PDA

View Full Version : Губя я...



venom0706
06-08-2009, 05:38
Здравейте.Трябва ми съвет...На 16 съм.Ходя с 1 момиче от 2 месеца(тя е на 15),което обичам адски много.Познавам я от половин година
и преди ходихме за 1 месец,през който не се бяхме карали нито веднъж,но се разделихме.През това време не съм спрял да я обичам,както и тя мен въпреки,че всеки от двамата беше с друг/друга...Сега ходим отново и мислех че всичко ще е наред и този път,но съм грешил.Почти всеки ден започна да минава в караници и то за глупости.Например:че не ми пише по skype,че не ми обръща достатъчно внимание и т.н.Тя също се ядосва,казах и да спре,защото така ми става гадно,а и аз също започвам да се ядосвам,но все пак нищо не се промени...Направихме доста компромиси и от двете страни.Дори скъсахме няколко пъти,но се сдобрявахме веднага и все пак тя не осъзнаваше колко болка ми причинява всеки път когато ме къса.Тя също казва,че ме обича,но когато тръгна да и обяснявам,че не съм напълно сигурен в това,тя отново се ядосва,че не съм и бил имал доверие,и в крайна сметка отново се стига до караница.Обичам я прекалено много за да се разделим,но не знам какво да направя за да спрат всички тези караници и глупости.Променил съм се много от 1-вия път когато бяхме заедно,и имам чувството че заради държанието си сега я губя отново...Тя е единственото момиче,което съм обичал истински въпреки всичко и просто не мога без нея.Дайте help. :(

mimzchet0
06-08-2009, 05:43
Здравей .. моя съвет е да поговорите като големи хора,когато бях и аз на 15-16 (сега съм на 17) .. ходих с едно момче,което найстина обичах .. но се карахме постоянно .. и накрая аз не издържах и се разделих с него .. за това,ако найстина се обичате,не допускайте да стават такива прости неща .. а относно това,че се дразниш,че не ти пише в скайп .. мисля,че вече стана много детско .. Дай и малко свобода .. ако иска да е с теб,ще се опита да поправи всичко :)

miss_asi
06-08-2009, 05:44
Обясни е всичко това,което чувстваш към нея.Тоест,че я обичаш твърде много,за да си далече от нея.Ако не стане лепваш се за нея и тва е.

venom0706
06-08-2009, 06:28
Обяснявал съм и то много пъти....И все пак допускаме това да се случва. :(

MarkKnight
06-08-2009, 06:44
Земете си изтрийте тия скайпове най после бе !

3oPuTy
06-08-2009, 06:59
Винаги ми е било адски смешно,когато някой каже "Заедно сме от 1/2/3 месеца и адски много се обичаме" 8-)

И все пак по темата:Щом преди сте били заедно за месец,после сте се зае*али и сте били с други значи НЕ се обичате :? Щом за 2 месеца сте късали и сте се събирали много пъти значи НЕ се обичате :? Щом се карате постоянно значи връзката ви е изчерпана и сте заедно само за да не сте сами или за да чувате от другия "Обичам те" :?
Мисля,че е време да се разделите окончателно,защото тези караници 99% НЯМА да изчезнат!!! :?

curka87
06-08-2009, 07:49
Винаги ми е било адски смешно,когато някой каже "Заедно сме от 1/2/3 месеца и адски много се обичаме" 8-)

И все пак по темата:Щом преди сте били заедно за месец,после сте се зае*али и сте били с други значи НЕ се обичате :? Щом за 2 месеца сте късали и сте се събирали много пъти значи НЕ се обичате :? Щом се карате постоянно значи връзката ви е изчерпана и сте заедно само за да не сте сами или за да чувате от другия "Обичам те" :?
Мисля,че е време да се разделите окончателно,защото тези караници 99% НЯМА да изчезнат!!! :?


+1 явно нещата отиват на още по-зле....

