PDA

View Full Version : Какво да направя, че наще да ме пуснат ?



Dead4o
06-08-2009, 19:04
Значии ... имам си гадже но проблема е, че много искам когато ме викне, че е сама в тях да отида. Веднъж уж бях при приятел, но си искарах супер с нея целия ден, а даже и ноща! Аз съм на 13 години и не ме пускат току-така да спя при някой. А ако им кажа, че е заради нея, те като всички други ще си помислят, че едва ли не отивам за секс - което не е така ! :-D ... Ние просто се забавляваме и каточели забравяме за всичко друго. Готвиме си, спиме прегърнати, гледаме мачове ... абе правиме си кефа! Как да помоля наще да ме пуснат за 1-2 дни "при приятел" без да се осъмнят ... ?

crazymm
06-08-2009, 19:09
Оо, и аз съм го правила тоя номер :-D
Кажи им, че ще спиш у приятел и им кажи да се обадят на майката/бащата на момчето. Даваш номера на някоя твоя приятелка (предварително сте се уговорили какво точно да каже)... Тфа е целият номер, при мен мина, за теб не знам :) .
Стискам ти палци :P

Dead4o
06-09-2009, 07:31
Ами проблема е, че тя е останала с впечатлението, че спим в Сашко - На който майкаму и моята се познават :( та номера няма да стане. А да кажа, че отивам другаде на става ... в една седмица да спя при 5 различни човека ...

Mi6inka
06-09-2009, 08:19
НЕ става ли да и кажеш, че отиваш при приятелка /гаджето ти/ ама не им казвай, че ти е гадже, а просто приятелка...може да кажеш, че и техните ще са там... ще вечеряте, ще гледате филми.. Пф...ддз.. нормално е да не те пускат....на 13 си!!!! Леле аз на 13 играех на стражари и апаши ...

exi7
06-09-2009, 08:19
`

afterforever
06-09-2009, 08:23
НЕ става ли да и кажеш, че отиваш при приятелка /гаджето ти/ ама не им казвай, че ти е гадже, а просто приятелка...може да кажеш, че и техните ще са там... ще вечеряте, ще гледате филми.. Пф...ддз.. нормално е да не те пускат....на 13 си!!!! Леле аз на 13 играех на стражари и апаши ...

и на кви ли още не неща.... :-o

lipstik
06-09-2009, 10:19
Не си ли малко малък да ходиш да спиш по чуждите къщи.

INSIDER
06-09-2009, 13:13
мислат те за малак , нормално е .. на 13 се скарах с майками за такива глупости ;д кажи и еди кво си еди що си имам приятелка може ли да отида при нея вечерта ше гледаме филми ше ядеме пуканки и т.н и се помоли там на майкати и накрая ше те пусне кажи и знаеш ми телефона звънкаи като искаш да видиш как съм и ше те пусне ;)

PainMonopoly
06-11-2009, 11:11
Да ви еба в мрънкалата...

И за кво пък да е малък? Какво толкова прави?

LiSicHkAa
06-11-2009, 11:35
Аз като искам да спя и някоя/някой казвам на майка ми, че ще спя у едно момиче (Кристина) , майка ми я познава и знае, че е добра, ама по-хубаво е, че не познава майка и :D До сега съм казвала, че ще спя у това момиче доста пъти и винаги ме пуска. Мога да отида в друг град и да кажа, че ще спя у това момиче и за 1 месец и майка ми пак нищо няма да разбере :grin: