PDA

View Full Version : Изглеждам малък - голям проблем



selassie
06-09-2009, 14:18
Здравейте на всички , проблема ми е следния , на 18 години съм а все още изглеждам кат на 14-15 .. Връстниците ми са на същия акъл както и аз , въпроса е че това е голям проблем за мен , защото не мога да си намеря приятелка и да имам човек до мен .. Не знам дали не е проблема нещо с жлезите .. ако някой знае някакви съвети моля да каже , веднъж един лекар ми беше казал че е с жлезите имам проблеми.Искам да чуя и вашето мнение.

Desir3
06-09-2009, 14:55
Сигурен ли си в думите си? Може би просто ти си втълпяваш, че изглеждаш малък..?
А иначе подобен проблем се свързва с хипофизата - хипосекреция на соматотропин... т.е. да не се произвежда достатъчно растежен хормон, затова да не се пораства. Заболявания от подобен тип са доста сериозни, така че едва ли те е засегнало подобно нещо, щеше да се разбере по-рано.
Ако имаш реални съмнения иди на лекар, за цялостни изследвания :)

georgi12
06-09-2009, 15:08
момчето има впредвид ,че лицето му е като на по-малък.

selassie
06-09-2009, 17:51
не знам обаче това ми е доста голям проблем , имам чуство че и на 40 години да стана ще съм си все същия.На ръст съм добре ама просто лицето ме притеснява, моля помогнете.

Goddess
06-09-2009, 19:37
не знам обаче това ми е доста голям проблем , имам чуство че и на 40 години да стана ще съм си все същия.На ръст съм добре ама просто лицето ме притеснява, моля помогнете.

Е как да ти помогнем ? Ако всичко с хормоналната ти ситема е наред, ако си имаш нормално окосмяване по крака, ръце, гениталии, лице, ако ръста ти е добре, а просто излъчването ти е детско, това вече си е ген, природа. Не можеш да си промениш чертите, както изглеждаш - така.

Kocha
06-09-2009, 20:08
хора аз имам същия проблем на 18 съм а изглеждам малък и съм дребен на сичко от горе ;( не че има какво да направите ама просто ми се щеше да се оплача ;(

PlamenMEN
06-09-2009, 20:24
Хахах, аз съм на 20, а оня ден на мача с Ейре ушевия на входа ми искаше лична карта, за да е сигурен, че съм пълнолетен. А май законът за ходене по мачове всъщност засяга хората, които нямат 16. Ако ме е помислил за 15 годишен, работат е вече сериозна :razz: Питате ли ме мен :D

Kocha
06-09-2009, 21:15
туи с личната карта нищо не е моите приятели се ми викат "дей дребния" или "виж са ко си джудже" и аз им отговарям някъв "уча карате ве ей ша ва изнасиля" супер ме нервят ;(

PlamenMEN
06-09-2009, 21:24
Не обръщай внимание, след време ще младееш, е те ще изглеждат дърти...

Nitroglycerin
06-10-2009, 11:34
Отиваш на ендокринолог и ти правят изследвания ,за да видиш какво ти има и дали въобще нещо дали ти има.

Hayashi
06-15-2009, 17:36
И аз също. В шести клас ме питаха дали ще съм в първи. И сега пак ме питат имам ли 12. Ама вече не ми пречи.

des7royer
06-17-2009, 13:34
При всеки растежа е индивидуален. Просто ген ;)

Punisherrr
06-18-2009, 18:04
Хе не се шашкай,а си намери предимства в тва :Ь
И ние с гаджето ми и двамата минаваме за 15 годишни в киното => ефтино 8-)

(надявам се все пак да ти няма нищо,а да е просто природа ;) )

lipstik
06-18-2009, 18:20
Хе не се шашкай,а си намери предимства в тва :Ь
И ние с гаджето ми и двамата минаваме за 15 годишни в киното => ефтино 8-)

(надявам се все пак да ти няма нищо,а да е просто природа ;) )

Хах ами и ние минаваме още с детския билет в киното,а сме на 18 :D .Това,че изглеждате по-малки няма нищо лошо.

DakaEnev
07-04-2009, 05:38
Човек, (Ти който си пуснал темата) - нямам думи. Ако искаш да изглеждаш по възрастен това е най лесния вариант - пускаш се брада и си супер.

Мен питаш ли ме? На 22 години съм и съм висок 158 см. Колкото пъти река да се прибирам от дискотека (т.е. около 3-4 час посреднощ) патрулките ме спират да ми искат лична карта, и първия им въпрос е: "Абе ти имаш ли години?" В еврофутбола беше нещо подобно, ама после пуснах една брада и поне вече в еврофутбола не ми искат лична карта... (но от полицаите няма отърване)

А иначе само може да се радваш че изглеждаш младолик:
1) след време ще си супер готин
2) в момента можеш да си хванеш някоя по млада приятелка (както споменах аз съм на 22, а приятелката ми преди 2 месеца направи 18 ).

plmn
07-04-2009, 08:07
ако наистина смяташ, че имаш проблем, иди на лекар.
а иначе и ти можеш да направиш нещо.. смени начина, по който се обличаш? прическата? походката? всичко има значение.

Brunetkaa
07-06-2009, 20:46
Отиваш на ендокринолог и ти правят изследвания ,за да видиш какво ти има и дали въобще нещо дали ти има.

за лицето? момчето има предвид, че физиономията му е по-детска..нали така..аз това разбрах

fashion4etyy
07-15-2009, 15:01
Мии Тва е мн готино. След време ще изглеждащ млад.като станеш на 40 ще изглеждаш на 25-30 :D Дядо ми е на 60 а изглежда на 45 :grin: а преди 20 год си е минавал за тиинейджър :D