NeZaPoznat
06-08-2009, 07:49
Здравейте.Трябва ми съвет...На 16 съм.Ходя с 1 момиче от 2 месеца(тя е на 15),което обичам адски много.Познавам я от половин година
и преди ходихме за 1 месец,през който не се бяхме карали нито веднъж,но се разделихме.През това време не съм спрял да я обичам,както и тя мен въпреки,че всеки от двамата беше с друг/друга...Сега ходим отново и мислех че всичко ще е наред и този път,но съм грешил.Почти всеки ден започна да минава в караници и то за глупости.Например:че не ми пише по skype,че не ми обръща достатъчно внимание и т.н.Тя също се ядосва,казах и да спре,защото така ми става гадно,а и аз също започвам да се ядосвам,но все пак нищо не се промени...Направихме доста компромиси и от двете страни.Дори скъсахме няколко пъти,но се сдобрявахме веднага и все пак тя не осъзнаваше колко болка ми причинява всеки път когато ме къса.Тя също казва,че ме обича,но когато тръгна да и обяснявам,че не съм напълно сигурен в това,тя отново се ядосва,че не съм и бил имал доверие,и в крайна сметка отново се стига до караница.Обичам я прекалено много за да се разделим,но не знам какво да направя за да спрат всички тези караници и глупости.Променил съм се много от 1-вия път когато бяхме заедно,и имам чувството че заради държанието си сега я губя отново...Тя е единственото момиче,което съм обичал истински въпреки всичко и просто не мога без нея.Дайте help. :(

Съвет: Не и казвай истината а по-скоро това, което тя иска да чуе. За мен е ясно че сте заедно за да не сте сами. Спести си ядовете - говори и само хубави неща и блъскай като за последно. С времето нещата ще се подредят :)

vesito13
06-08-2009, 08:00
Бях с приятеля ми година и три месеца , обичах го наистина много и той ме обичаше , сега вече не мога да кажа , дали обичта му е изчезнала или просто е послушал приятелите си , но е факт , че се разделихме . Последните два месеца бяха постоянни караници , всеки божи ден . Ако някой ден се оправим , следващата една седмица само се караме . Като при вас един вид . Той ми нямаше доверие , карахме се за глупости и се стигна до момент , в който не можех да търпя повече . Не се чувствах щастлива с него , както преди една година , не ме караше да се усмихвам . Не беше лесно да прекратя тази за мен много сериозна връзка , но го направих , нямаше смисъл да продължаваме .

Замисли се добре , просто не е приятно след година да преживееш това , което преживях аз . Опитайте да спрете да се карате , но говорете , не оставяйте нещата просто така , защото ако не сега , то след известно време пак се появяват . Обаче , ако видиш , че нищо не става , че няма никаква промяна , не продължавайте да градите връзка без основи . И между другото от все сърце ти пожелавам да не преживееш това , което аз преживях , дано при вас е различно ;)

beb4yy
06-08-2009, 08:12
Тя е единственото момиче,което съм обичал истински въпреки всичко и просто не мога без нея. Кажи го на нея :)

dimitar_ak
06-08-2009, 08:19
Помисли дали искаш да я обичаш или да я притежаваш. Какъв е този контрол от твоя страна? Та ти я задушаваш. Това, че не ти обръща внимание в скайп не значи нищо.

Hilary_
06-08-2009, 10:04
Абе сигурен ли си, че това не е навик... :? Смисъл ... ако се обичахте нямаше да късате... да тръгвате пак.. обичта не е само на думи ... :? Според мен в момента просто си нямате друга работа... :?
И все пак ако не съм права съвета ми е ... кажи и това, което каза на нас... ако не се трогне изобщо и ако не спрат караниците ... просто няма смисъл.. :?

got2Bthe1
06-08-2009, 10:05
Седни и поговори с нея.Кажи и че я обичаш и че всичко друго няма значение...че караниците ви са безсмислени и по-добре да спрат.Най-вече нека разбере че и имаш доверие и че я обичаш.Ако и тя изпитва същото нещата би трябвало да се орпавят.Успех!

