PDA

View Full Version : поредната тъжна история..



Lollys
06-08-2009, 16:29
здравеите на всички ;) не съм писала отдавна тук но сега искам да споделя просто това което ми се случва.. та историята започна от това как започнахме да си пишем с едно момче и от начало всичко беше мн хубаво, видяхме се 2 пъти и на следващата среща правихме секс. станахме нещо като приятели с привилегии въпреки че мн мразя така това беше единствения начин да съм с него, защото знаех че няма да стане нищо сериозно.. и така близо месец.. много рядко се случва да харесам някого толкова много..бих казала дори обичам.. и затова правя всичко това .. и тъкмо когато мислех че може да се получи нещо между нас той ми каза че не можем да се видим щото се е сдобрил с едно бивше гадже при което аз онемях.. предния ден беше с мен, целуваше мен а днеска вече се едно нищо не е било.. не мога да си го избия от главата и също си мисля че щом не казва бившето ми гадже а едно бивше не е последното а едно от всички.. иска ми се да скъсат пак .. гадно е знам обаче толкова много го искам макар и само за единия секс.. моля ви само не пишете тъпи коментари .. аз исках само да споделя .. благодаря на тези които отделиха време да прочетат моята история :)

Bellatrix
06-08-2009, 16:33
та историята започна от това как започнахме да си пишем с едно момче и от начало всичко беше мн хубаво, видяхме се 2 пъти и на следващата среща правихме секс. станахме нещо като приятели с привилегии
1. Уоу! Видяли сте се два пъти и сте правили секс? И ти очакваш сериозно отношение от това момче? В неговите очи си к*урва.
2. Станали сте приятели с привилегии. Приятели. Тогава не можеш да искаш от него вярност. Вие реално нямате връзка.

dydolinkka93
06-08-2009, 16:36
ее съжалявам за това,което ще кажа то май и ти си го разбрала била си му само момиче за секс нищо повече.И щом се е върнал при бившата си означава ,че има чувства към нея.Моя съвет е да се откажеш от него първо не те заслужава и второ не искай чуждите гаджета :)

flowerlina
06-08-2009, 16:37
А бе не ти одобрявам поведението, а и не виждам как след като сте били заедно само за секс пак искаш да сте заедно? В смисъл на него сигурно му е се тая

Lollys
06-08-2009, 16:45
та историята започна от това как започнахме да си пишем с едно момче и от начало всичко беше мн хубаво, видяхме се 2 пъти и на следващата среща правихме секс. станахме нещо като приятели с привилегии
1. Уоу! Видяли сте се два пъти и сте правили секс? И ти очакваш сериозно отношение от това момче? В неговите очи си к*урва.
2. Станали сте приятели с привилегии. Приятели. Тогава не можеш да искаш от него вярност. Вие реално нямате връзка.

първо не мисля 4е в неговите очи съм к*рва. и после аз не очаквам вярност нито съвети от вас защото в 10 реда не мога да опиша вси4ко което се е слу4ило между нас и вие не знаете какво чувствам за това не ме разбирате.. окей съдете ме к*рва съм ако щете .. аз само исках да споделя ..

dydolinkka93
06-08-2009, 16:48
хах като за начало никой не те съди ;) ;; и искаш мнение ние ти го даваме не се оплаквай естествено е да имаш и положителни и отрицателни коментари ;; никой не знае каква си просто по историята ти от 10 реда на такава приличаш ;)

Bellatrix
06-08-2009, 16:49
та историята започна от това как започнахме да си пишем с едно момче и от начало всичко беше мн хубаво, видяхме се 2 пъти и на следващата среща правихме секс. станахме нещо като приятели с привилегии
1. Уоу! Видяли сте се два пъти и сте правили секс? И ти очакваш сериозно отношение от това момче? В неговите очи си к*урва.
2. Станали сте приятели с привилегии. Приятели. Тогава не можеш да искаш от него вярност. Вие реално нямате връзка.

