не му помня името) .. и на майка ми не са и излезнали, а леля ми има по корема. Стриите са си до типа кожа - дали е еластична или не толкова.

absd
06-30-2009, 17:34
Да, да, много те моля, много ще съм ти благодарна. Като го пипна, сякаш кожата ми е на вълнички, УЖАС. :( :( :(

мм.. трябва малко да поспортуваш

Luscious_Heart
06-30-2009, 17:40
И момчетата могат да имат...

Аз имам на много странно място. :grin: Вътрешната част на коляното, а и около самото коляно... и то доста големи 2-3, ама то явно е от растежа, няма как иначе. :booooomb:

Bianca
06-30-2009, 18:15
^ Оле, аз една сутрин се събудих, отидох в кенефа и изпищях. И аз имах над коляното. :shock: :shock: Странното е, че после така и не ги видях. :lol:
И по-добре, де.
Утре ще ходя до аптеката за кремче. Кажете евтино и ефикасно. :D

s1NNer
06-30-2009, 18:20
Е евтино и ефикасно едва ли ще намериш.

Biskfitka
06-30-2009, 18:25
И момчетата могат да имат...

Аз имам на много странно място. :grin: Вътрешната част на коляното, а и около самото коляно... и то доста големи 2-3, ама то явно е от растежа, няма как иначе. :booooomb:Мястото не е странно 8-) Аз съм виждала много момичета със стрии там,а и аз имам на същото място ...

Bianca
06-30-2009, 18:31
Е евтино и ефикасно едва ли ще намериш.
Напротив, бяха ми препоръчали някакво, но го забравих.
Пък и свинската мас е евтина, а най-ефикасна, тъй че... ;) Ама не искам точно такова.

MidnightStar12
06-30-2009, 18:38
Казвам го за 4ти път - антицелулитният крем на Билка(жълтия), помага за целулит и стрии. Струва около 7-8 лева :)

TwiXXed
07-02-2009, 18:24
Дехидратация е когато на организма ти липсва вода. Т.е. сухота в устната кухина и на кожата.
=> Кожата изсъхва, напуква се и се образуват стрии.СОРИ ЧЕ СИ МОДЕРАТОРКА!АКО ИСКАШ МЕ БЛОКИРАЙ..НО СТРИИТЕ НЕ СЕ ПОЛУЧАВАТ ОТ ТОВА...МАЙКА МИ СЕ ЗАНИМАВА С ТОВА..ОТ КИЛОГРАМИ СЕ ПОЛУЧАВАТ..И ИМА МАХАНЕ С НЯКВИ ЛАЗЕРИ НО Е ДОСТА СКЪПО ИЛИ ЧРЕЗ ОПЕРАЦИЯ,НО ОСТАВАТ БЕЛЕЗИ...СИГ СЪМ 4Е СИ С 5 ГОД ПО ГОЛЯМА ПОНЕ..АМА НЕ СЕ ИЗХВЪРЛЯЙ КАТО...

mArMaLaDkA
07-02-2009, 19:05
TwiXXed, стриите се образуват и когато кожата не е достатъчно хидратирана. Хоти наистина бърка в случая, защото който си има суха кожа, такава си му е, дори и да пие тонове вода. Просто кожата на тялото трябва да се маже с разни мазни кремчета, хидратиращи и така.

И не, стриите не се образуват само от рязко качване/сваляне на килограми. Образуват се и от прекалено бърз растеж. Когато например краката отведнъж пораснат много; когато гърдите пораснат прекалено много за прекалено малко време и т.н. Стриите СЕ МАХАТ! За n-ти път го повтарями няма и да ми омръзне. И не е нужно да се подлагаш на операции, лазери и всякакви подобни глупости. Минават или от самосебе си, или от масажи. Така че, ти също не си в позиция да даваш акъли, още по-малко пък, да пишеш и с главни букви.

MP
07-02-2009, 20:07
И на мен почнаха да ми излизат,де'а мааму 8-) Дано избелеят поне.

Biskfitka
07-02-2009, 20:24
Дехидратация е когато на организма ти липсва вода. Т.е. сухота в устната кухина и на кожата.
=> Кожата изсъхва, напуква се и се образуват стрии.СОРИ ЧЕ СИ МОДЕРАТОРКА!АКО ИСКАШ МЕ БЛОКИРАЙ..НО СТРИИТЕ НЕ СЕ ПОЛУЧАВАТ ОТ ТОВА...МАЙКА МИ СЕ ЗАНИМАВА С ТОВА..ОТ КИЛОГРАМИ СЕ ПОЛУЧАВАТ..И ИМА МАХАНЕ С НЯКВИ ЛАЗЕРИ НО Е ДОСТА СКЪПО ИЛИ ЧРЕЗ ОПЕРАЦИЯ,НО ОСТАВАТ БЕЛЕЗИ...СИГ СЪМ 4Е СИ С 5 ГОД ПО ГОЛЯМА ПОНЕ..АМА НЕ СЕ ИЗХВЪРЛЯЙ КАТО...НЕ се получават само от килограми.При бързо израстване на височина също може.И Хоти е права-когато кожата е суха вероятността от появяване на стрии е МНОГО по-голяма...

LinaSmatkata69
07-03-2009, 17:58
Таман щях да пускам такава тема.. А ве, аз по принцип имам стрии сиг' от миналата или по-миналата година.Въобще не ме притесняваха докато преди 1 месец майка ми не сложи ново голямO огледало в стаята ми.И веднъж тамън се бях изкъпала и реших да се погледна гола в огледалото и чо0веек.. направо си изкрещях WHAT THE FUCK!?Първоначална направо щях да си се разрева, аз си знаех че имам ама не знаех ЧЕ ИМАМ ЧАК ТОЛКОВА :D .Хич да не е не са супер свръх много ама не са и малко и МАЙКАТА МУ ДА Е*А ВИЖДАХА СЕ :-# :-# .Не съм дебела.. никак даже, супер нормална фигура си имам.. през целия ми растеж (на 14 съм) нито съм отслабвала дръстично нито съм на дебелявала дръстично ама ПАК ИМАМ ШИБАНИ ЕБ*НИ СТРИИ.. Решила съм да бъда оптимистка да накупувам всякакви буклуци там за стрии и ДАНО ШИБАНИТЕ КОПЕЛЕНЦА се заличат поне малко иначе.. иначе.. А ве Бх ще ми е :D (angel) ама ме е срам от тях особено сега през лятото.. както си живея във Варна и всеки ден съм на плажа срам си ме е ..АМА съм се заклела да пробвам всички методи и дано да има ефект иначе (sad)(sad) :D .Всичко което сега прочетох ще пробвам Дай Боже да има ефект.. :D

Месец Юли ми е повсетен на борба срещу стриите ми :D :razz: ..

Converse333
07-03-2009, 19:24
Като видях тази тема и преди малко се огледах... 8-) И открих,че и аз имам стрии :lol: Моето може би е от бързото израстване.Винаги съм си била слаба...Хубавото е,че са само от вътрешната страна на бедрата и ще се видят ако съм по бански.Чудя се дали ще се увеличат ако не ги мажа с нищо ? :-o

rachel_billson
07-06-2009, 10:21
Converse мажи се с бебешко олио-наистина помага. :)

sladkalady
07-06-2009, 10:37
Аз преди 3-4 дена ходих на море и от слънцето стриите ми се заличиха доста и сега почти не си личат
Ходете на море :grin: мажете с разни лосиончета и пийте много вода