PDA

View Full Version : Нашата история продължава.Благодарим ви отново!



Lav40
06-08-2009, 20:11
На 21 Март 2007 година тук благодарение на този форум аз се запознах с най-ценното ми същество на този свят.Преди време тя писа тук и направи това,което аз ще повторя-Да ви благодаря за това което създателя,екипа който поддържа сайта и форума,всички вие потребители направихте.
Вие сте причината да се запознаем и да започне нашата красива досега приказка,която се надявам да завърши прекрасно,точно както започна!
Вие ме запознахте с момичето,което ме научи да обичам и да бъда обичан.
Тя ме научи на любовта.Научи ме да давам всичко от себе си.Научи ме и на болка.Научи ме,че любовта боли и че колкото и да се стараем да променим това-Любовта боли и ще продължава да боли.Научи ме,че трябва просто да пренебрегваме болката и да продължаваме да се борим за нас,за любовта.
Обичам я и знам,че ако имам само още 1 ден в който ще живея,то този ден ще го прекарам с нея.
Обичам я откакто я срещнах,но доскоро не си позволявах да го почувствам истински.Винаги мислех за себе си и вземах решенията от страх.Заради всичко това което научих от нея...всеки избор който направих беше различен...и живота ми просто се промени.

Ако не бяхте вие,ако не беше тя-Никога нямаше да разбера любовта.
Благодаря ви!

ANTIHUMAN
06-08-2009, 21:28
И ние Ти благодарим за тази красива история, която Ви желая никога да не свършва!

haritov
06-08-2009, 23:24
ех любов любов завиждам ти желаяти щастие от все сърце дано и аз намеря такова

Mi6inka
06-09-2009, 06:41
Бравооо.... много се радвам за вашата приказка..Бъедте щастливи :) http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/a054.gif

NeZaPoznat
06-09-2009, 07:14
На 21 Март 2007 година тук благодарение на този форум аз се запознах с най-ценното ми същество на този свят.Преди време тя писа тук и направи това,което аз ще повторя-Да ви благодаря за това което създателя,екипа който поддържа сайта и форума,всички вие потребители направихте.
Вие сте причината да се запознаем и да започне нашата красива досега приказка,която се надявам да завърши прекрасно,точно както започна!
Вие ме запознахте с момичето,което ме научи да обичам и да бъда обичан.
Тя ме научи на любовта.Научи ме да давам всичко от себе си.Научи ме и на болка.Научи ме,че любовта боли и че колкото и да се стараем да променим това-Любовта боли и ще продължава да боли.Научи ме,че трябва просто да пренебрегваме болката и да продължаваме да се борим за нас,за любовта.
Обичам я и знам,че ако имам само още 1 ден в който ще живея,то този ден ще го прекарам с нея.
Обичам я откакто я срещнах,но доскоро не си позволявах да го почувствам истински.Винаги мислех за себе си и вземах решенията от страх.Заради всичко това което научих от нея...всеки избор който направих беше различен...и живота ми просто се промени.

Ако не бяхте вие,ако не беше тя-Никога нямаше да разбера любовта.
Благодаря ви!

Като пишеш такива романтични неща смени си подписа:
Сентенцията: Дъжд кола не мие и срам п***а не е**! за мен лично е*ава всичката романтика на поста ... :?

Take_That
06-09-2009, 10:55
И ние Ти благодарим за тази красива история, която Ви желая никога да не свършва!

+++++ :grin: :grin: :grin:

sivoPERO
06-09-2009, 10:59
ехххххх
да живее лубовта...!

sladur4etyYy
06-09-2009, 11:01
а представи си само, ако в деня, в който си се регнал, не го беше направил. тогава никога не би я срещнал. знам си аз, че няма случайни неща :-P

fucklowebaby
06-09-2009, 15:47
пожелавам ви много любов за още дългоо време..явно много се обичате,,радвам се за вас :)

DevilWish
06-09-2009, 15:49
Радвам се за Вас :) Ама този подпис наистина уби всичко детско в мене :D

XTREMEFREERIDE
06-09-2009, 15:59
Радвам се за Вас :) Ама този подпис наистина уби всичко детско в мене :D

Lav40
06-11-2009, 21:15
Квото и да пише в подписа ми обичам това момиче до болка!Дори след времето което прекрахме тази вечер.Това което си казахме.Страхотна вечер!
ОБИЧАМ ЯЯЯЯ! :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :smt049 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

miss_asi
06-12-2009, 05:06
И аз ви завиждам безумно много.родължавайте да се обичате все така и за напред. :grin:

nicolepcd
06-13-2009, 08:13
:)

flowerlina
06-13-2009, 08:35
И аз ви завиждам безумно много.родължавайте да се обичате все така и за напред. :grin:

Aniiiii
06-13-2009, 13:26
2 години заедно и да се обичате така както в началото мхмм .. браво браво
Успех :) :-)

FCB
06-13-2009, 14:54
Мога да ти кажа само едно-Проодължавайте да се обичате и бъдете щастливи заедно.