PDA

View Full Version : обърканите ми мисли след края на едногодишна "връзка&qu



fenasf
06-08-2009, 06:48
ами здравейте пак...ще гледам да съкратя разказа и без това е супер тъпа и прее*ана ситуация + че не мога да си събера мислите

та с нея сме приятели от около година и аз бях до нея дори когато тя нямаше други приятели...

...по принцип за мен тя е повече...

...сега се движи с едни смешници дето им имам зъб...

...от тях има един, който особено ме изнервя и ми е много забавно като се опитва да се прави на мъж пред нея, а тя много много не му откликва...

...ии има 3-4 момчета дето тичат подир задника й като кученца...

...обаче наскоро се случи нещо, което ме накара да пристъпя към действие...

...значи от най-добрата й приятелка разбрах че тя (моята, да кажем че името й е Александра) ме е смятала само за приятел и още по лошо - според нея съм бил от ония ("кученцата"), въпреки че в училище винаги пазя дистанция, защото гледката как тичат подир нея е направо жалка...

...та Алекс се слави с липсата си на инициативност и може да си живее така още 4 години без да предприеме нищо...

...защото в тоя нов клас тя няма особена конкуренция...

...въпросът е как да разбия порочния кръг ?! искам да предприема нещо - поканих я да излезем, но не съм сигурен дали да се опитам да я ухажвам или да я оставя с малоумните й нови приятели и да й покажа че не съм и никога няма да й бъда "кученце"...

...единствения поблем е че още имам чувства към нея и в същото време искам вече да приключа с тези тъпи игрички...

...моля за съвет :(

Aicken
06-08-2009, 06:51
щом те мисли за "кученце" покажи и че не си такова като за начало


след това предприемай нещо , за да започнете да излизате...

MarkKnight
06-08-2009, 06:53
Според мен във всеки ред си противоречиш,а колкото до съвета тя ако няма желанието да се види с тебе,няма смисъл да се превръщаш от "кучетата" които и ходят по задника ;) УСПЕХ

dimitar_ak
06-08-2009, 06:54
Виж тази теория
http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm

Ти си на стълбата на приятелите й, и се съмнявам някога да се преместиш на другата.

fenasf
06-08-2009, 07:05
Според мен във всеки ред си противоречиш,а колкото до съвета тя ако няма желанието да се види с тебе,няма смисъл да се превръщаш от "кучетата" които и ходят по задника ;) УСПЕХ

знам че си противореча защото в момента съм много объркан

иначе не съм казвал че не иска да ме вижда но ми трябва трайно решение


щом те мисли за "кученце" покажи и че не си такова като за начало

как ?!

Aicken
06-08-2009, 07:28
Според мен във всеки ред си противоречиш,а колкото до съвета тя ако няма желанието да се види с тебе,няма смисъл да се превръщаш от "кучетата" които и ходят по задника ;) УСПЕХ

знам че си противореча защото в момента съм много объркан

иначе не съм казвал че не иска да ме вижда но ми трябва трайно решение


щом те мисли за "кученце" покажи и че не си такова като за начало

как ?!


ти братле за да те мисли за такав значи и угаждаш търсиш постоянно контактс с нея правиш и услуги съгласяваш се дори и когато не е права ? е такива неща просто спри :)

fenasf
06-08-2009, 07:40
Според мен във всеки ред си противоречиш,а колкото до съвета тя ако няма желанието да се види с тебе,няма смисъл да се превръщаш от "кучетата" които и ходят по задника ;) УСПЕХ

знам че си противореча защото в момента съм много объркан

иначе не съм казвал че не иска да ме вижда но ми трябва трайно решение


щом те мисли за "кученце" покажи и че не си такова като за начало

как ?!


ти братле за да те мисли за такав значи и угаждаш търсиш постоянно контактс с нея правиш и услуги съгласяваш се дори и когато не е права ? е такива неща просто спри :)

мхм идеята е доста добра, но как да го направя по-демонстративно ?

blackvelvet
06-08-2009, 07:40
щом те мисли за "кученце" покажи и че не си такова като за начало


след това предприемай нещо , за да започнете да излизате...

+1

NeZaPoznat
06-08-2009, 07:46
ами здравейте пак...ще гледам да съкратя разказа и без това е супер тъпа и прее*ана ситуация + че не мога да си събера мислите

та с нея сме приятели от около година и аз бях до нея дори когато тя нямаше други приятели...

...по принцип за мен тя е повече...

...сега се движи с едни смешници дето им имам зъб...

...от тях има един, който особено ме изнервя и ми е много забавно като се опитва да се прави на мъж пред нея, а тя много много не му откликва...

...ии има 3-4 момчета дето тичат подир задника й като кученца...

...обаче наскоро се случи нещо, което ме накара да пристъпя към действие...

...значи от най-добрата й приятелка разбрах че тя (моята, да кажем че името й е Александра) ме е смятала само за приятел и още по лошо - според нея съм бил от ония ("кученцата"), въпреки че в училище винаги пазя дистанция, защото гледката как тичат подир нея е направо жалка...

...та Алекс се слави с липсата си на инициативност и може да си живее така още 4 години без да предприеме нищо...

...защото в тоя нов клас тя няма особена конкуренция...

...въпросът е как да разбия порочния кръг ?! искам да предприема нещо - поканих я да излезем, но не съм сигурен дали да се опитам да я ухажвам или да я оставя с малоумните й нови приятели и да й покажа че не съм и никога няма да й бъда "кученце"...

...единствения поблем е че още имам чувства към нея и в същото време искам вече да приключа с тези тъпи игрички...

...моля за съвет :(
Само от описанието ти и вече ми е антипатична..
:x
Зае*и пич ! Просто една п**ка - нищо повече. :? Хвани си нормално гадже и след време ще арзбереш колко струва онази ... говоря от лиен опит :?

Take_That
06-08-2009, 13:33
Мисля, че не си струва да предприемаш, каквото и да е било. Момичето явно е с доста голямо самочувствие, заради тия "кученца" и т.н. По-добре си намери свястно момиче, което ще те цени :)

Riva
06-08-2009, 13:46
джавкай

kobrichka
06-08-2009, 13:53
Мисля, че трябва да се отдръпнеш. Имаи достоинство, тя определно не те заслужава. Винаги съм мразила такива хора, като нея само от написаното ми стана ацки антипатична. Няма смисъл да се унижаваш, спри да и бъдеш "кученце", а бъди мъж.

DeViLgIlrL16
06-08-2009, 14:03
Мисля, че не си струва да предприемаш, каквото и да е било. Момичето явно е с доста голямо самочувствие, заради тия "кученца" и т.н. По-добре си намери свястно момиче, което ще те цени :)

+1 :-o