PDA

View Full Version : Кристали за коса или нещо за предпазване при сушене



`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-09-2009, 11:07
:-$ Поредната такава тема ще си кажете! Знам, но какво да се прави - предпочитам да питам отколкото да се ровя из Google :-|
Така... проблема е следния: Косата ми е чуплива и си я изправям всеки ден (с преса), до сега ползвах едни кристали, но не съм много доволна :( Знам, че това изправяне много вреди, но не мога да ходя с чуплива и бухнала коса особено сега лятото в тия жеги :o:smt003 А и като я изправя на другия ден вече се е начупила доста сериозно :cry: Вече не знам какво да и слагам за да се задържи по-дълго права (от лака става още по зле, а уж ми е за права коса) :-o Искам да си взема някакви кристали, които наистина предпазват косата при изпраявяне и поне да знам, че косата ми е поне малко защитена при това "мъчение"... ще съм ви много благодарна ако ми препоръчате някакви... без значение каква е цената :? даже ако някой е ползвал нещо друго за предпазване на косата при сушене и изправяне да казва ;-)
Благодаря ви предварително :smt008

sweet_bubka
06-09-2009, 11:50
http://prikachi.com/files/901820p.jpg
Описание на продукта
Hot Liss термо изглаждащ крем специално за преса за изглаждане и сешоар: улеснено заглаждане, копринен и дълготраен резултат, защитена коса. Употреба: Къса до средно дълга коса количество колкото 1 орех. Дълга до много дълга коса количество колкото 2 ореха. Употреба с преса за изглаждане: след измиване подсушете косата с кърпа. Разпределете необходимото количество в ръцете си и нанесете на косата по дължината до краищата като избягвате корените

Ползвам го и съм доволна 10 лв. е

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-09-2009, 11:57
Това съм го ползвала, наистина е добро! Явно съм забравила за него ! :D