PDA

View Full Version : Нло - Истина Или Мит?



blackvelvet
06-09-2009, 15:14
http://vbox7.com/play:7c1cce6a

Какво мислите по въпроса...? :-o

padnaloblak
06-09-2009, 16:56
според мен е съвсем възможно да сме свързани с друг вид. имам предвид извънземни. замислете се, че хората са единствените които не се вписват в картинката на планетата Земя . тва което правим е да я унищожаваме бавно бавно :( .. никой друг земен вид не е на нашето ниво на развитие ! и никой др вид не носи толкова беди след себе си!

AutumnTears
06-09-2009, 18:10
Истина

Liar
06-09-2009, 19:16
Намерих някакви рисунки:
http://tukisun.blogspot.com/2009/04/blog-post_7556.html
И още една статия свързана с темата,май съм я пускала:
http://www.big.bg/modules/news/article.php?storyid=32953
Доста неща се събират като доказателства за посещение на извънземни,също и тринайсто етажно подземие в Турция,за което прочетох преди малко,майсторството на строежа на египетските пирамиди...
И още нещо интересно: http://svejo.net/home/link_summary/260187-Ruski-uchen-Baba-Qga-e-bila-izvunzemno-
Вероятно са идвали...Но защо трябва те да са ни създали,мисля да се придържам към теорията за Бог...

Shalala
06-09-2009, 19:49
е аз съм на 60 % убеден че не сме сами в тази вселена,и че все някога ще излезе на яве,единствено и само съжелявам че няма да съм жив тогава,вярвам и в бог,въпреки че нямам аргументи да подкрепя мнението си вярвам и в двете неща

53downfall
06-10-2009, 08:50
Мит




























с кренвирш.

themusicinme
06-10-2009, 19:01
Истина. Аз съм виждала космически кораб и др път кораби. Ако е било такова де. В смисъл може да е било някакво др явление, но със сигурност не е самолет или нещо подобно. Опитвала съм се да заснема, но фотоапаратът отказваше да работи в този момент! А после си работи. Гадно е да видиш нещо такова, понеже те събира страх. Дали са те видели, дали няма да те отвлекат и просто самият факт, че е пред очите ти такова нещо, че е факт. Гадно е. В първия момент си помислих, че е яко, интересно, но после се уплаших, защото осъзнах, че може да е опасно. Не знам дали е било НЛО, но беше нещо, което нз какво е. Също мисля, че видях и самите същества, др път, не когато корабите. Няма да описвам.

Nam3less3
06-10-2009, 20:19
В историята ни има няколко солидни доказателства за съществуването на някакъв извънземен разум. Дали извънземни са идвали тук, дали просто са контактували с нас по мисловен път, това няма значение, важното е, че ги има. А и чисто математически, научно и религиозно е невъзможно да няма.

themusicinme
06-11-2009, 06:13
Математически и религиозно, как така? В религията се споменава за НЛО?

Nam3less3
06-11-2009, 09:26
Математически и религиозно, как така? В религията се споменава за НЛО?Математически, защото май планетите, които са подобни на нашата и на които има живот, са хиляди, и шанса да има живот е огромен.
Религиозно, примерно много духовно древни учения споменават за интелект отвъд земята(примерно дервишите от хилядолетия имат астрономически факти за Сириус и Орион, а много митични теми също говорят за това).

padnaloblak
06-11-2009, 13:33
themusicinme прати ми скайпа си на лично :p интересно ще ми е да разкажеш каквото знаеш

Liar
06-11-2009, 15:42
Nam3less,за кои солидни доказателства говориш?