първо не мисля 4е в неговите очи съм к*рва. и после аз не очаквам вярност нито съвети от вас защото в 10 реда не мога да опиша вси4ко което се е слу4ило между нас и вие не знаете какво чувствам за това не ме разбирате.. окей съдете ме к*рва съм ако щете .. аз само исках да споделя ..
Не те съдя... Все ми е тая :) Но е очевидно, че страдаш за това момче. И ми е интересно, защо си се набутала сама? Защо не му поиска сериозни взаимоотношения?

vesSynkaa
06-08-2009, 17:22
ее съжалявам за това,което ще кажа то май и ти си го разбрала била си му само момиче за секс нищо повече.И щом се е върнал при бившата си означава ,че има чувства към нея.Моя съвет е да се откажеш от него първо не те заслужава и второ не искай чуждите гаджета :)

Съгласна съм !Ти сама си си виновна .. Много добре си знаела , че няма чувства, ами само ей така за единия му секс , както казаха сама си се набутала ..

Lollys
06-08-2009, 17:30
о4евидно 4е съм глупа4ка.. ама не бих го направила ако не съм имала 4увства към него.. само да уто4ня 4е си писахме близо месец и тогава се видяхме и после ве4е секса там и т.н ..

plovdiv4anka90
06-08-2009, 17:50
Супер кофти..Какво друго мога да ти кажа..От тоя пич не очаквай нищо ( дори и секс.. ) ..Утре,други ден може пак да дойде,да каже,че е скъсал с поредното гадже и да иска секс от теб..И ти кво?ОК пич айде..И след два дена пак като се появи няква от миналото му ( или пък знае ли се няква нова.. ) и ти бие шута ( sorry за израза ,но това си е така.. ),и ти кво..Пак ще очакваш нещо от него..И така до следващия път..Луда история..Любопитно ми е,на колко си годинки?Говориш за секс,но пък в същото време мислиш със суууууупер детски акъл... Та така,годинки :?:

Hilary_
06-08-2009, 17:54
моля ви само не пишете тъпи коментари
... е как да не пишем тъпи коментари като самите ти разсъждения са супер наивни и глупави... :?
Той е бил с теб за едното сефте ... а ти си мислиш, че вече го обичаш и той ще е с теб... да ама не ... била си поредната... :? Даже не си стигнала да фазата "гадже" ... :?

vesSynkaa
06-08-2009, 17:55
Да голям праз, че сте си писали месец .. Той по скайп може да бъде, който
си пожелае.. Та ти си спала с него, без да го познаваш .. 2ра среща тва кво е?
Кво си знаела за него освен "Много си красива" или нещо такова? Как може
да спиш с него само и само да е с теб като знаеш, че те използва само за секс.. И знаеш ли, ако скъса с гаджето си и да се върне при теб ще е защото
знае, че ако те попита пак ще спиш с него и ей така всеки път ще си задоволява нуждите с теб и като си намери гадже бам шута в гъза ..Съжелавам, че съм толкова директна, ама тва е което мисля аз ..

roadrunner
06-08-2009, 18:03
Защо така говорите на момичето :-o Като почнете да се правите на професори..
Всеки си има своите слабости.. И всеки прави гафове и се издъннва понякога.. Незнам, аз лично бих направила такова нещо след дълга и тежка връзка.. И да бих го направила :) Съдете ме.. но просто понякога желанието е по-силно от каквото и да е било. И не мислиш в такъв момент. Така че мацката по-добре го остави с приятелката му, ти си намери някой по-сериозен или поговори с него.. Но като описваш какъв е, съмнявам се, че нещо може да се промени или въобще да те разбере :? Останете си с приятелството и с хубавият спомен :)

Lollys
06-08-2009, 18:04
мерси за мненията и да знам 4е сте прави ама.. късно е ве4е не мога да върна времето.. и попитаха на 17 съм .. ;(

Take_That
06-08-2009, 19:32
мерси за мненията и да знам 4е сте прави ама.. късно е ве4е не мога да върна времето.. и попитаха на 17 съм .. ;(

Така е не можеш да върнеш времето назад каквото си направила направила си го, човек понякгоа греши...... Не го търси, не контактувай с него, а ако той те потърси по-добре не му отговаряй, запази поне малко достйнството, което ти е останало....