PDA

View Full Version : Все още обичам бившия си



bonbonchety8
06-09-2009, 14:08
Здравейте!Аз се разелих с приятеля си преди няколко месеца,но все още много го обичам!Проблема е че той сега ходи с друго момиче (заради това момиче се разделихме,защото разбрах че ходи с нея тайно) и се закача с най-добрата ми приятелка,но един ден забелязях че ме гледа и мисля че все още ме обича!Някой може ли да ми каже как да си го върна?

Hilary_
06-09-2009, 14:13
... не се залъгвай ... не стига, че е ходил с друга докато е бил с теб пък и мислиш, че те обича... лъжеш се ... :? :? Не живей в спомени... давай напред... :?

Desir3
06-09-2009, 14:22
... не се залъгвай ... не стига, че е ходил с друга докато е бил с теб пък и мислиш, че те обича... лъжеш се ... :? :? Не живей в спомени... давай напред... :?
И още повече, че се е закачал с приятелката ти.. Изобщо не му се връзвай, за да не се окажеш ти тайната приятелка този път. Спри да мислиш за него.

fucklowebaby
06-09-2009, 14:31
мм едва ли още те обича..самозалъгваш се ;) а щом сега ходи с друга и ходил с нея дори докато е ходил с теб, по-добре го остави има и други ;)

RaZzer
06-09-2009, 14:47
Аз пък все пак си мисля, че той си таи някви чувства към теб, но все пак се съгласявам, че не бива да се поддаваш... за да не ти се случи отново същото... Очевидно, че е от хората, които не знаят какво искат, търси постоянно женско внимание и всяко му е добре дошло, но моят съвет е - не бъде една от многото!

radybt
06-09-2009, 15:03
... не се залъгвай ... не стига, че е ходил с друга докато е бил с теб пък и мислиш, че те обича... лъжеш се ... :? :? Не живей в спомени... давай напред... :?

YouMakeMeFeel
06-09-2009, 15:05
aUUU ... pIsano e Za men :D po sushtiq nachin sum s bivshata ... skusaxme ... tq sega xodi s drug ... :( abeee... tapotiq ( a az vse oshte si q obicham ... ) :? :? :?

lipstik
06-09-2009, 15:06
За какво ти е да си връщаш такъв човек.Не мога да разбера как си се примирила с това,че е ходил с друга тайно(когато вие сте ходили)ами и се закача с други момичета.Той ще си продължава по тоя начин,а ти ще страдаш.Заслужава ли си според теб?

Take_That
06-09-2009, 16:11
... не се залъгвай ... не стига, че е ходил с друга докато е бил с теб пък и мислиш, че те обича... лъжеш се ... :? :? Не живей в спомени... давай напред... :?

++++
П.П - бих добавила не гледай само настоящето, а и миналото преди да си правиш някакви прибързани заключения.

Ayame
06-09-2009, 17:37
Мацка възможно е да го обичаш още, защото лъжата, която сте изживяли заедно ти се е сторила като истина. Знам какво ти е, но карай да върви. Учи се от грешките си и от грешките на другите. Айде успехчета :)

citygirl
06-09-2009, 17:44
Не, не и не :? Миличка, откажи се ! Фактът, че той е ходил зад гърба ти с момиче, при положение, че тогава в бил с теб, сам по себе си говори какво е момчето всъщност.. Ако искаш да не бъдеш наранена, не се занимавай с него повече :(

Mi6inka
06-09-2009, 18:25
Знам, че в твоето положение и само един поглед от негова страна значи мн за теб...но ..наистина недей да се залъгваш.. от друга страна това, че те е гледал може да означава мн неща... може и да си мисли.. че си била свястна, че му е било добре с теб иии още куп неща... но най-малкото от подлата му постъпка спрямо теб, не трябва да искаш и да се надяваш, че те обича!НЕ те заслужава, миличка... времето наистина лекува... след време ще се превърне в човек, който си обичала преди, който те е наранил..от който си научила все пак нещо (защото всяка връзка и всяко разочарование учи на нещо) просто...сега стискай зъби и продължавай напред.... излизай, забавлявай се, запознавай се с нови хора... не се вкопчвай в идеята "Той"... Успех! :-)

marin4itu
06-09-2009, 21:11
Той е ходил тайно с друга, а ти искаш да си пак с него? Че той направо се е изгаврил с теб. По-добре не се занимавай с него. Убедена съм, че ще намериш някого, който да те цени. ;)

cinderella_gugutka
06-09-2009, 22:35
дори да изпитва някакви 4увства към теб те не са достатъ4ни щом е ходил с друга :? ако те искаше щеше да бъде с теб,остави го 8)

mimssssssss
06-09-2009, 22:46
mili4ka neznam kakvo 4uvstava toi no moga da ti kaja 4e znam kakvo e da obi4a6 ,lubimiq da e dale4 ot teb.no zamisli se:toi hodi o6te s nqkoq si.tova ozna4ava 4e e obvarzan.
spored men po dobre ostavi vremeto da pokaje.ne kazvam 4e ako sre6tne6 dr mom4e ne trqbva da tragva6 s nego,no si struva i da se zahlasva6 pove4e po biv6iq ti.ostavi ne6tata taka i vqrvai mi ako negovite 4uvstva sa istinski toi sam 6te se varne pri teb sled vreme.i nqma samo da ti dava nqkakvi si pgledi a naprotiv 6te ti poisa i pro6ka.tova ve4e ako se slu4i 6te znae6 4e se razkaiva i nqma da te narani otnovo. :-o :-o ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Kostadin_682
06-10-2009, 09:51
... не се залъгвай ... не стига, че е ходил с друга докато е бил с теб пък и мислиш, че те обича... лъжеш се ... :? :? Не живей в спомени... давай напред... :?
+1

Gerr
06-10-2009, 10:52
В този случай май е по добре разума преди чувствата. С времето вярвам, че любовта ти към него ще намалява. Просто не ти трябва човек, който така те лъже. Ще мине време, ще ти тежко, но ще дойде момент, в който ще откриеш по-свесно момче, което няма да те лъже.

bonbonchety8
07-27-2009, 14:43
Благодаря на всички :) .

