PDA

View Full Version : Объркано ми е...



doddy
06-09-2009, 15:57
Значи с приятеля ми ходим от бая време и всичко е ок..Само дето аз имам съмнения,че не иска да е с мен.. :( Когато не сме заедно не ми звъни,не ми пише,, всякаш не се интересува от мен.Не ми казва почти нищо.. Когато пък сме заедно се държи адски мило ... Това е толкова объркващо..Незнам вече какво да правя :?

fucklowebaby
06-09-2009, 16:01
да не би да е зает с нещо..но и това да е би трябвало да отделя време и за теб..ако продължава така ще трябва да поговориш с него и да го питаш защо постъпва така..по-добре побързай преди да е станало късно ;)

hisy
06-09-2009, 16:02
И с моя бяхме така около 2 месеца.. и се оказа че е имал проблеми със родителите му .Такаче го питай какво му е.. може да си има проблеми все пак неможе живота да е винаги розов.. Седнете някъде на кафе или се разходете и го попитай какво става.Успех ! :)

Take_That
06-09-2009, 16:03
И с моя бяхме така около 2 месеца.. и се оказа че е имал проблеми със родителите му .Такаче го питай какво му е.. може да си има проблеми все пак неможе живота да е винаги розов.. Седнете някъде на кафе или се разходете и го попитай какво става.Успех ! :)

Съгласна съм :)

doddy
06-09-2009, 16:13
Говорила съм ... Казва ми,че му няма нищо.. Въобразявала съм си... Някви такива ...

А и в повечето от случаите,като искам да излезем някъде навън а-у... на него все нещо му има или е зает или нещо друго.... Направо ще лудна :-# :-k

fucklowebaby
06-09-2009, 16:16
хмм щом отрича да е така, а пък е такаа..обягва ли те :? не знам :(

doddy
06-09-2009, 16:22
Не че ме отбягва ,, просто когато не сме заедно някак си много много не му пука :( :(

fucklowebaby
06-09-2009, 16:28
а ако му го кажеш това няма ли да се промени :(

newii
06-09-2009, 16:31
има по добри от него не се занимаваи ..... изглежда си само за отбиване на времето :) :-o

lpfc1936
06-09-2009, 16:35
НЯмате бъдеще двамата.Зарежи го

fucklowebaby
06-09-2009, 16:40
НЯмате бъдеще двамата.Зарежи го

чакай, чакай малко, не бързай толкова..момичето казва, че поне когато са двамата той се държи мило..значи имат шанс ! просто да му изясни как се държи самият той и ако той не се промени тогава ще съм съгласна с теб ;)

doddy
06-09-2009, 17:00
Ще се опитам да му го кажа,но не съм сигурна че ще мога да го оставя...Прекалено много съм хлътнала по него.. :( Аз го обичам :( :(

mynichka
06-09-2009, 17:02
И мен нещо ме съмнява..може би наистина не иска да е с таб, или пък има твърде много проблеми, поговори си с него :)

mOBSCENE
06-09-2009, 17:16
hisy написа:
И с моя бяхме така около 2 месеца.. и се оказа че е имал проблеми със родителите му .Такаче го питай какво му е.. може да си има проблеми все пак неможе живота да е винаги розов.. Седнете някъде на кафе или се разходете и го попитай какво става.Успех ! Smile



И ние бяхме така ..при нас се оказа ,че родителите му бяха на прага на развода :-k ..
Просто говори с него ..давай направо ..нищо не губиш !Може би има сериозен проблем .. и му е нужна подкрепа и да не знае как да си я поиска ..
Не бързай да си правиш погрешни изводи. :?

fucklowebaby
06-09-2009, 17:18
И ние бяхме така ..при нас се оказа ,че родителите му бяха на прага на развода :-k ..
Просто говори с него ..давай направо ..нищо не губиш !Може би има сериозен проблем .. и му е нужна подкрепа и да не знае как да си я поиска ..
Не бързай да си правиш погрешни изводи. :?[/quote]

съгласна съм..давай ! :wink:

mimssssssss
06-09-2009, 23:26
sedni i si pogovori seriozno s nego.tova 6te pomogne.ako te obi4a 6tete razbere.nai malkoto 6te ti obqsni za6to e taka .moje i da ne go pravi nar4no :) :) :) :) :) :)