PDA

View Full Version : Кой е най-подходящият алкохол за екскурзия?



Dollystar
06-08-2009, 06:02
Въпроса е ясен, каато се има изпредвид, че там едва ли ще можем да докопаме лед отнякъде и такива екстри сигурно ще трябва да си го пием чист.(алкохола) Давайте примери за подходящ и неподходящ алкохол. И дайте малко по-сериозно! :o :o

POLLINA
06-08-2009, 06:06
за теб магазини няма ли :lol:

TheBeliever
06-08-2009, 06:10
Няма такова нещо като неподходящ алкохол. Взимате каквото ви се пие. Ако е то това как да го скриете - начини много.

Водка/Текила - шише от минерална.
Джин - директно в тоник-а.
Ром/Уиски - в Кола-та.
Вино - в шишенца от енергийни напитки.
Мента - в кутия от мляко.
Мастика - (не се препоръчва ако няма хладилник с камера там където отивате) като водката.

За бира предполагам, че няма да ви правят проблеми да си купите от там.

Sunrisee
06-08-2009, 06:35
Идеи за храна? 8-) По възможност здравословни. : ))) За кроасанчетата, солетките и другите съм предвидила. : ))

ghetto_superstar
06-08-2009, 07:04
За храна предлагам сладолед с алкохол :D

IdiOtKa
06-08-2009, 08:42
ахаххахах
ае вие луди ли сте ...толкос ли е трудно да си измислите как да си скриете алкохола или къф да си земете ... тва е много трудно решение явно ...зле ...

Cybershot
06-08-2009, 08:46
Водка с капи/кола
Хубава Водка - Смирноф, Абсолют
Уиски с кола/натурално
Хубаво Уиски - Джони пешеходеца (Red Label)
Мента + Мастика = Облак с туй много ще се одерете
Пина Колада
Препоръчвам ви да си купите по-скъп алкохол, за да няма овърдрайф!
НЕ СМЕСВАЙТЕ АЛКОХОЛ!!! САМО ЕДНО ПИЙТЕ, ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ВИ ГО КАЗВАМ...

kalashnik
06-08-2009, 08:58
Водка с капи/кола
Хубава Водка - Смирноф, Абсолют
Ти битов алкохолик ли си?
1. Как може да предлагаш водката да се пие със сок, кола или някакъв друг разредител. Това е идиотщина. Хубавата истинска водка се пие чиста.
2. Смирноф и Абсолют не са хубави водки. Всяка водка произведена извън границите на РФ е жалко подобие на водка. Истинската водка която може да се срещне на българския пазар е: Столичная, Старка (много рядко), Скобарь, Русская водка, Путинка, Охта, Мягкий знак, Московская, ЛИВИЗ завод, Дипломат и Веда. Естенствено струват доста, но си заслужават. А не Абсолют, Смирноф, Флирт и някакви други ацетони.
Така че не обърквай момчето. Водка плюс това не може да се скрие, от опит го знам. Ако ще правят проверки, ще душат и миризмата на шишетата, така че пак ще го хванат.

Biskfitka
06-08-2009, 09:05
Оф и при нас искат да взимат алкохол.А всяка година някой се напива и даскалите разбират 8-)
Иначе алкохола може да го криете в празна кутия от сок.Едва ли ви е забранено да пиете сок 8-)
Толкова ли е важно да пиете на екскурзията... :?

afterforever
06-08-2009, 10:11
За такива като вас - сокчета и бой.

SuNsEt
06-08-2009, 10:26
ИЗпредвид не знам... :lol:

Иначе...нагледала съм се на "купони" с напивания между 12-14 годишни.Грозно е.Ама като сте мераклии...бира става.И гледайте да не се напиете от 1 чашка,че госпожите ще се чудят кво да правят с вас. :lol:

got2Bthe1
06-08-2009, 10:29
Водка с капи/кола
Хубава Водка - Смирноф, Абсолют
Ти битов алкохолик ли си?
1. Как може да предлагаш водката да се пие със сок, кола или някакъв друг разредител. Това е идиотщина. Хубавата истинска водка се пие чиста.
2. Смирноф и Абсолют не са хубави водки. Всяка водка произведена извън границите на РФ е жалко подобие на водка. Истинската водка която може да се срещне на българския пазар е: Столичная, Старка (много рядко), Скобарь, Русская водка, Путинка, Охта, Мягкий знак, Московская, ЛИВИЗ завод, Дипломат и Веда. Естенствено струват доста, но си заслужават. А не Абсолют, Смирноф, Флирт и някакви други ацетони.
Така че не обърквай момчето. Водка плюс това не може да се скрие, от опит го знам. Ако ще правят проверки, ще душат и миризмата на шишетата, така че пак ще го хванат.

