PDA

View Full Version : Въпрос без отговор ..



CE
06-08-2009, 12:52
От 1-2 седмици се чудя дали да ви пиша и да ви помоля за съвет .. ето , че моментът дойде . Вече не знам какво да правя и за това се обръшщам за съвет към вас .. :P .
И така за почвам моята сигурно банална история .. та :
Не мога да определя точно кога започна всичко .. (момиче съм) с един приятел , ако мога така да го нарека почнахме да се сближаваме , писхем си по skype (ест този тъп skype :-x ) и продулжаваме да си пишем .. мм пурво всичко вървеше добре .. аз не вярвах нито вярвам сякаш още че тои ем харесва , но и аз вече се обърках .. то нали там базици .. в даскало пак .. , но сякаш и двамата сме по дистнацирани пред другите никои не иска да покаже , че може би се си нещо повече .. сякаш пре другите сме като просто познати .. и това ме дразни . Та да той си хвана приятека и аз реших че всичко ще свърши .. и си викам " YES , вече ще ми е по добре .. " , но не спряхме .. продължихме по същия начин , коеот е се пак стряскощо .. тои си има приятелка .. пък аз какаво правя .. момичето е толкова мило и като я погледна ми става някво кофти .. , но пък продължавам .. защо ли .. дали той ме харесва харесвал ли ме е .. се пак .. щом аз не мога да си отг на този въпрос еджа ли вие ще ми оговорите , но да се изкажа и аз .. И все пак не мисля че момчетата са такива , че да си губят времето с хора , които не са им приятни .. не са ли и те като нас .. или се бъркам .. :x мм не знам , ако някой може да ми даде някаъв съвет с радост ще го приема ..
Благодаря , предварително
Ваща CE :-) :grin:

Desir3
06-08-2009, 13:00
Ти сама го каза "Момчетата са такива", все пак ако не на тази възраст, кога друг път да завързва нови познанства, да се шегува и закача..Очевидно си му допаднала, в това няма нищо лошо, не се знае със сигурност дали има нещо по-сериозно. Ако ти имаш някакви чувства към него защо не му ги покажеш по някакъв начин? :)

Take_That
06-08-2009, 13:04
Най-добре е според мен да го попиташ след като си има приятелка защо се държи така с теб, има ли чувства към теб или просто е ей така за закачката, ако е 2-то по-добре му дай да разбере, че не ти е приятно да си втора цигулка и че при положение, че той си има приятелка вие не можете да продължавате по този начин....

CE
06-08-2009, 13:17
Ммм да и аз това си го мисля да говоря с него .. , но ако аз се заблуждавам , че има .. нещо повече .. от това се страхувам , че може аз да съм го възприела по друг начин :-o пък и с него се познаваме отдавна преди .. но стана нещо и въобще бяхме спрели да поддържаме контакт .. и за това се чудя .. а сега .. :oops:

flowerlina
06-08-2009, 13:27
А ти към него чувства или нещо такова имаш ли?

CE
06-08-2009, 13:33
Ами може би нещо като превличане .. , но нищо повече . И аз вече не знам .. :neutral:

Take_That
06-08-2009, 13:36
Ммм да и аз това си го мисля да говоря с него .. , но ако аз се заблуждавам , че има .. нещо повече .. от това се страхувам , че може аз да съм го възприела по друг начин :-o пък и с него се познаваме отдавна преди .. но стана нещо и въобще бяхме спрели да поддържаме контакт .. и за това се чудя .. а сега .. :oops:

Няма как да знаем дали ти си го възприела по друг начин, затова ще е най-добре да поговориш с него, вместо да се измъчваш :)

NeZaPoznat
06-08-2009, 13:48
Приятелките ми са момичета, които харесвам. Ако не ги харесвам - няма да са ми приятелки. Ако ти си изпитвала нещо повече към него и не си споделила - защо се ядосваш че е тругнал с друга. По скайп може да си чатиш с 10 човека .... мислиш ли че всички сте му кандидат гаджета. Ето - аз сега ти казвам; Много си готина - ще ми станеш ли гадже :-) :-) :-) :-) и кво ??!! :-P

Hilary_
06-08-2009, 18:05
.. хах ясно какъв е ... вади си сама изводите... дори и един ден да сте заедно ще направи същото и с теб ... :?