Nam3less3
06-11-2009, 23:58
Nam3less,за кои солидни доказателства говориш?За мене явления като пирамидите, рисунките в Наска, древните знания на дервишите и аборигените, личности като Буда и т.н. са достатъчно доказателство за наличието на разум, който да е подал на човека знания.
Дали става въпрос за разумни същества от преди десетки хилядолетия, но по-вероятно е и да е извънземен разум.

themusicinme
06-12-2009, 15:02
padnaloblak, значи не влизам мн в скайп. Та веднъж през нощта видях през прозореца: над една къща имаше светлина, мн ярка, в елипсовидна форма. Нз какво беше. Май се движеше леко нагоре и надолу. Друг път (няколко поредни нощи) следях през нощта по едно и също време се появяваха в небето летящи обекти, които се движеха заедно и бяха май в различни светлини. Когато се опитвах да заснема и нищо не стана. Третия път беше през деня. Живея в края на града във високата му част. Поглеждам през прозореца към хълмчетата нагоре и гледам 3 фигури, като хора, но малко странни. Еднакво високи, слаби, с дълги ръце и крака и високи почти колкото дърво. Изтичаха бързо в едната посока, погледнаха нещо и се върнаха в другата посока, като се скриха от погледа ми. Странно беше, че бяха като еднакви и се движеха по еднакъв начин, крачеха еднакво, неестествено за хора. Със сигурност видях това, но нз дали са били извънземни. Сигурно са били хора, но малко странни. Може съзнанието ми да е поокрасило всички тия неща, нз. Гадно е да си сам в такъв момент. Ако има и др човек е друго. Няма да изглежда все едно си измисляш или халюцинираш.

Liar
06-12-2009, 18:35
Nam3less,за кои солидни доказателства говориш?За мене явления като пирамидите, рисунките в Наска, древните знания на дервишите и аборигените, личности като Буда и т.н. са достатъчно доказателство за наличието на разум, който да е подал на човека знания.
Дали става въпрос за разумни същества от преди десетки хилядолетия, но по-вероятно е и да е извънземен разум.
Някои от споменатите чувам за първи път.Ще се поинтересувам,мерси за информацията.

Genetix
06-16-2009, 22:23
Мит братя. Мит! Ако някой мисли, че е истина да представи факти и да поговорим върху тях.

Nam3less3
06-18-2009, 23:45
Мит братя. Мит! Ако някой мисли, че е истина да представи факти и да поговорим върху тях.Докажи че няма :D
За мен факти са гигантската вероятност да има, както и събития от историята и от митичен характер.

Genetix
06-19-2009, 10:43
Това не е нужно да се доказва въпрос на гледни точки :P

voLtage
06-19-2009, 11:45
Мит братя. Мит! Ако някой мисли, че е истина да представи факти и да поговорим върху тях.

както казах множество пъти в тези 24 часа, помисли, как така сме само ние в тази огромна пустош ?

ZipFail
06-19-2009, 12:55
Мит братя. Мит! Ако някой мисли, че е истина да представи факти и да поговорим върху тях.
Най-малкото житните кръгове още не се знае кой ги прави..

Tempest
06-22-2009, 06:23
мда, дори висши математици-шегобийци не могат да направят такива форми в житото, такива перфектни окръжности, въобще всичко... има ги, ама само ни гледат... щото ако вземат, че слязат, хората ше ги изтребят на момента и ше си кажем "гуудбай".. представи си БЕЗКРАЙНОСТ, представи си в тая безкрайност една микроскопична точица, това е Земята... и само там има живот? Съмнява ме ;) самата мисъл, че сме единствени, е прекалено егоистична...

Genetix
06-22-2009, 14:30
Мит братя. Мит! Ако някой мисли, че е истина да представи факти и да поговорим върху тях.
Най-малкото житните кръгове още не се знае кой ги прави..

Напротив знае се има хора който се занимават с това. Преди го правеха с колчета и въжета. А сега ползват GPS.

Tempest
06-22-2009, 20:45
не, пич, не си задник, гъз си, ама от тия, крайно егоистичните... такива гъзове пърдят и не дават на никой друг, освен на собственика си, да го мирише... приятно задушаване, ако си ял боб... проумей факта, че не е астрономически възможно да сме единствените живи същества в безкрайността...

Genetix
06-22-2009, 21:29
Самият факт, че Tempest ми е едно от любимите имена няма да те обиждам.

