PDA

View Full Version : Невероятни моменти.



blackvelvet
06-08-2009, 16:04
Преди си мислех,че не мога да попадна на хора,които да ме разбират.На хора,които да ме карат да се смея всеки ден.Хора,които да ме карат да се чувствам добре.Но точно тогава се преместих в нов клас,с напълно нови хора...и получих това,което исках.Много добри приятели,на които мога да разчитам.Караха ме да се смея често,много рядко се случваше да не съм в настроение.Вярно,че бяха прекалено големи за маймунджолъците които правеха,но в това им беше чара.По своему бяха смешни и забавни.Често не се разбирахме по отношение какво да направим заедно,но..10 човека,10 различни мнения.Колкото имаха чувство за хумор...толкова помагаха в трудни моменти.Когато някой има нужда от съвет,другия му се притичва на помощ....
Това е може би всичко,което съм искала до момента.Хора,с които мога да поговоря,хора,с които да се забавлявам.Точно тези хора няма да забравя никога.Тяхно по детински справяне с проблемите,техните закачки и игри.Вечните деца,които имат малка част от душите на възрастните (напук на обратната теза).Никога няма да забрая тези хора,с които съм била 4 години от моя живот.Дори ако пътищата ни се разделят...няма да забравя невероятните моменти прекарани заедно.

Sham
06-08-2009, 16:16
ОК, радвам се за теб, но защо в този раздел?