PDA

View Full Version : Помощ :)



raia338
06-08-2009, 18:23
какво бихте си помислили ако момче с което сте ходили ви каже ,че съжалява за постъпките си (съответно той е бил виновен за да скъсате ) и вие решавате да му пишете нещо ей така да видите как е ,но той не ви отговори ... защото аз съм в такова положение и се чудя какво означава цялото това държание .Искам да се откажа от всичко знам ,че съм глупава да се връщам там където вече явно съм нежелана ,но не мога да спра да мисля .. не искам да го виждам не знам как ще реагирам ...
надявам се да разберете за какво става на въпрос

Hilary_
06-08-2009, 18:26
... ми ако говориш за прословутия Скайп може да не е бил на линия ... а може и да не иска отново да се сближавате, защото нали знаеш той ще ти отговори... после ти ще му напишеш нещо ии то така стават нещата... :D :D
P.S. Тоя скайп живота ми провали... :D :D

SpunkRansom
06-08-2009, 18:39
Аз още преди 2 годинки казах ,че скайпа е едно чудовище :D ..
Иначе може наистина да не иска да се сближавате ,но времето ще покаже.

soul1199
06-08-2009, 19:02
за6о винаги взимате вси4ко толкова навътре,може 4овека да е имал работа и да не е видял,кво си му писала или не6о друго

Take_That
06-08-2009, 19:05
Знам как се чувстваш защото аз съм в почти същото положение..... Ти си направила, каквото трябва, писала си, сега е негов ред :)

RaZzer
06-10-2009, 16:59
Чак пък толкова сериозно не бива да взимаш това, че не ти е писал! Всичко се случва... може да е имал работа, може да е бил зает... не си прави изводи от това. Все пак съществува и възможност да не иска близост, но това ще си проличи скоро... колкото и неприятно да звучи - зареди се с търпение, спри да правиш каквото и да било и виж дали той ще те потърси!

lipstik
06-10-2009, 17:04
Много го мразя този смотан скайп.Адски се дразня когато пиша на приятеля ми и той да не ми отговори.

NeZaPoznat
06-11-2009, 08:18
какво бихте си помислили ако момче с което сте ходили ви каже ,че съжалява за постъпките си (съответно той е бил виновен за да скъсате ) и вие решавате да му пишете нещо ей така да видите как е ,но той не ви отговори ... защото аз съм в такова положение и се чудя какво означава цялото това държание .Искам да се откажа от всичко знам ,че съм глупава да се връщам там където вече явно съм нежелана ,но не мога да спра да мисля .. не искам да го виждам не знам как ще реагирам ...
надявам се да разберете за какво става на въпрос

Разбирам те, но да ти кажа право изобщо не бих постъпвал като теб в подобна ситуация. Сама си правиш проблемите :?