PDA

View Full Version : Няма да издържи



SunFl0w3r
06-08-2009, 18:19
оф...кво да ви кажа
Аз съм на 15г. и вмомента излизам с момче на 18.Вече към десетина пъти сме излизали много готино си изкарвам когато съм с него и той ме викаше на излет на басейн и т.н само че аз понеже съм наистина много неопитна в тези неща и просто казвах НЕ още като чуя за нещо такова пък и нещо ме спираше нз какво.Момчето се държи супер,но аз просто защото нашите все ми говорят тука било опасно там било опасно и аз вече имам едно наум затова все отказвах.Отношенията ми с него са все едно ми е гадже,но той никога досега не е говорил за това.Вчера обаче ми каза директно че иска да ходим,но е много объркан и много неща го спират.Аз съм била наистина много готино момиче и някакви такива само че съм била прекалено срамежлива трябвало да се отпускам повече и стана дума за това че аз никъде не отидох с него ( смисъл излети и т.н) и щяло да му е кофти ако приятелите му си водя приятелките,а аз не мога да ида и така,но пък искал да е с мене обаче не знае дали ще издържи така и не искал да тръгне с мене и след седмица да се откаже защото не съм го заслужавала.
На мен ми стана супер кофти още повече че той е много вещ в тези неща а на мен това ми се случва за пръв път и просто се чувствам смешна пред него понякога.направо не знам какво да правя.После той ме попута какво чувствам аз и аз казах че от всички момчета които съм била влюбена той е най - свестния и наистина ще е жалко ако нищо не с еполучи и му казах той да реши какво да прави....
Сега си мисля че сигурно ще се откаже да се занимава с мене вече :(

fc
06-08-2009, 18:28
Ако отидеш с него на излет няма да умреш :)

SpunkRansom
06-08-2009, 18:36
Ако отидеш с него на излет няма да умреш :)

Точно! Нищо няма да ти стане ,а и щом казваш ,че е свестен..

Hilary_
06-08-2009, 18:38
Ами отиди с него... човека е прав ... :? Нищо не губиш... само печелиш :wink:

Take_That
06-08-2009, 19:27
Може да му споделиш това, от което се страхуваш :) Пък и излез някъде с него, едва ли момчето яде хора :) Когато излезете кажи ти къде искаш да сте, отидете на място, което ти е познато и на което се чувстваш спокойна :)

LovelyGirl
06-08-2009, 19:54
От всички, в които си била влюбена? :-o
Та ти си на 15, колко пъти си се влюбвала..

И какво ти пречи да идеш с него на басейн, на разходка някъде и т.н.
Как така "той е вещ в тези неща".. те нямат голяма философия.
Наистина разсъждаваш доста детски, нищо чудно това да е главната причина поради която се колебае.

Отпусни се наистина.Не се притеснявай толкова, за такива дребни неща.

fc
06-08-2009, 22:08
То ебаси, да имаш приятелка и тя да е страх да излизате на вън хахахха

LetTheMusicTalks
06-08-2009, 22:32
Ако отидеш с него на излет няма да умреш :)

Точно! Нищо няма да ти стане ,а и щом казваш ,че е свестен..

anito0
06-09-2009, 05:51
vsqko ne6to koeto ni e za parvi pat e malko ili mnogo stra6no,nqma ot kakvo da se pla6i6i,6te vidi6 polse vseki den 6te iska6 da izlizate ;)

dydolinkka93
06-09-2009, 09:24
Може да му споделиш това, от което се страхуваш :) Пък и излез някъде с него, едва ли момчето яде хора :) Когато излезете кажи ти къде искаш да сте, отидете на място, което ти е познато и на което се чувстваш спокойна :)
Добър съвет !

DeViLgIlrL16
06-09-2009, 09:36
опитай ако бягаш от него нищо няма да постигнеш... излез с него... пак и водата не хапе, и идеята с басейна е много добра... :-) излета също е добра идея... :oops: опитай... прави това което ти казва сърцето, но и мисли, защото любовта е сляпа... :oops:

sivoPERO
06-09-2009, 09:44
Иди с него, но винаги си имай едно на ум... И още нещо да ти кажа няма такова нещо като "вещ в нещата"

soul1199
06-09-2009, 13:41
То ебаси, да имаш приятелка и тя да е страх да излизате на вън хахаххато4но тва й е проблема,моя съвет към авторката отпусни се,излез с него,ни6о не ти коства,то,как 4овека да не се откаже,като ти постоянно го отрязва6,давай по смело :)

fucklowebaby
06-09-2009, 14:18
страх те е от него лии :X излез с него нищо няма да ти стане..може да се получи нещо между вас :)

chicho
06-09-2009, 14:40
Ще се поотпуснеш, като ходиш насам натам с него ;), До 2 месеца няма да можеш да се познаеш, отдай се на желанието. :oops:

MiLeNcHeToO
06-10-2009, 09:44
Не се притеснявай , отиди на излета, забавлявай се, кво ще му мислиш толкова, поотпусни се, прави си кефа (без глупости разбира се :D ).

Kostadin_682
06-10-2009, 09:47
Може да му споделиш това, от което се страхуваш :) Пък и излез някъде с него, едва ли момчето яде хора :) Когато излезете кажи ти къде искаш да сте, отидете на място, което ти е познато и на което се чувстваш спокойна :)
+1123123

Gerr
06-10-2009, 11:03
В една връзка трябват да се правят компромиси, а когато обичаш някой, става така че ти се налага да изневеряваш и на себе си, заради него. Не знам дали го обичаш, но няма да е лошо да направиш някои компромиси или да не обръщаш внимание на страха. Просто на теб ще ти е гадно и на него също. Нищо чудно да те обеждава, обеждава и накрая да му писне, въпреки, че и той трябва да се съобръзява с желанията и страховете ти.
Ще ти дам един съвет - възползвай се колкото можеш от това, което ти се предлага в живота и изживявай до край всяка емоция. Аз го правя и не съжелявам. Успех!

citygirl
06-10-2009, 11:06
Другият път, когато те попита не му отказвай...Отиди с него и ще видиш колко хубаво ще си изкарате :) Даже може и ти да му предложиш да отидете някъде, защо не ? ;-) :wink:

slun4ice_90
06-10-2009, 11:47
Не се притеснявай , отиди на излета, забавлявай се, кво ще му мислиш толкова, поотпусни се, прави си кефа (без глупости разбира се :D ). =D>

sasha_90
06-10-2009, 12:30
Не бива да те е страх или да се срамуваш.Рано или късно ще ти се наложи да излезеш момче.А и щом момчето е добро,какво те спира.Е,избора все пак си е твой.Избирай-стой си у вас и излизай само с приятелки,или хващай младежа,да не ти го вземе някой.