PDA

View Full Version : Ъ.. (п)объркана ?!



sLaDkA_GrEsHkA
06-09-2009, 08:13
Ох, не мога да кажа, че става дума точно за любов, но все пак... нещо от този род. И така... Много здраво съм хлътнала по едно момче... Разликата ни е 5 години... От различни градове сме, и той учи в трети, тъй като е студент... Аз от доста време (близо 4 год) съм доста луда по него и общо взето от както сме се запознали не ми е излизал от главата. Виждаме се доста рядко, като преди време ми отдели 2 дни.Държи се много добре с мен, но аз се опитах да не му показвам колко го харесвам.Не съм предполагала, че някога ще сметна някой за идеален, но ето че се случи. Стоейки до него се чувствам като Бела до Едуарт(прословутия Здрач) ....сещате се... Много искам да знае, че го харесвам, но не искам да знае че просто го харесвам, а да му обясня ( доколкото е възможно да стане с думи) колко МНОГО го харесвам, как го сънувам,как постоянно мисля за него,как всяка вечер преди да заспя гледам снимките му... И мисля, че почти съм се престрашила да го направя, но не искам по скайп или по телефона, а когато се видим лично, въпреки че това може да е след месеци. Не знам и аз какво искам от вас просто трябваше да си излея мъките някъде, адски съм объркана иии не знам простооо кажете ми какво бихте направили вие на мое място... във смисъл аз ще преглътна срама и ще му кажа, но за момента сме изградили едни що годе (не много близки) приятелски отношения и ме е страх да не загубя и малкото което имам.Момчето има самочувствие, има си и покритие иии доколкото знам е голям женкар... вие сте моля ви кажете нещо... каквото и да е :smt054

bonboncho
06-09-2009, 08:30
било е грешка че си се опитала да му покажеш че си безралична към него

sladkish_14
06-09-2009, 08:41
^ +1
Защо ти е такава връзка , след като дори не знаеш кога ще го срещнеш ?В смисъл престани да гледаш снимката му , никога няма да се избавиш от тези чувства , ако сама си ги натякваш !

NeZaPoznat
06-09-2009, 08:50
Ох, не мога да кажа, че става дума точно за любов, но все пак... нещо от този род. И така... Много здраво съм хлътнала по едно момче... Разликата ни е 5 години... От различни градове сме, и той учи в трети, тъй като е студент... Аз от доста време (близо 4 год) съм доста луда по него и общо взето от както сме се запознали не ми е излизал от главата. Виждаме се доста рядко, като преди време ми отдели 2 дни.Държи се много добре с мен, но аз се опитах да не му показвам колко го харесвам.Не съм предполагала, че някога ще сметна някой за идеален, но ето че се случи. Стоейки до него се чувствам като Бела до Едуарт(прословутия Здрач) ....сещате се... Много искам да знае, че го харесвам, но не искам да знае че просто го харесвам, а да му обясня ( доколкото е възможно да стане с думи) колко МНОГО го харесвам, как го сънувам,как постоянно мисля за него,как всяка вечер преди да заспя гледам снимките му... И мисля, че почти съм се престрашила да го направя, но не искам по скайп или по телефона, а когато се видим лично, въпреки че това може да е след месеци. Не знам и аз какво искам от вас просто трябваше да си излея мъките някъде, адски съм объркана иии не знам простооо кажете ми какво бихте направили вие на мое място... във смисъл аз ще преглътна срама и ще му кажа, но за момента сме изградили едни що годе (не много близки) приятелски отношения и ме е страх да не загубя и малкото което имам.Момчето има самочувствие, има си и покритие иии доколкото знам е голям женкар... вие сте моля ви кажете нещо... каквото и да е :smt054