Не съм против идеята да сме сами в вселената. Против съм Летящите чинийки които пускат клока правят 2 - 3 кръга и се изнасят. Отвличат 1 -2 -ма за опити. Имат зелени големи глави (като твоята) (съжалявам казах, че няма да те обиждам връщам си думите назаде), антенки и могат да четат мисли. Както и да говорят английски и да се появят с големия космически кораб на връх денят на независимостта.


Колкото до другото надявам се летящите чинийки да не те отвлекат.

Аз си пърдя аз си го мириша кво те бърка тебе ?

Liar
06-24-2009, 21:05
И как с колчета и въжета се изобразява спиралата на ДНК без нито една погрешна линия?

kael
06-24-2009, 21:45
една от причините американската политика да толерира слуховете за извън земни е "теорията" че американците са срещнали извънземни като са кацнали на луната. Истината е че непотвърденото съществуване на нло е много удобно за прикриване на лъжи от всякакъв тип.... помислете си защо им е да се крият ако са по напреднали от нас? ако ни мразят досега да ни нямаше ако ни 'аресваха да ни бяха помогнали да си оправим планетата ;).
нло съществува само за широката публика и то наистина е неиндентифициран летящ обект -защото просто незнаем какво е но е земно.... btw някой да е чувал нло да са отвличали учени, май не ... защо ли

Tempest
06-24-2009, 22:15
добре, хубаво, всичко това, което говорят хората - че са видяли НЛО, че са ги отвлекли извънземни... бате и мене са ме отвличали - казаха "или ше те убиваме, или ше те е*еме" ии... убиха ме копелетата... :D не бе, виж ся, вярвам че някъде на майната си има други живи същества, които, също като нас, дишат, хранят се, псуват и е*ат... пак ви казвам - преставете си БЕЗКРАЙНОСТ и в тази безкрайност - само ние... how selfish, huh? :D

evi_vd
07-03-2009, 14:18
мн глупав въпрос .. естествено, че има извънземни
как някой изобщо може да твърди, че няма .. не съм виждала, не искам и да виждам, но съм сигурна, че съществуват!

ivana0895
07-15-2009, 15:34
аз мисля че извънземни има ! извънземните са ни посещавали преди в миналото защо да не го правят и сега , помислете за ореолите на светците не е ли било това скафандър......... а щом технологийте напредват при нас , защо да не напредват и при тях , може старите летяи чиний да са както каруците за нас , може сега те да патуват само като светлина :) :) :)

AdmiralJohn
07-15-2009, 16:20
Няма да слагам цитати, тъй като ме мързи

1. Има извънземни

2. НЛО(Неидентифициран Летящ Обект)- виждал съм много- що си мислите, че са извънземни?

3. И да са идвали- к'во от т'ва? (Все пак да си отговоря- най-вероятно не са)

4. Ако са тук- може би просто не изучават- какво лошо има. Ние също прави подобни проучвания- наблюдаваме различни животински видове с камери и други неща(в доста от случаите без те да знаят)

5. Кръговете в полетата са правени от хора. (Напълно възможно е с достатъчно хора , отлична организация, бързина и интелект (това, което убягва на хората, вярващи на всичко, което чуят, без да си направят труда дори да се замислят малко и да потърсят повече информация и т.н.)

ZipFail
07-15-2009, 16:37
5. Кръговете в полетата са правени от хора. (Напълно възможно е с достатъчно хора , отлична организация, бързина и интелект (това, което убягва на хората, вярващи на всичко, което чуят, без да си направят труда дори да се замислят малко и да потърсят повече информация и т.н.)
Замълчи моля ти се, излагаш се..

AdmiralJohn
07-15-2009, 18:08
5. Кръговете в полетата са правени от хора. (Напълно възможно е с достатъчно хора , отлична организация, бързина и интелект (това, което убягва на хората, вярващи на всичко, което чуят, без да си направят труда дори да се замислят малко и да потърсят повече информация и т.н.)
Замълчи моля ти се, излагаш се..

