PDA

View Full Version : Плочки за момиче ?!



westggirl
06-09-2009, 14:27
Хора какво мислите по въпроса . Аз сега искам да направа нещо такова . Имате ли някакви съвети за по -бързо развиване на комните мускули . Няма нужда да ми казвате да тренирам - правя го всеки ден по 2 часа или да тичам - също го правя често ,когато имам възможност в парка или в нас на пътеката ама въпроса ми е друг. Неискам някфи супер видните плочки ,а нещо ,което като се стегне да се вижда .

terawatt
06-09-2009, 15:03
По-бързо развиване или по-бързо да се види резултата ?

westggirl
06-10-2009, 14:14
ъъ ми незнам смисал искам по-бързо нещо да се вижда

smeshnik
06-10-2009, 14:15
тренировките + правилно хранене, докато постигнеш желания вид на плочките и после само ги поддържаш с лека тренировка ;)

westggirl
06-10-2009, 14:26
правилно хранене ? че аз не ям почти нищо :д тренирам си ама колко време ше ми трябва да го постигна ...

smeshnik
06-10-2009, 14:59
като не ядеш нищо само си преебаваш организма

westggirl
06-10-2009, 15:49
той си ми е такъв

Myrth
06-10-2009, 17:30
За да извадиш преса трябва да намалиш % мазнини на тялото ти. При жените той по принцип е по-висок. Това става с много сериозно хранене, трябва доста да хапваш и все пак да поддържаш отрицателен баланс. За да изкараш плочки е добре да развиеш такива. Прави преси с тежести от наклон, вдигане на крака от вис, странично накланяне с дъмбели...и така нататък, но с тежести. Кардио според личната ти физиология. Можеш да вкараш протеин на прах за по-добро мускулно възстановяване.

Според мене е много секси момиче да има тренирано тяло и мускули, не големи, но просто да й личи, че прави нещо за себе си, а не седи по цял ден в кафето и пред телевизора :)

dshiznit
06-10-2009, 18:54
той си ми е такъв

Преебан???

westggirl
06-11-2009, 12:05
той си ми е такъв

Преебан??? не да не ям много

Hysteric_Bitch
06-11-2009, 16:14
Аз само да кажа, момчето от аватара ти е стра-шно! Достичка.



Ми прави упражнения разни нон стоп, за резултати нищичко не знам, опитвам се и аз да видим кога ще се получи.

smokie
06-11-2009, 21:34
Само да не е с разпуснато коремче пък дали има плочки или е просто стегнато няма значение за мен

MP
06-13-2009, 08:13
правилно хранене ? че аз не ям почти нищо :д

Toва ти е грешката.На мускула му трябва храна за да расте,а за да се вижда трябва да се намалят подкожните мазнини.Упражнения за корем с тежести ще помогнат,но трябва да ядеш.

Margoto0
06-16-2009, 17:31
Наблягай на протеините.А до плочките,ако имаш мазнини трябва да ги изгориш с кардио и след това стягаш пресата,според мен с коремни преси (без разни тежести) и малко постоянство ще се покаже пресата.Но храненето е в основата,не яж тестени и калорични храни.Главно белия хляб,замени го със пълнозърнест,сладкото и така нататък,защото организма всъщност няма нужда от тая захар,панкреаса покрива нуждите на организма.И това е общо взето :)

Успех!

DarkKisss
06-16-2009, 18:05
опа 8-)

DarkKisss
06-16-2009, 18:07
Раздел:Козметика и диети, Тема: Секси тренировка за жени, страница 12 или 13 където съм си писала мойта програма за стягане на коремни мускули и формиране на плочките .. че вече не ми се копва и пейства 8-)

qazwsx
06-17-2009, 16:44
ot hranata e spored men 6toto i az ba4kam za korem qko kaji re4i seki den pravq i efekta e po4ti nikyf i bqgam i zdravoslvno se hranq nikakvi maznini nqma po mene spored men si e do gen 6toto ima edno mom4e v fitnesa nepravi korem typ4e sladko i sladoledi pa ima supere qka presa... pa pitah edno mom4e deto i to bilo kato men toi kaza po 600-700 presi vseki den nezavisimo kak se 4ustva6.... :D

grozdeto
06-21-2009, 12:06
ot hranata e spored men 6toto i az ba4kam za korem qko kaji re4i seki den pravq i efekta e po4ti nikyf i bqgam i zdravoslvno se hranq nikakvi maznini nqma po mene spored men si e do gen 6toto ima edno mom4e v fitnesa nepravi korem typ4e sladko i sladoledi pa ima supere qka presa... pa pitah edno mom4e deto i to bilo kato men toi kaza po 600-700 presi vseki den nezavisimo kak se 4ustva6.... :D