Лично на мен Абсолют повече ми харесва от Руский щото рускяи ми е тежък.А и кво ти пука то да не ви роват чантите - слагай смело :D :D :D

Lucho
06-08-2009, 10:36
Най-подходящият - това несъмнено е водката. Защо ? Защото купуваш водка, и я слагаш в бутилка от минерална вода, никой копче няма да ти каже или да те усети - водката не мирише както ракията например, бяла е на цвят, а и все пак - кой ти заранява да носиш "вода в шише" ? И все пак - умната, че стават и грешки :)

dichev
06-09-2009, 13:24
Водка, винаги е водка!

DieselBlood
06-09-2009, 13:41
Я ми кажи на колко години си първо и тогава ще ти кажа

fashion4etyy
06-09-2009, 13:51
Бира :) леко е пък и в тва топло време..
Ама пък и патронче водка в джоба винаги може :oops: :D

Cybershot
06-09-2009, 15:22
Водка с капи/кола
Хубава Водка - Смирноф, Абсолют
Ти битов алкохолик ли си?
1. Как може да предлагаш водката да се пие със сок, кола или някакъв друг разредител. Това е идиотщина. Хубавата истинска водка се пие чиста.
2. Смирноф и Абсолют не са хубави водки. Всяка водка произведена извън границите на РФ е жалко подобие на водка. Истинската водка която може да се срещне на българския пазар е: Столичная, Старка (много рядко), Скобарь, Русская водка, Путинка, Охта, Мягкий знак, Московская, ЛИВИЗ завод, Дипломат и Веда. Естенствено струват доста, но си заслужават. А не Абсолют, Смирноф, Флирт и някакви други ацетони.
Така че не обърквай момчето. Водка плюс това не може да се скрие, от опит го знам. Ако ще правят проверки, ще душат и миризмата на шишетата, така че пак ще го хванат.

ДА БИТОВ АЛКОХОЛИК СЪМ! ПИЯ ВСИЧКО ОТ ВОДА ДО КЕРОСИН!
И мойто момче ти май не правиш ралика между Флирт и Абсолют?!
Едното е водка другото е етилов алкохол. Май само на теория ги знаеш пък на практика никъде не си...

ThePowerOfLove
06-09-2009, 17:22
Cетих се преди 2 години как се напихме на една екскурзия с узо и после прескачахме терасите в колона от 8-9 човека.. Естествено първия падна в терасата на даскалите и ние след него залитнахме кой на тревата долу, кой в тераса :D голямо шоу беше

Иначе и аз препоръчвам водка, но все пак ако предпочиташ нещо друго не виждам проблем ;]

Pooky
06-09-2009, 17:25
Аха, водка, ама после.. БОЙ
На наща екскурзия един така яко се напи, даскалите разбраха и стана лошо..
Иначе аз пих мента с мляко и някво бакарди. Мента с мляко- може да звучи смешно, ама е ааадски яко.

tochica
06-09-2009, 19:02
ше драйфам от тея комбинации

като пия, пия чисто

на екскурзии не пия, защото отивам с някаква цел
има си време и поводи за пиене, не се дръжте като изтървани и невидели, че ще ви се смеят
някой ще каже, че не сте виждали алкохол и сега си наваксвате

Dollystar
06-10-2009, 10:18
Еми вече зехме: Пина Колада с ягоди и една голяма водка флирт за 4 човека, мисля, че ще стигне и само да кажа че целта не ни е да се напиваме и няма и да я крием 8)

VerryBerry
06-11-2009, 08:24
За такива като вас - сокчета и бой.