PDA

View Full Version : Коремни преси



TheSameDevil
06-07-2009, 21:35
Значи здрасти.
Значи мъча се да си смъкна корема с коремни преси.Само че един фр ми каза че от тях файда нямало.Те служили за оформяне на релеф само.И че ако с моя корем правя.Щели се образуват мускули отдоло и още да се надигне.Вярно ли е

clever
06-07-2009, 21:43
хубаво е да правиш коремни )
и да съчетаваш с много движение и друг спорт;какъвто ти хареса ))
карай колело;тичай отвреме на време;разходки ..
прави в началото по 10 коремни
после ги увеличи до към 50-100 ПОСТЕПЕнНО и ги прави всекидневно )))
ще има ефект ;)
Успехче! :P :P :)

foreverr
06-07-2009, 22:05
Aко корема ти е наистина голям с коремни не става.При голям корем трябва да се направи диета, чрез която да изчезне корема и след това коремни с които да се стегне.Но ако имаш примерно само 1 сант издаденкорем с коремни може и да стане, ако ти е наистина малък корема.Но прави повече бройки, за да има ефект.Започни от малко бройки и ги увеличавай.Аз правя 400 на серии като почни не правя почивки между сериите.И ти след време ще свикнеш да правиш по много.

InnchetO
06-07-2009, 22:27
А свалянето на досадното коремче под пъпа без ограничения в яденето не става ли :(

clever
06-07-2009, 22:33
А свалянето на досадното коремче под пъпа без ограничения в яденето не става ли :(да
ако е мъничко;а като цяло си слаба :)
спортувай! )))

InnchetO
06-07-2009, 22:41
Като цяло съм слаба.. ама коремчето.. ми не е от най-мъничките.. Смисъл като го стисна така [сещаш се] и има 3-4см може би, ама то и защото съм била дебела и незнам.. ама ме дразни адски много.. :-x

Без диети ще стане ли.. [немога да се ограничавам в яденето о.0]

clever
06-07-2009, 22:43
Като цяло съм слаба.. ама коремчето.. ми не е от най-мъничките.. Смисъл като го стисна така [сещаш се] и има 3-4см може би, ама то и защото съм била дебела и незнам.. ама ме дразни адски много.. :-x

Без диети ще стане ли.. [немога да се ограничавам в яденето о.0]
тоо нормално като го стиснеш да има няколко см... това е и кожа все пак :D
казах по-горе;че може без диети ))
но не пий газирано и не се тъпчи много;че да не ти изглежда по-подут коремът :D :D и спорт повечко :P :D

InnchetO
06-07-2009, 22:46
Оф отивам да прасна 200 коремни преси стартово :D да се утеша :D

Аз като ме фане идеята че съм дебела отивам и се сцепвам от упражнения да видиш после как не ми е гузно да си изям сладоледа 8-) :lol:

foreverr
06-07-2009, 22:53
Ммм разбрах, че имаш малко коремче.Ми не при всеки се сваля.Аз например имам половин, най-мн 1 сантиметър коремче под пъпа, което искам да сваля и за тва правя по много коремни, но нз ще видя дали има ефект.При някои хора ефекта става само с коремни, но при други трябва и диета.Абе прави 1-2 месеца коремни и ако няма ефект значи ти е нужна диета.

DimovB
06-08-2009, 08:15
Толкова много мускули няма да образуваш, че да ти се надигне корема. НО иначе мазнини не се горят с преси. Прави кардио по 15-30 минути всеки ден.

Mastta
06-08-2009, 08:43
значи аз съм момче и нямам корем, но все пак наистина доста стати съм чел за това отслабване и специалистите казват, че бавното ходене най-много помага за отслабване, например защо не вземеш сутрин да ходиш на даскало пеш? И искам да отбележа, че не е важно колко ядеш, а какво ядеш и как.. и не забравяй НИКОГА НЕ СЕ ЯДЕ КЪСНО ВЕЧЕР !