PDA

View Full Version : Skype телефон



Aniiiii
06-07-2009, 23:53
Хора аз не живея в Бг и си нямам и на идея. Питам приятели ама и те не знаят .. Та въпроса ми е дали работят тези телефони в Бг?

Nam3less3
06-08-2009, 01:10
Май навсякъде, където има wi-fi. Пиши в gooogle "skype телефон", и от първите няколко резултата ще научиш всичко.

Aniiiii
06-08-2009, 15:28
Еми аз пиша ама нещо не намирам отговор на въпроса си..
Тук телефоните работят навсякъде и по всяко време.. без да се свързва с интернет ии т.н
та въпроса ми беше дали е и така в бг :-o

Aniiiii
06-08-2009, 17:38
Ненен не говоря да ти взима парии .. а какво е лифи? хмм ;дд

ама азз не говоряя да си инсталирашш скайп на телефона аа за тези телефони --> http://www.cellink.com.au/products/images/skypephone-blue-black.jpg
Ахх май не разбирам мн мн от тези неща ](*,)

EdHunter
06-08-2009, 18:19
Ненен не говоря да ти взима парии .. а какво е лифи? хмм ;дд

ама азз не говоряя да си инсталирашш скайп на телефона аа за тези телефони --> http://www.cellink.com.au/products/images/skypephone-blue-black.jpg
Ахх май не разбирам мн мн от тези неща ](*,)

lol доста интересен продукт не съм го виждал до сега..

туко що гледам коментари в други форуми


В последно време този вид телефони навлязоха доста в употреба.
Има и много тлефони които играят ролята на обикновенни телефони и скайп теефони.
Има и модели които могат да се използват и говори по скайп без дори да имате компютър.
Някой от вас има ли от тези безж
ични скайп телефони, какъв модел имате доволен сли сте.

EdHunter
06-08-2009, 18:36
да аз като засната пред някой блок с лаптопа си крада нет от тапаците :D

doomkillerr
06-08-2009, 18:39
Хора аз не живея в Бг и си нямам и на идея. Питам приятели ама и те не знаят .. Та въпроса ми е дали работят тези телефони в Бг?
Здравей "Aniiiii"! До колкото съм запознат със Skype телефините, зная че не работят в България, защото няма покритие за тях! Имам приятели дето си взеха също от чужбина и след като се прибраха ми казаха, че са си ги разкодирали и сега ги ползват само като GSM!

Aniiiii
06-08-2009, 19:31
Ааааааа етоо точно за това говорехх .. емии мерсии се пакк, защото аз мислех да отнеса на бг да можем да си говоримм ама май трябва да изчакаме още някоя годинка..
НА мен някои ми бяха казвали че работят др не .. и попитах за да се уверя!
Мерсии мнн :P :)