Подари му твои прашки и го питай дали иска да види къде са били преди :-P :-P :-P

dydolinkka93
06-09-2009, 09:19
Ох, не мога да кажа, че става дума точно за любов, но все пак... нещо от този род. И така... Много здраво съм хлътнала по едно момче... Разликата ни е 5 години... От различни градове сме, и той учи в трети, тъй като е студент... Аз от доста време (близо 4 год) съм доста луда по него и общо взето от както сме се запознали не ми е излизал от главата. Виждаме се доста рядко, като преди време ми отдели 2 дни.Държи се много добре с мен, но аз се опитах да не му показвам колко го харесвам.Не съм предполагала, че някога ще сметна някой за идеален, но ето че се случи. Стоейки до него се чувствам като Бела до Едуарт(прословутия Здрач) ....сещате се... Много искам да знае, че го харесвам, но не искам да знае че просто го харесвам, а да му обясня ( доколкото е възможно да стане с думи) колко МНОГО го харесвам, как го сънувам,как постоянно мисля за него,как всяка вечер преди да заспя гледам снимките му... И мисля, че почти съм се престрашила да го направя, но не искам по скайп или по телефона, а когато се видим лично, въпреки че това може да е след месеци. Не знам и аз какво искам от вас просто трябваше да си излея мъките някъде, адски съм объркана иии не знам простооо кажете ми какво бихте направили вие на мое място... във смисъл аз ще преглътна срама и ще му кажа, но за момента сме изградили едни що годе (не много близки) приятелски отношения и ме е страх да не загубя и малкото което имам.Момчето има самочувствие, има си и покритие иии доколкото знам е голям женкар... вие сте моля ви кажете нещо... каквото и да е :smt054

Подари му твои прашки и го питай дали иска да види къде са били преди :-P :-P :-P
:D:D

DeViLgIlrL16
06-09-2009, 09:32
Подари му твои прашки и го питай дали иска да види къде са били преди :-P :-P :-P

хаха :razz:
и аз имам подобен проблем ма някак си го преодолявам и аз не знам как, но успявам... :(
покажи му че го харесваш, но гледай как ще ти отвърне ако започне да се дърпа си останете просто приятели, пак ако ти отвърне както ти каза женкар е и може да се окажеж поредната която разиграва... опитай нищо не губиш... :oops:

sivoPERO
06-09-2009, 09:51
Моят съвет е:
Скачай в приключението, не му мисли толкова... но не забравяй че той е женкар и, че ти ще си поредната за него... Единственото което можеш да направиш е да извлечеш всико хубаво за себе си и да не обръщаш внимание, че няма да си Момичето за него...

Take_That
06-09-2009, 10:43
Според мен ще е най-добре да му кажеш какво изпитваш :) иначе тези чувства непрестанно ще те глождят, ако стане обаче нещо имай си едно на ум... ти сама каза, че е "женкар"

lipstik
06-09-2009, 10:44
Ти хубаво ще му кажеш,че го обичаш,но според мен от това,че сте от различни гардове няма да излезне нещо много хубаво.Ти сама каза,че се виждате много рядко.Дори и да зачестите вижданията,пак няма да е същото за да имате хубава и пълноценна връзка.

sladur4etyYy
06-09-2009, 10:57
ехххх тоя ''здрач'', ех тия филми :razz:

определено ако му кажеш, че мислиш постоянно за него, че го сънуваш, че му гледаш всяка вечер снимките и че го чувстваш като Едуард, няма да остане очарован 8-) 8-) моя съвет е бавно, но сигурно да му влезеш под кожата, да се сближите още и да го накараш той да си мисли постоянно за тебе ;] но тъй като сте от различни градове, не виждам как това ще стане.

soul1199
06-09-2009, 13:37
ехххх тоя ''здрач'', ех тия филми :razz:

определено ако му кажеш, че мислиш постоянно за него, че го сънуваш, че му гледаш всяка вечер снимките и че го чувстваш като Едуард, няма да остане очарован 8-) 8-) моя съвет е бавно, но сигурно да му влезеш под кожата, да се сближите още и да го накараш той да си мисли постоянно за тебе ;] но тъй като сте от различни градове, не виждам как това ще стане. ;-) ;-) ;-) ;-)

fucklowebaby
06-09-2009, 14:41
ехххх тоя ''здрач'', ех тия филми :razz:

определено ако му кажеш, че мислиш постоянно за него, че го сънуваш, че му гледаш всяка вечер снимките и че го чувстваш като Едуард, няма да остане очарован 8-) 8-) моя съвет е бавно, но сигурно да му влезеш под кожата, да се сближите още и да го накараш той да си мисли постоянно за тебе ;] но тъй като сте от различни градове, не виждам как това ще стане.

напълно съм съгласна :)