PDA

View Full Version : Обичам го !



desencetyy
06-08-2009, 18:45
От известно време харесвам едно момче,но той дори не иска да ми отдели малко повече внимание.. само когато е на кеф ме закача. Имам пълна връзка с него.Смисъл, че имам Skaypa му, телефона му, и постоянно се виждаме и все пак нещо не се получава.Не си говорим дълго ( смисъл такъв че трябва да му вадя думите от устата ) , не се виждаме за дълго колкото и да искам и да настоявам в някои случаи.

Просто искам да се получи нещо м/у нас , защото много го обичам , но тои явно не ме разбира , а аз немога да му го кажа директно . Опитвам с намеци , но той или се прави , че не разбира или незнам :(

Давайте мнения и съвети .. Предварително ви благодаря :)

tuzaro
06-08-2009, 18:48
не та харесва

vampirekiss
06-08-2009, 18:50
не та харесва

Може да те боли,но съм съгласна.

Cathylicious
06-08-2009, 18:52
не та харесва

+1 .. А как може да обичаш някой,с когото нямаш нищо общо? :-o

soul1199
06-08-2009, 19:02
мисля,4е просто ходи с теб ей така,не иска ни6о сериозно,просто да има гадже

radybt
06-08-2009, 20:17
не та харесва

+1 .. А как може да обичаш някой,с когото нямаш нищо общо? :-o
Ааааа,тука не съм съгласен,любовта не значи да ходиш с някого...за тва има споделена и несподелена любов,аз лично съм ОБИЧАЛ ДО БОЛКА момиче с което не съм се и гушнал даже!

radybt
06-08-2009, 20:23
Съвета ми към теб,съкровище,е:
Никога не се отказвай!Целуни го,само тва щи кажа,целуни го!

Jumbie483
06-08-2009, 20:24
постоянство

doomkillerr
06-08-2009, 21:25
Явно момчето нищо не изпитва към теб или пък го е толкова срам, че не може и да говори като сте заедно. Ако не проявава никакъв интерес сега на дали ще го направи и за вбъдеще - по добре го забрави докато е време... Това е моя съвет 8)

fucklowebaby
06-09-2009, 18:40
Просто искам да се получи нещо м/у нас , защото много го обичам , но тои явно не ме разбира , а аз немога да му го кажа директно . Опитвам с намеци , но той или се прави , че не разбира или незнам :(

едва ли не разбира :? може би просто не изпитва чувства към теб..ще те заболи знам, но това е истината :( и не му намеквай..кажи му го директно ! ако и тогава остане толкова безразличен не му досаждай повече ;) УСПЕХ ! :-)

Gerr
06-09-2009, 18:51
Да, сигурно не изпитва нищо, но недей да се отказваш...

kris4en
06-09-2009, 19:22
Да, сигурно не изпитва нищо, но недей да се отказваш...

+++съгласна! може да заболи но наистина може да не изпитва нищо-просто не се предавай :)

djudjulinkaa
06-09-2009, 19:30
Ако обичаш един човек ще имаш смелостта да му кажеш много неща в името на любовта..т.е. че изпитваш нещо към него..поне ако ще рискуваш рискувай до край :) Ако и тогава не се получи нищо просто се откажи.. :) Не веднъж съм попадала в ситуация като твоята.. накрая осъзнавам колко глупава съм била да ходя зад гъза на някакъв неориентиран хлапак :?