Desir3
06-08-2009, 10:11
Чух много умен съвет - стига Skype!!! Хора, не знам дали осъзнавате, ама тая програмка само разваля взаимоотношенията на двойките - " защо си онлайн, а не си писал/а, защо не си ми чул/а песента от профила, защо си махнал/а нашата снимка... " не забравяйте, че това е програма за комуникация, а не за намеци и дребнавости. :?
Логично e, че момичето си има лично пространство и ще го защитава, независимо дали чат или време просто за себе си. Ако искаш да я чуеш - звънни й, изненадай я у тях, направи нещо мило и различно. :mrgreen: Ние момичетата имаме нужда от разбиране и обгрижване - не бива да гледаш на всичко праволинейно и да спазваш едно поведение тип "тя не ме обича достатъчно". На любовта се отговаря с любов - ако ти й покажеш твоята, тя ще ти отвърне...Think about it! :-o

radybt
06-08-2009, 11:07
Винаги ми е било адски смешно,когато някой каже "Заедно сме от 1/2/3 месеца и адски много се обичаме" 8-)

И все пак по темата:Щом преди сте били заедно за месец,после сте се зае*али и сте били с други значи НЕ се обичате :? Щом за 2 месеца сте късали и сте се събирали много пъти значи НЕ се обичате :? Щом се карате постоянно значи връзката ви е изчерпана и сте заедно само за да не сте сами или за да чувате от другия "Обичам те" :?
Мисля,че е време да се разделите окончателно,защото тези караници 99% НЯМА да изчезнат!!! :?


+1 явно нещата отиват на още по-зле....
Мда +2

teenems
06-08-2009, 11:18
Desir3 съгласна съм с теб ! и то не само двойки се карат в скайп , а и приятели .. и то за глупости ! ами защо не пробвате да не влизате в скайп 8-) ,незнам преди хората като са нямали интернет и как са комуникирали . седнете и си поговорете ,като се карате после поговорете като хора ,а не като маймуни ..

Take_That
06-08-2009, 13:29
Обичам я прекалено много за да се разделим,но не знам какво да направя за да спрат всички тези караници и глупости.

Кажи и точно това, че я обичаш прекалено много, за да се разделиш с нея..., а относно как да спреш караниците за глупости - просто спри да се съмняваш в чувствата и, щом е с теб и винаги ти прощава и винаги, когато се разделите след минута се събирате значи не си и безраличен. Ако не ти достига вниамние от нейна страна може да поговорите относно това и да и кажеш, че не ти е приятно. Не я задушавай обаче... :) Успех :)

NeZaPoznat
06-08-2009, 13:50
Desir3 съгласна съм с теб ! и то не само двойки се карат в скайп , а и приятели .. и то за глупости ! ами защо не пробвате да не влизате в скайп 8-) ,незнам преди хората като са нямали интернет и как са комуникирали . седнете и си поговорете ,като се карате после поговорете като хора ,а не като маймуни ..

ДА ве !! И аз се чудя бабите ни кат са нЕмали скайп как са се женели ... брех да му се невиди. Представате ли си седянка по Скайп :-P

Neftochimic
06-08-2009, 14:22
Здравейте.Трябва ми съвет...На 16 съм.Ходя с 1 момиче от 2 месеца(тя е на 15),което обичам адски много.Познавам я от половин година
и преди ходихме за 1 месец,през който не се бяхме карали нито веднъж,но се разделихме.През това време не съм спрял да я обичам,както и тя мен въпреки,че всеки от двамата беше с друг/друга...Сега ходим отново и мислех че всичко ще е наред и този път,но съм грешил.Почти всеки ден започна да минава в караници и то за глупости.Например:че не ми пише по skype,че не ми обръща достатъчно внимание и т.н.Тя също се ядосва,казах и да спре,защото така ми става гадно,а и аз също започвам да се ядосвам,но все пак нищо не се промени...Направихме доста компромиси и от двете страни.Дори скъсахме няколко пъти,но се сдобрявахме веднага и все пак тя не осъзнаваше колко болка ми причинява всеки път когато ме къса.Тя също казва,че ме обича,но когато тръгна да и обяснявам,че не съм напълно сигурен в това,тя отново се ядосва,че не съм и бил имал доверие,и в крайна сметка отново се стига до караница.Обичам я прекалено много за да се разделим,но не знам какво да направя за да спрат всички тези караници и глупости.Променил съм се много от 1-вия път когато бяхме заедно,и имам чувството че заради държанието си сега я губя отново...Тя е единственото момиче,което съм обичал истински въпреки всичко и просто не мога без нея.Дайте help. :(

и с кФо моем ти помогнеме ние?!