PDA

View Full Version : Връзката ни е като нереална понякога ...



Dead4o
06-09-2009, 07:50
Значии ... проблема ми е, че с гаджето ми ... нещо каточели не че невърви, ами мисля, че тя не може да види колко много значи за мен. :( Обичам я ожасно много и бих направил всичко за нея но незнам как може да се сближа с нея повече ... всичко е перфектно до един момент в който и има нещо или е пияна или просто е тъжна. Имам чувството, че я е още срам ... но това не е така, защото твърде много неща станаха за да е така. Заедно сме от 6-7 дена в който всеки ден се виждаме и си говорим по телефоните ... но как да и обясня, че и на мен ми е приятно да излизам с приятелката и (ние тримата излизаме) но искам и насаме. Незнам дали това е така, но мисля, че тя ми обръща внимание само когато сме сами. Тогава всичко е различно. Дали аз трябва да променя нещо, или в нея е проблема ?

NeZaPoznat
06-09-2009, 08:11
Значии ... проблема ми е, че с гаджето ми ... нещо каточели не че невърви, ами мисля, че тя не може да види колко много значи за мен. :( Обичам я ожасно много и бих направил всичко за нея но незнам как може да се сближа с нея повече ... всичко е перфектно до един момент в който и има нещо или е пияна или просто е тъжна. Имам чувството, че я е още срам ... но това не е така, защото твърде много неща станаха за да е така. Заедно сме от 6-7 дена в който всеки ден се виждаме и си говорим по телефоните ... но как да и обясня, че и на мен ми е приятно да излизам с приятелката и (ние тримата излизаме) но искам и насаме. Незнам дали това е така, но мисля, че тя ми обръща внимание само когато сме сами. Тогава всичко е различно. Дали аз трябва да променя нещо, или в нея е проблема ?

ОООО!! 6-7 дена са много време !! Как сте издържали не знам :-P

Mi6inka
06-09-2009, 08:15
за къде си се разбързал... те първа ще се сближавате... 6-7 не са нищо :) Има време за всичко..

sladkish_14
06-09-2009, 08:48
Мисля, че още я е срам и не се е отпуслана .. Пък за това , че ужасно много я обичаш .. Спрете се малко , че колко ще страдате после , сами си слагате таралежи , ама голями таралежи направо кактуси в задниците !

dydolinkka93
06-09-2009, 09:20
Мисля, че още я е срам и не се е отпуслана .. Пък за това , че ужасно много я обичаш .. Спрете се малко , че колко ще страдате после , сами си слагате таралежи , ама голями таралежи направо кактуси в задниците !
+1

oasis
06-09-2009, 13:16
Хахахаха :razz:

dichev
06-09-2009, 13:35
От много рано си започнал да се притесняваш, това не е на добре.

chicho
06-09-2009, 14:42
Ти кво искаш да са наебете пред приятелката и ли ?, като сте двамата се отпускайте ама така пред хората малко на положение. :-o

fucklowebaby
06-09-2009, 15:33
еми щом ходите само от 6-7 дена е нормално..сега тепърваа ще се отпускате :grin: така че спокойно наред е всичко засега :D

lpfc1936
06-09-2009, 15:34
НЕ бързай братле.Всичко с времето си.Бъди по-търпелив иначе ще е изпуснеш

XTREMEFREERIDE
06-09-2009, 15:38
ТОВА беше смешно!!! :lol:

"Имам чувството, че я е още срам ... но това не е така, защото твърде много неща станаха за да е така. Заедно сме от 6-7 дена в който всеки ден се виждаме и си говорим по телефоните ... "

.. като прочетох "много неща станаха за да е така. Заедно сме от 6-7...", си помислих, че думата ще е "месеца", а не "дена". :shock: Не бързай толкова и не пришпорвай момичето. 6-7 дена не са нищо. Разбираш ли, НИЩО!

DevilWish
06-09-2009, 15:46
Боже те са 6-7 дни заедно, той я обича Ожасно много ,тя иска да е с приятелката си, пък и е пияна . . не знам как смяташ, че ще свърши това?!

Hilary_
06-09-2009, 15:49
ОООО!! 6-7 дена са много време !! Как сте издържали не знам :-P
... дамм и аз това викам.. :D :D
Виж какво.... щом се е напивала пред теб повярвай ми няма по срамно от това... :? Кажи и, че искате да сте и насаме... обясни и какво искаш... 8)

hisy
06-09-2009, 16:20
Кажи и че искаш да оставате от време на време насаме..

newii
06-09-2009, 16:34
абе много сте ми забавни на 1вата седмица се обичате ... ае по полека ... как учакваш да ти споделя та вие сега се опознавате ,,, и правете разлига ебати .. влюбване и обичане .... :? :? :? :? :? :? чаак на 1вия месец може да става дума за обичане макар и тугава да е рано :x :shock: :shock: :shock: :shock:

mynichka
06-09-2009, 16:59
просто и го кажи направо, че искаш да излизате понякога само двамата 8-)

ThePowerOfLove
06-09-2009, 17:30
Може още да се притеснява момичето ;)
Кажи й, че не може винаги да е с приятелка

ImmortalForever
06-09-2009, 18:10
6-7 дена? Любов? :shock: :shock: :shock: и забележете "О"жасно обичане??????????

fucklowebaby
06-09-2009, 18:26
6-7 дена? Любов? :shock: :shock: :shock: и забележете "О"жасно обичане??????????

ахахахахах :razz: :razz: :razz: \:D/

Dead4o
06-10-2009, 05:15
Значи не е нужно да ходиш с някой, за да го обичаш ... Тва, че сме от 8 дена заедно не значи, чи преди не съм имал чувства! И не мисля, че трябва да пускате "отговори" ако е нещо като "хахахахах". Това, че съм объркал буква проблем ли е ? Нали все пак се разбира ! А за многото неща ... найстина много се сближихме и неможе да я е срам!