И какво е твоето мнение? Че са правени от извънземни... не мислиш ли, че това е доста тъпо изказване. Толкова кръгове бяха направени от най-обикновенни хора пред камери на журналисти и не знам си какви и все още вярват някои хора, че са правени от извънземни...жалко...
Не знам само кой се излага...

ZipFail
07-15-2009, 19:02
Ако беше чел малко за кръговете щеше да знаеш че тея пичовете с колците и въжетата са направили около 50-100 кръга максимум(в които при това няма никакъв замисъл и логика), истинските кръгове нямат нищо общо с тея..

Jumbie483
07-16-2009, 12:13
Има много интересни статии за тези неща. ( http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-06-16&article=281856 )

Ето цитат от друга статия за житните кръгове:

"Житните кръгове представляват част от поле с житни растения, в която мистериозно се появяват слягания на класовете, оформени в определени фигури. Те се появяват за една нощ, като обикновено около самата фигура няма никакви следи от стъпкване на класовете..."

Никакви следи.. което значи, че никой не се е придвиждал около тях. А за едно нощ не мисля, че хора могат да направят това без никой да ги чуе или види (понеже някой каза, че това е дело на добре организирани хора)

"Цялата нива била в абсолютно правилни кръгове, които не биха могли да са дело на човек, особено работещ през нощта на светлината на газен фенер."

"В житните кръгове има остатъчна радиация, която може да има негативен ефект върху хората, които отиват на мястото. Измерванията показват излъчване на енергия на честоти от 5 килохерца няколко дни след появата на кръговете. Тази честота е в чуваемите граници и някои чуват високи, пискливи звуци и трели. Тялото на много хора реагира при посещение на житен кръг, като често срещани симптоми са гадене, главоболие, световъртеж, усещане да горене и различни болки. Тези симптоми съвпадат със здравните проблеми, редизвикани от радиация. Мобилните телефони, камерите, часовниците и най-вече електронните уреди спират да работят, а компасите на прелитащите отгоре самолети се въртят безконтролно"

Това много ме подсеща за Бермудският триъгълник. В книгата, която преди четох за него също се описваха така. Компасите се въртят безконтролно.. Интересното е, че в клипа също се споменава за триъгълника и за това, че той има нещо общо с извънземните.

"Очевидци на образуването на житни кръгове съобщават за забелязано червеникаво сияние на нивото на земята. Повалянето на растенията свършва за няколко минути. Никой от очевидците не е забелязал някой или нещо да причинява сиянието, нито някакъв НЛО, носещ се над мястото"

"Има много случаи, които подсказват, че създателите на житните кръгове реагират спрямо коментарите, критиките или опитите да не се признае истиноста на даден кръг, като веднага правят нови кръгове, които отхвърлят тези критики. Интересно е как става това, след като говорим не за изказвания по телевизия или друга медия, а за разговори между различни хора на мястото на събитието. Изглежда някой знае по телепатичен път какво става в главите на говорещите на тази тема"

Всичко това ме навява на мисълта, че там някъде съществуват същества развили се интерелктуално (и не само) повече от нас.
Теорията, че извънземните "отвличат" хора за да проверят как се развиваме според мен е възможна, ако приемем факта, че всичко за кръговете и триъгълника (и т.н.) е истина.

Nakadah
07-21-2009, 03:35
американски филми

Starforsaken
07-24-2009, 23:21
Някой ако си мисли ,че в цялата вселена сме сами , трябва да е доста наивен

DJ_Mrav4o
07-26-2009, 23:38
Че не сме сами във Вселената е ясно. Но само си помислете: Те трява да са доста развити, да имат изключителна техника, за да стигнат до нашата планета. Не знам, но тяхната трябва да е доста по-стара от Земята, за да успеят да постигнат развитие на такова ниво. Поне така смятам аз.

