PDA

View Full Version : Кака-завинаги един от нас!



term0t0
06-08-2009, 19:30
Кака-завинаги в сърцата ни !
Кака-завинаги един от нас !
Rossonera Bulgaria !!!

psychopath
06-08-2009, 20:27
много го мразим тоя...
префален!

MP
06-09-2009, 05:54
ИЗПОВЕДТА НА КАКА: КРИЗАТА МЕ ПРАТИ В РЕАЛ, НЕ ИСКАМ ДА НОСЯ НОМЕРА НА ЗИДАН
9 юни 2009 03:36

Изповедта на Кака: Кризата ме прати в Реал, не искам да нося номера на Зидан Принтирай Изповедта на Кака: Кризата ме прати в Реал, не искам да нося номера на Зидан Изпрати
Новото попълнение на Реал Мадрид Кака пристигна точно в уречения час – 21.00 бразилско време, или 3 след полунощ българско, за да говори пред журналисти в родината си за своя трансфер. След дълго мълчание, кариоката сподели най-съкровените си мисли пред „Жорнал Насионал” и други издания, в които разкри причините за преминаването в Реал.

„Искаше ми се да остана в Милан, но световната финансова криза оказа своя ефект върху футбола, и особено в така развити икономически клубове като Милан,” обясни Кака. „Говорих с директора на Милан (б.р. Адриано Галиани) и двамата решихме, че за доброто на всички, ще е най-уместно да бъда продаден.”

Макар че президентът на Реал Флорентино Перес вече да обяви, че е заделил за Кака фланелката с №5, бразилецът по-скоро не иска да носи точно този екип, тъй като той е отъждествяван с Зинедин Зидан. „Да нося номер 5 би било огромна отговорност. Зидан беше страхотен играч, и в Реал, и в националния отбор на Франция, затова не бих желал да използвам същия номер като него. Имайте още малко търпение, докато реша,” каза още Кака.

Ако иска да продължи да носи номер 22, както в Милан, Кака вероятно няма да има проблем да го получи, тъй като в момента този екип е в младока Мигел Торес. В националния на Бразилия, Кака е избирал и 8-цата, и 10-ката, по настоящем притежание на Гаго и Снайдер.

„Реал Мадрид е огромно предизвикателство. Искам да спечелим много титли. Надявам се да прекъснем хегемонията на Барселона. Реал отново ще е шампион на Испания и Европа,” обеща Кака на „белите” фенове.

Кака ще се срещне с привържениците на Реал Мадрид и ще бъде приветстван на „Сантяго Бернабеу” на 30 юни, като ще лети от Йоханесбург през Париж до испанската столица след края на Купата на Конфедерациите.

psychopath
06-09-2009, 16:13
дано Давид Вия не отиде в Реал...
ако не отиде там сигурно ще отиде в Челси :(
а няма как да остане във Валенсия...
поне в Барса да го бяха взели :)

ULTRA_LEVSKI
06-09-2009, 17:39
Кака-завинаги в сърцата ни !
Кака-завинаги един от нас !
Rossonera Bulgaria !!!

СМЪРТ !

term0t0
06-09-2009, 19:39
Кака-завинаги в сърцата ни !
Кака-завинаги един от нас !
Rossonera Bulgaria !!!

СМЪРТ !за телето

Sporstman
06-10-2009, 13:28
Кака е интелигентен играч, което може би всички знаят и според мен много ще допринесе за играта на "Белия балет". До сега десния им фланг беше най-голямата сила - Сергио Рамос и Ариен Робен, сега ще имат и един плей-мейкър.

term0t0
06-10-2009, 19:29
И както гласи традицията..НЯма добър играч,който да е отишъл в Реал и да си е запазил формата

Sporstman
06-10-2009, 21:25
и това е неоспорим факт

MP
06-11-2009, 05:55
Реал е убиец на кариери.

psychopath
06-11-2009, 11:56
И Роналдо и Вия потеглиха към реал мадрид :(