PDA

View Full Version : Проблем с левия тестис....



SharkyBg4
06-09-2009, 13:00
Такамм...днес 9 юни ставам си аз 11:30...изправям се и в тоалетната да се изходя но...едното мадо ме боли Сууууппппеееер мнооого..имам чуството че са ме ритали там цяла нощ :( :-x Това ми се случва за първи път...на 15 съм и моля дайте идея какъв може да е проблема ... почти немога да вървя само седнал облекчавам болката... #-o ](*,) :cry: .... плс хелп

batkodoki
06-09-2009, 14:25
Такамм...днес 9 юни ставам си аз 11:30...изправям се и в тоалетната да се изходя но...едното мадо ме боли Сууууппппеееер мнооого..имам чуството че са ме ритали там цяла нощ :( :-x Това ми се случва за първи път...на 15 съм и моля дайте идея какъв може да е проблема ... почти немога да вървя само седнал облекчавам болката... #-o ](*,) :cry: .... плс хелп

но какво си чакал цял ден?! :x

вземай Татко или Мама и да те водят да те види хирург още сега!

всяка ВНЕЗАПНО появила се много остра болка в тестис при млади момчета налага НЕЗАБАВНА консултация с хирург, за да се изключи категорично наличието на торзио на тестиса!

истинското торзио на тестиса е спешно и много сериозно състояние, налага незабавна хирургична интервенция, като от ключова важност е времето изминало след инцидента.

LetTheMusicTalks
06-09-2009, 16:12
Неможеш да вървиш седнал :-o