PDA

View Full Version : По дяволите искам нещо да се случи



AliceSw
06-09-2009, 20:19
Еми това е положението, затънала съм по един младеж брутално много и вече не знам кво точно се случва...

С него сме колеги първи курс, общо взето в началото си мислех единствения симпатичен младеж от групата дай да си поиграем, колкото да си имам и някви други неща в университета не само учене.

Да, ама не, от 3-4-5-6 месеца се имаме в началото по бира след лекции, после ей така да излезем една вечер да отпразнуваме някой предаден проект, после започнахме да излизаме с моите приятели...ей така да има с кого да си убиваме времето и двамата. Сваляхме се уж само за гаврата иии бях почти заебала мисълта, че някога ще сме нещо повече от приятели. Обаче май прекалихме с времето, което прекарваме заедно и ей така една вечер се напихме леко и малко се събудих гола до него сутринта...На другия ден никъв проблем, станахме си сякаш нищо не се е случило и няма да се повтори, ама се повтори...

После допреебахме нещата май вече съвсем...отношенията ни са супер, обаче изглеждаме съвсем като двойка, а не сме и на мене ми е тъпо, абе гадна ситуация общо взето...

Та тая вечер ми се преебаха плановете и се замислих за него и искам нещо да се случва вече между нас, не да се правим, че сме си само приятели' ама не че ви интересува....

Desir3
06-09-2009, 22:34
Ами големи хора сте, защо не поговорите открито за взаимоотношенията си? Е не като децата "искаш ли да ходим" "Да" :D Просто разбери дали освен физическите взаимоотношения, иска заигравката ви да прерасне в истинска връзка...с всички екстри 8) Good Luck 8)

Ilikeliljon
06-09-2009, 22:47
Абе момиче наистина стегни се и му признай. Знам, че е трудно, но ако пробваш няма лошо. Ако ти откажи, аз дори не виждам смисъл да си лягаш с него, защото явно това ще иска. :) :)

mimssssssss
06-09-2009, 22:54
mila gledai sega.sled kato toi prekarva tolkova vreme s tebe i to ne ot v4era ili dnes to tova bi trqbvalo da ozna4ava 4e ne si mu beezrazli4na.a dokolkoto ako si misli6 4e e samo za zaigravkata s tebe mislq 4e se laje6.nikoi 4ovek ne moje da e s dr tolkova vreme i da se zaigrava s nego i to i da prekarva tolkova mn ot jivota si snego.
ne se strahuvai.ponqkoga mom4etata gi e strah pove4e i i ot nas .taka4e deistvai vzemi ne6tata v svoi race.ni6to ne gubi6.nqma ot kakvo da te e strah.ne si napravila nikakvo prestaplenie.prosto si se vlubila
USPEH :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Trumi
06-09-2009, 23:11
mila gledai sega.sled kato toi prekarva tolkova vreme s tebe i to ne ot v4era ili dnes to tova bi trqbvalo da ozna4ava 4e ne si mu beezrazli4na.a dokolkoto ako si misli6 4e e samo za zaigravkata s tebe mislq 4e se laje6.nikoi 4ovek ne moje da e s dr tolkova vreme i da se zaigrava s nego i to i da prekarva tolkova mn ot jivota si snego.
ne se strahuvai.ponqkoga mom4etata gi e strah pove4e i i ot nas .taka4e deistvai vzemi ne6tata v svoi race.ni6to ne gubi6.nqma ot kakvo da te e strah.ne si napravila nikakvo prestaplenie.prosto si se vlubila
USPEH :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

saglasen sam :)ako be6e samo za tova nqma6e da vleze v kompaniata ti i sled kato te e imal da prodaljava da e s teb(tva po princip e taka ne e zadaljitelno),ama nai-dobre svali kartite,ne direktno i mu gledai seira kvo 6ti govori :)
upseh 8-)

loriot
06-10-2009, 08:08
mila gledai sega.sled kato toi prekarva tolkova vreme s tebe i to ne ot v4era ili dnes to tova bi trqbvalo da ozna4ava 4e ne si mu beezrazli4na.a dokolkoto ako si misli6 4e e samo za zaigravkata s tebe mislq 4e se laje6.nikoi 4ovek ne moje da e s dr tolkova vreme i da se zaigrava s nego i to i da prekarva tolkova mn ot jivota si snego.
ne se strahuvai.ponqkoga mom4etata gi e strah pove4e i i ot nas .taka4e deistvai vzemi ne6tata v svoi race.ni6to ne gubi6.nqma ot kakvo da te e strah.ne si napravila nikakvo prestaplenie.prosto si se vlubila
USPEH :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

дано да си права, защото това естествено е най-добрият вариант... но като знам как един в момента си играе игрички с мене и то от месеци наред... не съм сигурна дали винаги може човек да си прави такива хубави заключения. Смисъл, уж са заедно, пък не са... от опит вече казвам, че това не е на добре. Не искам да отчайвам авторката, но е възможно да я остави във всеки един момент, в зависимост от това какво му щукне... и после пак да се върне при нея, защото вижда, че тя го обича... изобщо гаднярски истории! и все пак дано не я ланготи :) а за съвет към авторката не знам... първо да разбере по заобиколен път защо са така нещата и после да прецени как ще постъпи. Защото ако тоя си играе с теб, аз поне съм на мнение, че не трябва да му издаваш чувствата си. Тъй де.. както го чувстваш за правилно, така постъпи. Иначе ситуацията ми е позната, макар и не толкова задълбала... успех

NeZaPoznat
06-10-2009, 08:51
Еми това е положението, затънала съм по един младеж брутално много и вече не знам кво точно се случва...

