PDA

View Full Version : Назад към миналото или крачка напред към настоящето?!



ScandalousBaby
06-08-2009, 21:29
Преди около 2 години се запознах с две момчета.В началото и двамата бяха за мен просто приятели,но за тях нещата не стояха така.Постепенно и двамата разкриваха чувствата си и в един момент се оказах на кръстопът,трябваше да избера един от двамата или да продължа сама.Дълго време се чудих кой е по подходящ за мен,но и двамата бяха страхотни и това много ме затрудняваше,докато единият от тях не замина.
В продължение на месец той не се обади и така аз взех своето решение.Но измина се извесно време и отново влезе в живота ми.Мислех си че вече сме само приятели,но той ми доказа че не сме.
Изпращаше ми смс-и от които онемявах и така събуди в мен някакви чувства които и до днес незнам какви са.Всичко това продължава вече две години.Споделя ми всичко,държи се мило с мен,обича ме,когато се виждаме аз направо се растапям,но немога да бъда с него. Обичам гаджето си,но всеки път когато той отново нахлуе в живота ми аз съм адски объркана.Незнам какво става с мен сърцето не ми дава да се разделя с гаджето си,но и не ми позволява да забравя другия.Колкото и пъти да си казваме че повече няма да се връщаме назад и ще продължим без повторни грешки идва момент в който всичко започва отначало.. Така стана и снощи..Бяхме се скарали и си мислех че всичко е приключило,но той отново в 3 през ноща ме събуди с поредния смс в който описваше колко му липсвам и как неможе да бъде без мен.Аз му отговорих че всичко това е невъзможно и че обичам гаджето си ,но следващия смс ме срази..Той търсеше втори шанс и се кълнеше да направи всичко по силите си за да съм щастлива... Бях много объркана и не отговорих,но той не се отказа след час получих нов смс в който пишеше че е пред нас и иска да ме види.Аз така и не излязох казах че немога и че скоро ще му дам отговор..


Моля дайте съвет незнам какво да направя обичам гаджето си адски много,но всеки път щом той се появи аз немога да се позная..

haritov
06-08-2009, 23:20
ще те питам нещо ако тръгнеш другия и после се появи подобен в живота ти какво ще правиш?

И НА МЕН МИ СЕ НАТИСКАТ ПОНЯКОГА ЗАГЛЕЖДАМ ЖЕНИТЕ НО ТОВА Е НОРМАЛНО И СИ ОСТАВАМ С ГЛЕДАНЕТО КОЕТО ТРАЕ 2 СЕКУНДИ ЗАЩОТО ЗНАМ ЧЕ СИ ОБИЧАМ ГАДЖЕТО РАЗБИРАШИ НЯМА ДА ТИ КАЖА КАКВО ДА ПРАВИШ АКО ОБИЧАШ ГАДЖЕТО СИ

nAnIi
06-09-2009, 06:12
мнооогооо ми е познато това....опитвам се ве4е 2-3 год да го забравя но ...не става// :(

bonboncho
06-09-2009, 07:22
направила си избор и сега си с гаджето си ...обясни му че ако не беше заминал може би сега щеше да си с него или не му отговаряй на смс-те и обажданията един месец за да види как си се почувствала ти

NeZaPoznat
06-09-2009, 07:24
Преди около 2 години се запознах с две момчета.В началото и двамата бяха за мен просто приятели,но за тях нещата не стояха така.Постепенно и двамата разкриваха чувствата си и в един момент се оказах на кръстопът,трябваше да избера един от двамата или да продължа сама.Дълго време се чудих кой е по подходящ за мен,но и двамата бяха страхотни и това много ме затрудняваше,докато единият от тях не замина.
В продължение на месец той не се обади и така аз взех своето решение.Но измина се извесно време и отново влезе в живота ми.Мислех си че вече сме само приятели,но той ми доказа че не сме.
Изпращаше ми смс-и от които онемявах и така събуди в мен някакви чувства които и до днес незнам какви са.Всичко това продължава вече две години.Споделя ми всичко,държи се мило с мен,обича ме,когато се виждаме аз направо се растапям,но немога да бъда с него. Обичам гаджето си,но всеки път когато той отново нахлуе в живота ми аз съм адски объркана.Незнам какво става с мен сърцето не ми дава да се разделя с гаджето си,но и не ми позволява да забравя другия.Колкото и пъти да си казваме че повече няма да се връщаме назад и ще продължим без повторни грешки идва момент в който всичко започва отначало.. Така стана и снощи..Бяхме се скарали и си мислех че всичко е приключило,но той отново в 3 през ноща ме събуди с поредния смс в който описваше колко му липсвам и как неможе да бъде без мен.Аз му отговорих че всичко това е невъзможно и че обичам гаджето си ,но следващия смс ме срази..Той търсеше втори шанс и се кълнеше да направи всичко по силите си за да съм щастлива... Бях много объркана и не отговорих,но той не се отказа след час получих нов смс в който пишеше че е пред нас и иска да ме види.Аз така и не излязох казах че немога и че скоро ще му дам отговор..


Моля дайте съвет незнам какво да направя обичам гаджето си адски много,но всеки път щом той се появи аз немога да се позная..

Тройка !! И ново гадже :?

Ilikeliljon
06-09-2009, 07:47
Историята не е сложна от гледна точка на идеята, какво е трябвало да се направи. Трябва да вземеш избор. Може да не ти харесва това, но няма друг начин. Трябва сега да избереш и то веднъж завинаги. Или приятеля ти или гаджето ти. И този избор включва, ако приятеля ти или гаджето ти продължават да те притесняват след като си тръгнала или скъсала с единия от двамата да скъсаш всякакви отношения с тях. Тъжно, болезнено, гадно, но това според мен са фактите. Трябва да избереш, защото в това положение, ни риба, ни рак още повече страдаш. :) :) :)

ScandalousBaby
06-09-2009, 21:24
Вече пробвах да мина по лесния начин говорихме казах му че ако не беше заминал нямаше да е така,спрях да му отговарям но той звънеше и не спираше с смс-те.След някаде около 2 седмици в най-силня дъжд той се появи пред нас и просто като го видях целият мокар неможех да не изляза...И от тогава до сега едни и същи епизоди от сапунения сериял :( :( :x :( :(

ivcheto1
06-10-2009, 11:52
прецени към кой от двамата чувствата са ти по силни и бъди с него :)

karitoo
06-10-2009, 12:28
може би се чувстваш длъжна на гаджето си но всъщност да искаш да си с другия или просто самата ти не знаеш какво чувстваш и към кой...