600-700 преси?Извинявай само като чуя това и 100% ми е ясно,че не ги прави като хората или не се натоварва на макс.Използваите лостове виснете с главата надолу,ръцете зад тила и се набираи нагоре да видим дали ще направиш 100 за деня.Страшно напряга.В синхрон с това прави и упражнението на шведската стена и скоро можеш да изваеш доста красива преса :shock: .Казваш всеки ден правиш и ефектът е никакъв.Може би не правиш упражнението правилно и не се натоварваш достатъчно!?Това момче с яката преса не тренира в залата сигурно за тези плочки.Виждаш,че при всеки е различно.Консултурай се повече и разпитаи насам натам,а не от някакви момчета да си вадиш мнения и изводи.Успех!

ZipFail
06-21-2009, 17:50
Да правиш повече от 3-4 пъти в седмицата при това по 600-700 повторения е изключително вредно. Претоварваш си мускулите и спираш да се развиваш...прави през ден поне и разнообразявай упражненията..

YakUZa777
06-28-2009, 09:03
Преди правех по 600 коремни преси на ден (лято), и се прибирам и като се натъпча все едно няма ефект, и сега не ми личат много, но поне нямам и корем, трябва кардио, добър хранителен режим (да внимаваш с какво се храниш), и не става само с коремни преси има и други упражнения за корем

Pepincetyy
06-28-2009, 16:31
Само аз ли мисля, че момиче с плочки е грознооо :-o :-o

MusiCcGirlL
07-01-2009, 15:02
Значи..
За да постигнеш ефект трябва да правиш упражнения,коремни преси..Аз правя само коремни преси(за корем) и за 2 седмици има ГОЛЯМ ефект..Пробвай...Съветът ми е да не прекаляваш със сладкото макар да не ядеш много вниманавай със сладкото..
:)

Bimmer
07-02-2009, 18:49
Грозно. Според мен.

Unendlich
07-13-2009, 20:40
Мацка, може смешно да ти се струва, ама.. вържи си една найлонова чантичка на корема, прави всичко яко как си го правиш без да я сваляш, ще видиш, че резултатът ще е изумителен. Найлонът спарва и повече гори мазнини заедно с тренировката, резултатите при мене бяха видни още на 1-вата седмица ;р :smt065

smeshnik
07-14-2009, 06:20
единственото, което изкарваш по този начин е вода, много вода, която впоследствие 1-2 часа след тренировката си връщаш ;)

qnmcionbg
07-19-2009, 15:51
Разлика никаква. Мацката долу (бившата спайска ако не се лъжа) като си стегне корема пак ще стане на 3 реда плочки :)

qnmcionbg
07-19-2009, 17:25
Имах предвид като застане със спуснати ръце и си стегне корема (на момента, не по принцип). Нещо такова:
http://farm4.static.flickr.com/3626/3590631535_45f54d88f3.jpg
И на това ако не му викаш плочки... :)

То това май серийно. Герито Халиуел и тя по едно време бая се беше стегнала

http://www.geri-halliwell.info/ginger%20arena.JPG-->http://www.freewebs.com/spicegirlsmgmve/Geri%20Halliwell%20Skinny%20mgmve.JPG

voLtage
07-19-2009, 18:15
Мацка, може смешно да ти се струва, ама.. вържи си една найлонова чантичка на корема, прави всичко яко как си го правиш без да я сваляш, ще видиш, че резултатът ще е изумителен. Найлонът спарва и повече гори мазнини заедно с тренировката, резултатите при мене бяха видни още на 1-вата седмица ;р :smt065

ТИ СИ БИЛ УНИКАЛНО ГЛУПАВ, БЕ!

Нали ще си прецака бъбреците така... Ефекта е точно до следващия литър вода. Като не знаете - не давайте грешни съвети на другите ...

ke4o
07-27-2009, 12:30
не съмна това мнение... за 30 минути дневно 3 пъти в седмицата, бъбреците няма да ги прецакаш (аз лично слагах готварско фолио + някакав шал)
топиш мазнините и подкожната вода (което дава резултат)
прави коремни преси по следния начин (това е мое мнение и начин на трениране)
ден1 горна част
ден2 долна + коси
ден3 почивка
и после повтаряш
опитваш се да правиш правилно изпълнение на упражнението за да постигнеш максимално натоварване , не се жали... прави до отказ
ти определи как и кога ще тичаш...диетата също е много важно , особено за да покажеш долните коремни мусколи
ако имаш въпроси драсни един ЛС