Starforsaken
07-27-2009, 00:09
Че не сме сами във Вселената е ясно. Но само си помислете: Те трява да са доста развити, да имат изключителна техника, за да стигнат до нашата планета. Не знам, но тяхната трябва да е доста по-стара от Земята, за да успеят да постигнат развитие на такова ниво. Поне така смятам аз. Има СУПЕР МНОГО по-стари слънчеви системи , следователно и планети . А и е не е нужно да е по-стара планетата , възможно е просто мисловния процес на съществото да е доста по-пълноценен . Минава ли ви през акъла , че ние е възможно да сме опит на по висш интелект :-D

YourPoison
08-05-2009, 11:33
Има НЛО .. наскоро гледах по Дискавъри едно предаване,в което се говореше,че има дори търсят начини да се свържат с тях .. но досега не са им отговорили .. много интересно предаване .. който се интересува може да види в нета има много информация .. : )

GodLovesYou
09-03-2009, 20:30
трябва да си тъп и сляп зада мислиш че няма извънземни и 4то измерение

peteto_love
09-04-2009, 02:17
Не може да сме сами във Вселената. И аз не исакм да ги виждамм :-D

mirki4a
09-06-2009, 08:48
Съществуват.Щом ние съществуваме,защо някъде далече в галактиката,където човек още не е стигнал,да няма други форми на живот?

ZipFail
09-07-2009, 18:59
То човека засега и до Марс не е стигнал, камо ли 'някъде далеч в галактиката' :)

Tempest
09-09-2009, 10:42
ебати егоизма... естествено, че не сме сами! Близко или далеч, има живот! Да - не са марсианци, нито са сатурнци, венерци и там други... но има същества, които са нива над нашетп развитие и интелект... неведнъж съм виждал НЛО (Неидентифициран Летящ Обект, невинаги значи извънземни) - просто летящи "неща", които не мога да опиша, но доста странни бяха.. имам и съсвидетели да потвърдят..

Naman07
09-09-2009, 11:04
"Топкитеееееее, светещите топкииииии..." :razz: :lol: . И как по-точно разбра колко над нашето ниво са "те"?

Tempest
09-09-2009, 11:16
светещите топки можеш да ги намериш в гащите си... ако имаш топки, разбира се :)

не съм го разбрал, просто ние сме западнали :) и вървим към деградация.. това е достатъчно, като се има предвид, че скоро може и маймуни да изместят хората на някои работни места... :) наличието на НЛО е достатъчен знак, че има нещо по-висше от нас... относно надменното ни мислене, че сме най-велики... надявам се, си гледал "Пътеводител на галактическия стопаджия"... още в началото Земята изчезна за отрицателно време... нима всеки приема всичко буквално? :?

Naman07
09-09-2009, 11:27
"нима всеки приема всичко буквално?" Ами не знам, ти си атеиста, ти ми кажи :-D .
Говориш за човека като за една общност и никога като за индивидуално същество. Може би системата ни е западнала, но не и човека. Абе, пак ще ти кажа, че доста плоско разсъждаваш. Не отричам, че може да има НЛО, но е достатъчно глупаво да сравняваш нас с нещо, което не познаваш.

Tempest
09-09-2009, 11:35
ми и ти сравняваш себе си с мене, ама аз да ти казвам нещо? :D

аз съм така - на мозъка една гънка имам и като се напъна да сера и тя се изправя :)

Naman07
09-09-2009, 11:39
След краткото време което прекарахме заедно, и след малоумните ти закачки "ала-тоалетната" (които бтв предпочитам да пропусна край ушите си :-D ) смея да твърдя, че те опознах достатъчно. Инак казвай каквото ти е на сърце, за това се нарича публичен форум.

kerata
09-16-2009, 12:49
както обича да казва един мой приятел ние сме създадени от епруветка

Riva
09-16-2009, 15:28
както обича да казва един мой приятел ние сме създадени от епруветка
Напълно вероятно е да живеем в извънземен Плейстейшън.

gret4ety
10-26-2009, 17:58
клипчето ме мързи да го гледам но съм сигурна че е някаква точка в небето... аз на фотошоп направих даже едно съвсем реално извънземно да стои до мен така че не вярвайте на снимки и видео...
а може да има в някоя галактика извънземен живот... далище са едноклетъчни или животни все трябва да има нещо там ...... :lol:

Belair
10-27-2009, 09:23
:smt030 :smt006