NeZaPoznat
07-27-2009, 14:48
Здравейте!Аз се разелих с приятеля си преди няколко месеца,но все още много го обичам!Проблема е че той сега ходи с друго момиче (заради това момиче се разделихме,защото разбрах че ходи с нея тайно) и се закача с най-добрата ми приятелка,но един ден забелязях че ме гледа и мисля че все още ме обича!Някой може ли да ми каже как да си го върна?

Божеее боже !! Чух да казват, че жените били по-умни... явно вече недочувам ... :-P

TheDevilInMe
07-27-2009, 14:52
Ако имаше някакви дори минимални чувства към теб нямаше да е с друга зад гърба ти, а просто щеше да е октровен с теб и да ти каже, че вече харесва друга и са скъсате освен това казваш, че сега се закача и с приятелката ти, за какво говорим само ?!? Момиче, не живей в миналото, предполагам, че наистина още го обичаш, ама такъв човек наистина не си заслужава. :? 8)

Nakadah
07-27-2009, 14:55
ти още 1 тема да пуснеш ? :oops:

GossipGirl89
07-27-2009, 14:58
Това, че те е погледнал 1-2 пъти не значи, че те обича. Та той е ходел с друго момиче зад гърба ти - сори ама едва ли те обича... Нормално е да ти е кофти още за него, но с времето ще се оправиш ;) По-добре не предприемай никакви действия да се събираш пак с него - не си заслужава ...

Amateur
07-27-2009, 15:13
Абе как ще су го връщаш?Той те е преебал и искаш пак да си с него!Няма смисъл,ако мислиш да си го връщаш по добре после ти го прееби!

ThePowerOfLove
07-27-2009, 15:15
Не се връщай към нещо минало! Бившият ти май е доста несериозен, какво се занимаваш като ги върти по 2-3? :?

ItalianMafia
07-27-2009, 15:36
Ходил е с друга тайна докато е бил с теб, закачал се е с най-добрата ти приятелка.. Явно си е такъв по принцип, женкар.. Има ли смисъл въобще да се занимаваш с такъв човек?.. Това, че те е гледал не значи дори, че те харесва, ати направо си мислиш, че те обича.. Не вярвам.. Явно е забелязал, че ти го гледаш или по някъв начин е рзбрал, че още го обичаш и в момента те разиграа..

mOBSCENE
07-27-2009, 17:53
За какво ти е да си връщаш такъв човек.Не мога да разбера как си се примирила с това,че е ходил с друга тайно(когато вие сте ходили)ами и се закача с други момичета.Той ще си продължава по тоя начин,а ти ще страдаш.Заслужава ли си според теб?
:?

Priceless
07-27-2009, 21:48
Айде слез на земята! Един поглед не означава, че те обича. И двамата сте глупаци. Ти - защото въпреки всичко, което е направил, ти продължаваш да се самозаблуждаваш, че те обича ( или просто не искаш да повярваш в обратното) и той- защото е курварче.
Боли като паднеш от високо,нали? Съжалявам, но все някой трябваше да го направи :)

NaNa_SladuRana
07-28-2009, 00:10
не се тъпчи сама,разбирам друг де мачка,ама що си причиняваш болка от нямане кво да прайш,не се залъвай :)

PaMit0
07-28-2009, 00:14
не те обича..просто обича да се заиграва насам натам, а при тая я при оная.. не се занимавай, деца не ти тряят :P

sulley
07-28-2009, 14:50
Тоя изобщо не те заслужава.Да ходи да пасе и да се зарибява на магистралата,ако ще. :-o
Изобщо не поглеждай назад.
Така ще си му останеш обица на ухото друг път да не се държи като тотален гадняр с момичетата и особено с това,на което казва,че обича. :-x

gLypChenCee
07-28-2009, 14:53
Скъпа същата история е и с мен .. Въпреки, че ходи с нея и дори каза, че нищо не е изпитвал макар, че ходихме около една година .. Мани .. Аз простачката още го обичам.. Добре, че заминава за Турция (тоя път наистина надявам се) и няма да ме търси 3-4 месеца .. Може би по лесно ще го забравя.. :(

shutthefuckup
07-28-2009, 19:36
Здравейте!Аз се разелих с приятеля си преди няколко месеца,но все още много го обичам!Проблема е че той сега ходи с друго момиче (заради това момиче се разделихме,защото разбрах че ходи с нея тайно) и се закача с най-добрата ми приятелка,но един ден забелязях че ме гледа и мисля че все още ме обича!Някой може ли да ми каже как да си го върна?

амии щ0м те е зарязал заради м0мичет0 с к0ет0 е х0дел тайн0 д0кат0 е бил с теб значи я е предп0чел пред теб ... един п0глед м0же да 0значава мн неща не искам да те 0тчаивам н0 не бъди и наивна.. ак0 т0й наистина иска да си те върне ще г0 усетиш за тва не прави нищ0 ... пък и м0мчета има мн0г0 :-P :)