PDA

View Full Version : дотук



haritov
06-09-2009, 11:09
преди 2 дни някъде постнах една тема за моята връзка
ето че скъсахме
чудя се как може да има такива хора като нея
бях до нея винаги не съм спал по сели нощи исхарчих сумати пари за да и помогна когато никой не я поглеждаше точно аз я обикнах имах и пълно доверие обичах я истински от все сърце а тя
изневери ми започна да се държи грубо с мен започна да ме отблъсква заради нея страдах но пак бях до нея тя никога не чу как и казвах че я обичам никога не разбра смисъла на това което правя за нея скарах се с приятели с роднини за да и помогна а днес тя ми каза
че не ми пукало за нея никога не съм я обичал и ме нарече идиот и е права такъв съм за да бъда с нея сега вече сме разделени

никога не правете моята грешка винаги съм помагал на хората независимо от цената но само страданието срещам гледайте първо себе си не другите

жалкото е че още я обичам

sivoPERO
06-09-2009, 11:17
ами ко да ти кажа човече... кофти работа.
Един старец ми беше казал - няма значение колко път ще ти разбият сърцето, важното е да обичаш, защо това е бог!
Веднага и намери заместителка.

MarkKnight
06-09-2009, 11:32
Never look back ! ;)

blackvelvet
06-09-2009, 11:46
Never look back ! ;)

+1 Не те заслужава щом не оценява това,което си направил за нея ;)

qazwsx
06-09-2009, 11:50
vseki e prav za sebesi
ti si q obi4al tq ne go e vijdala ... sq si gledai kefa i kakto ti kaza starai se da gleda6 pyrvo sebesi 6toto takiva kato tebe stradat...

fucklowebaby
06-09-2009, 12:26
това момиче не те заслужава, щом на всичко, което си направил за нея отвръща като къса с теб :X :) обичаш я още, но като си намериш друга дано да забравиш тази :)

NeZaPoznat
06-09-2009, 13:10
преди 2 дни някъде постнах една тема за моята връзка
ето че скъсахме
чудя се как може да има такива хора като нея
бях до нея винаги не съм спал по сели нощи исхарчих сумати пари за да и помогна когато никой не я поглеждаше точно аз я обикнах имах и пълно доверие обичах я истински от все сърце а тя
изневери ми започна да се държи грубо с мен започна да ме отблъсква заради нея страдах но пак бях до нея тя никога не чу как и казвах че я обичам никога не разбра смисъла на това което правя за нея скарах се с приятели с роднини за да и помогна а днес тя ми каза
че не ми пукало за нея никога не съм я обичал и ме нарече идиот и е права такъв съм за да бъда с нея сега вече сме разделени

никога не правете моята грешка винаги съм помагал на хората независимо от цената но само страданието срещам гледайте първо себе си не другите

жалкото е че още я обичам

Ще ти мине ! :) Знаеш ли защо не оценява какво си направил за нея ? Защото е получила всичко ДАРОМ без да си мръдне пръста. Тя не е работила за парите, които харчиш за нея, тя не те е молила на колене да и помагаш, тя не е оценила че си единствения до нея в някакъв момент :? Ами време е да го оцени. :?

А ако реши все пак да се върне при теб и ти я приемеш с довода че я обичаш ....... сърди се на себе си :?

Hilary_
06-09-2009, 14:04
... душицо всичко ще мине ... другото ще ти го кажа ама не тук... :smt003 :smt003 :smt003

hisy
06-09-2009, 16:13
Забрави я тая лигла..тя просто незнае кво иска..! Намери си някое момиче което да те цени,уважава и да те ОБИЧА! :)

Take_That
06-09-2009, 16:19
Не си заслужава да си тровиш нервите с нея и постоянно да премисляш нещата - тя е губещатата в цялата ситуация. Някой ден ще те оцени и ще осъзнае, че наистина си я обичал, но тогава сигурно ще е късно, тогава трябжва да я оставиш да си блъска главата. Намери си някое свястно момиче :)

anito0
06-09-2009, 17:02
nali znae6-vsi4ko se vra6ta...i tq 6te si nameri maistora ;)

Mi6inka
06-09-2009, 18:30
поредната неблагодарна девойка... пФф.. а някой момичета какво ли не дават да срещнат грижовно и всеотдайно момче като теб... а тя не те е оценила....сам се сещаш, че не те заслужава.... Както казаха и преди мен, всеки е прав за себе си... но ако е така както го описваш..настина е неблагодарна...сега ще те боли, ще ти е гадно....стискай зъби и напред... всичко минава :)

fucklowebaby
06-09-2009, 18:35
поредната неблагодарна девойка... пФф.. а някой момичета какво ли не дават да срещнат грижовно и всеотдайно момче като теб... а тя не те е оценила....сам се сещаш, че не те заслужава.... Както казаха и преди мен, всеки е прав за себе си... но ако е така както го описваш..настина е неблагодарна...сега ще те боли, ще ти е гадно....стискай зъби и напред... всичко минава :)

нямам какво да добавя..браво ! \:D/