С него сме колеги първи курс, общо взето в началото си мислех единствения симпатичен младеж от групата дай да си поиграем, колкото да си имам и някви други неща в университета не само учене.

Да, ама не, от 3-4-5-6 месеца се имаме в началото по бира след лекции, после ей така да излезем една вечер да отпразнуваме някой предаден проект, после започнахме да излизаме с моите приятели...ей така да има с кого да си убиваме времето и двамата. Сваляхме се уж само за гаврата иии бях почти заебала мисълта, че някога ще сме нещо повече от приятели. Обаче май прекалихме с времето, което прекарваме заедно и ей така една вечер се напихме леко и малко се събудих гола до него сутринта...На другия ден никъв проблем, станахме си сякаш нищо не се е случило и няма да се повтори, ама се повтори...

После допреебахме нещата май вече съвсем...отношенията ни са супер, обаче изглеждаме съвсем като двойка, а не сме и на мене ми е тъпо, абе гадна ситуация общо взето...

Та тая вечер ми се преебаха плановете и се замислих за него и искам нещо да се случва вече между нас, не да се правим, че сме си само приятели' ама не че ви интересува....

Бях го пускал и другаде но тук е точно по темата:

http://www.youtube.com/watch?v=DPcJqVNaWw8

:-P :-P :-P

faMed
06-10-2009, 11:04
Еми това е положението, затънала съм по един младеж брутално много и вече не знам кво точно се случва...

С него сме колеги първи курс, общо взето в началото си мислех единствения симпатичен младеж от групата дай да си поиграем, колкото да си имам и някви други неща в университета не само учене.

Да, ама не, от 3-4-5-6 месеца се имаме в началото по бира след лекции, после ей така да излезем една вечер да отпразнуваме някой предаден проект, после започнахме да излизаме с моите приятели...ей така да има с кого да си убиваме времето и двамата. Сваляхме се уж само за гаврата иии бях почти заебала мисълта, че някога ще сме нещо повече от приятели. Обаче май прекалихме с времето, което прекарваме заедно и ей така една вечер се напихме леко и малко се събудих гола до него сутринта...На другия ден никъв проблем, станахме си сякаш нищо не се е случило и няма да се повтори, ама се повтори...

После допреебахме нещата май вече съвсем...отношенията ни са супер, обаче изглеждаме съвсем като двойка, а не сме и на мене ми е тъпо, абе гадна ситуация общо взето...

Та тая вечер ми се преебаха плановете и се замислих за него и искам нещо да се случва вече между нас, не да се правим, че сме си само приятели' ама не че ви интересува....
Кажи му уш на базик 'това досега флирт ли беше или едни от хубавите моменти в нашата връзка' примерно , да видиш какво ще ти орговори 8)

XTREMEFREERIDE
06-10-2009, 12:56
Поговорете си де, големи сте вече. :?

sasha_90
06-10-2009, 13:53
Не сте ли доста пораснали,за да мълчите за такова нещо?Не е никак случайно това,че спите заедно?Хайде разбирам 1 път,заради алкохола,но то се повтаря.Това ме навежда на мисълта,че има и друго между вас-любов.Не знам защо бягате от темата под извинението-беше случайно и няма да се повтори.Мисля,че ще се повтаря именно защото между вас има повече от приятелство.

LoVeIsGoNe
06-10-2009, 15:14
Ем защо не пробваш ей така на шега да му подхвърлиш нещо :wink:

Take_That
06-10-2009, 15:31
Явно и той иска да има посериозни отношения с теб :) Поговорете и се изяснете какво искате един от друг :)

cherinka
06-10-2009, 15:37
ей така една вечер се напихме леко и малко се събудих гола до него

:D якоо

Ivalinka
06-10-2009, 17:22
ей тази темичка много ме зарадва. само гледайте с мълчание да не прецакате нещо много интересно.... :-)

exclusive__16
06-10-2009, 17:28
След като прекарвате толкова време заедно вероятно и той иска нещо повече.



точно...въпрос на време можеби е кой пръв ще си признае чувствата..давай ти :) :-)

Lyubomn7
06-10-2009, 17:29
Ами големи хора сте, защо не поговорите открито за взаимоотношенията си? Е не като децата "искаш ли да ходим" "Да" :D Просто разбери дали освен физическите взаимоотношения, иска заигравката ви да прерасне в истинска връзка...с всички екстри 8) Good Luck 8)

\:D/

oasis
06-10-2009, 17:39
Малко се събудих гола.. ама малко само.. :lol:

karitoo
06-10-2009, 18:30
Ами ако значи нещо за теб поговори с него и му кажи че искаш да сте нещо повече от фр

AliceSw
06-14-2009, 08:13
хах, ама на мен май не ми е зле така, това е най-интересното, аз вече достатъчно съм направила, време е и той да се сети нещо да свърши, тъй че смятам да си пасувам

да, знам, на достатъчно години сме ама при нас така нещо не се получава с директните приказки и по-добре май