PDA

View Full Version : ГЕЙ ДВОЙКИ



liquidd
06-09-2009, 12:49
:) Любопитно ми е според вас .. защо мъжете направо омекват,когато видят гей-двоика жени и го приемат като нещо съвсем нормално да не кажа и друго,а се отвращават от гей-двойките мъже?та не е ли едно и също? :lol: и едните и другите изпитват желания и привличане от себеподобните си ?!.. :? :?

AzBre
06-09-2009, 12:52
:) Любопитно ми е според вас .. защо мъжете направо омекват,когато видят гей-двоика жени и го приемат като нещо съвсем нормално да не кажа и друго,а се отвращават от гей-двойките мъже?та не е ли едно и също? :lol: и едните и другите изпитват желания и привличане от себеподобните си ?!.. :? :?


Пич тфа е като да питаш "защо аджеба момчетата които спят сяка вечер с др са пичове а жените които също толкова често са праскат са курви" ... просто е прието така ... пък и аз кат са сетя че и 2мата си имат патки и могат...въйй няма да го пиша че ме хваща скомен :razz: :razz: :razz:

noproblembitch
06-09-2009, 13:04
:) Любопитно ми е според вас .. защо мъжете направо омекват,когато видят гей-двоика жени и го приемат като нещо съвсем нормално да не кажа и друго,а се отвращават от гей-двойките мъже?та не е ли едно и също? :lol: и едните и другите изпитват желания и привличане от себеподобните си ?!.. :? :?
Ако за теб е едно и също, отивай да се лекуваш(дори и да си жена). А и на нас ни харесват разкрепостени момичета, не гей двойки. За разлика от нас, вие момичетата можете да сте нормални и пак да се целувате и т.н.

liquidd
06-09-2009, 13:21
не.. по мое мнение,и разбира се казвам мое .. и едните и другите са сбъркани,независимо от това дали са мъже или жени .. и не можеш да не се съгласиш с мен за факта,че мъжете(повечето)възприемат сексът м/у жени като фетиш едва ли не .. а демонстрират абсолЮтно отвръщение,дори само когато чуят за интимни отношение м/у мъже .. да ти кажа .. доста от вас толелират лесбийките като такива .. а не просто като разкрепостени ;)

Vichko0o
06-09-2009, 13:25
Ох тази тема ще е дълга ... Всъщност нещата са по сложни от колкото изглеждат .... Повечето мъже реагират така за мъже гей двойки поради простата причина, че са много консервативни един вид "кон с капаци" ... Гей-я не е просто някъв "педал", който лапа наред и т.н и т.н, те са хора като нас но просто при тях хормоналния баланс е различен и това ги подтиква да харесват момчета вместо момичета ... Ако питаш някой психолог/психиятър ще ти каже, че това е на психична основа, ако питаш биолог на хормонална и т.н и т.н всеки ще ти даде различно мнение. Но едно е сигурно и това е, че те стават все повече и повече и това се дължи на гадния живот, който живеем ! Отностно това защо момчетата харесват жени гей двойки е няква супер плоска мъжка фантазия (мен лично са ми втръснали безинтересно е ....) Може би всеки мъж се притеснява да не би да се окаже гей и за това да гледа толкова зле на тези двойки. Пък и както някой каза - "така е прието от хората", но ако питаш някой непознат "мъжага" на улицата защо не ги харесва мога да ти кажа, че няма да ти даде компетентен отговор, ами ще каже нещо от сорта на "ми те са педали, глей ги как се обличат, боклуци, искам да ги избия" и т.н и т.н...
Мога да кажа едно със сигурно (тъй като имам няколко познати хомосексуални и мисля че дори единия в момента е травестит) те си живеят живота както си трябва ! Тва са може би най-добрите, съвестни, отговорни, мили, интелигентни хора съществуващи на земята. Много от вас ще ме напсуват за това изречение но не аз не съм гей, просто нямам проблем с факта, че хората се раждат/избират да са такива/биват такива. Сега излизам довечерка ако не е заключена темата ще пиша по обстойно ! Не ме съдете грешно моля ! Просто имам различно мнение на виждане на нещата и не съм консервативен, еднотипен младеж !!!!

HichNeMiPuka
06-09-2009, 13:28
защото когато две жени са интимни е по-нежно и някак естетично
докато мъжете... грубо е и абе нямам епитети ахах
не че си падам по хомосексуализма или съм против
всеки е такъв какъвто иска да бъде
но сексът между мъже е неприятен за окото ахаха
пък и хетеросексуалните е нормално да адмирират лезбийките
въпреки че те им отмъкват мадамите ахаха

пак повтарям нищо лично
да не ме изядете \/

ubuntureload
06-09-2009, 18:06
Ужас и едните и другите не ме кефят ... и в двата случая си е гадна педерастия ....

Vajayjay
06-09-2009, 18:31
защото когато две жени са интимни е по-нежно и някак естетично
докато мъжете... грубо е и абе нямам епитети ахах
не че си падам по хомосексуализма или съм против
всеки е такъв какъвто иска да бъде
но сексът между мъже е неприятен за окото ахаха
пък и хетеросексуалните е нормално да адмирират лезбийките
въпреки че те им отмъкват мадамите ахаха

пак повтарям нищо лично
да не ме изядете \/



напълно съгласна ;)

PlamenMEN
06-09-2009, 18:36
:) Любопитно ми е според вас .. защо мъжете направо омекват,когато видят гей-двоика жени и го приемат като нещо съвсем нормално да не кажа и друго,а се отвращават от гей-двойките мъже?та не е ли едно и също? :lol: и едните и другите изпитват желания и привличане от себеподобните си ?!.. :? :?
Защото мъжът има чеп, за да ръга, а жената има дупка, за да я запълва. Едим мъж не бива да приема нищо твърдо в себе си. А жените като се клецат помежду си могат спокойно да си завират разни дръжки от метли и това няма да е кой знае в какъв разрез с природните закони...

Ilikeliljon
06-09-2009, 18:45
:) Любопитно ми е според вас .. защо мъжете направо омекват,когато видят гей-двоика жени и го приемат като нещо съвсем нормално да не кажа и друго,а се отвращават от гей-двойките мъже?та не е ли едно и също? :lol: и едните и другите изпитват желания и привличане от себеподобните си ?!.. :? :?

Отговора на този въпрос е много лесен. Обществото ни е преобладаващо патриархално и за това е прието жени да се целуват и да се виждат хванати за ръце (а и в по-голямата част от света е така), а за мъжете не е прието. Същото както, ако мъж спи с много жени е плейбой, а жена, която спи с много мъже е курва. За съжаление жените поискаха свобода, ама решиха, че трябва да се правят като мъжете и те да лягат с много мъже и това да е нормално. За мен нито жена с жена, нито мъж с мъж е нормално, както и мъж да ходи да спи с много жени и обратното жена да ходи да спи с много мъже. :) :) :)

Едит: Хомосексуалната двойка жени се наричат разговорно лезбийки, а не гей двойка :D :D , гей двойки може да са само мъжете :) :)