PDA

View Full Version : Толкова боли ..



sladkish_14
06-09-2009, 20:24
Толкова ме боли .. Искам да го кажа на някой .. >
Нахлуват странни спомени в главата ми , спомени като следния .. "Отварям вратата , а майка му отреща ми , казвам й 'Лельо Петяяя , къде е милото трябваше да се видим , а го нямаше и не вдига' , а тя ми казва 'Ами той спи още миличка иди виж в стаята му' .. Отварям вратата , а той шава веднага извиквам 'Ама миличкооооо ти не нанкаш 'отивам и се хвърлям в леглото му той ме гушка усмихнат , щастлив че ме държи в ръцете си , а майка му ни гледа с умиление на вратата .."
А за 2 години , колко още такива неща има .. толко още трябва да пиша , а знам , че няма кой да ги прочете .. Ужасно много ми липсва :-# 6 месеца минаха , с друго момче бях ! Вярвайте ми опитах ! Мислех си , че вече съм го забравила , че тези 2 години са само хубав спомен , че не съм самотна ! А през цялото време съм била , цяли 2 месеца с другото момче ходех и сега разбирам , че не е било връзка , а само се е възползвал от тялото ми .. Само тялом с него съм била и не съм спирала да бъда самотна , просто е запълвал нещастното ми време с усмивка ! И сега когато го отпратих да си тръгне се връщам сякаш на старта ! Пак мисля , за ИВАН , за бившия .. Писахме си в импулс , написахме си такива красиви неща :-# :-# И това в мене стана , събуди се :-# .. Но бяха само думи , красиви нищо няма да се промени с тези думи ! Както с думи и света няма да се промени ! Него го няма ..
И вярвайте ми не искам да го има , толкова много се наранихме , толкова много ме нарани , че не искам пак .. Толкова ме е страх , а как искам да зърна за секунда очите му , пак там на онази гара , където деня ни започваше с нея в продължение на 2 години :-# А ,знам колко много ще боли , ама искааааааам ! Искам за да разбера накрая , че всичко е свършено , че просто защото не съм го виждала толкова много време и за това ми е така фикс идея .. Обичам го .. Никой няма да го промени , обаче колко още трябва мамка му .. Половин година мина , още толкова ако някой ми каже , че трябва да мине ще му благодаря .. Но дали ще е само още половин година ? :-# Защо трябва да е толкова трудно , искаше ми се никога да я е нямало тази любов !!! Искаше ми се като му звъннех в 12 вечерта и приятелите му да не казваха 'Жена ти Ванка прибирай се 8-) ' , а когато се върнеше и аз вече бях заспала да целува челото ми със съзли на очите и да казва тихо на ушето ми 'Лека нощ миличка моя принцеско , толкова много те обичам' .. АЗ го чувааааах :-# :-# :-# Всеки път го чувах , никога не запивах без да ми го каже , чаках го .. :-# И още го чакам , да се върне така както ми каза , така както ми обеща :-# :smt007

ANTIHUMAN
06-09-2009, 20:33
'Лека нощ миличка моя принцеско , толкова много те обичам' .. АЗ го чувааааах Silenced Silenced Silenced Всеки път го чувах , никога не запивах без да ми го каже , чаках го .. Silenced И още го чакам , да се върне така както ми каза , така както ми обеща Silenced :-k :-k :-k :-k :cry: :cry: :cry:

,,Времето не лекува, трябва да се излекуваш сам!'' :-) :)

Успех, момиче! :mrgreen: :!: \:D/ :smt056

citygirl
06-09-2009, 20:33
охх :-# никога не съм чела нещо по-красиво и в същото време изпълнено с много болка и тъга... :cry: Боже, предстявам си колко те боли :( Но защо не му кажеш на него какво изпитваш...Може би ще ти улекне, ако той знае :(

XTREMEFREERIDE
06-09-2009, 20:34
Боже, колко мъка има на тоя свят, Боже!!! :-# :-# Толкова е красиво. Дано всичко да се оправи, стискам палци и на краката!! :-# Защо не поговорите? Защо не се опитате да оправите нещата? Нима не си струва болката?

Hilary_
06-09-2009, 20:38
Ей слънце ама защо сте се разделили?! :( :( :-)

teenmenie
06-09-2009, 21:02
Боже, колко мъка има на тоя свят, Боже!!! :-# :-# Толкова е красиво. Дано всичко да се оправи, стискам палци и на краката!! :-# Защо не поговорите? Защо не се опитате да оправите нещата? Нима не си струва болката?
:cry: :cry: :cry: Много кофти, много много :cry: :cry: :cry:

mimssssssss
06-09-2009, 23:14
mili4kaneznam za6to ste se razdelili no e fakt.nqma i takova golqmo zna4enie .samo edno 6te ti kaja ne 4akai.kolkoto pove4e 4aka6 tolkova pove4e te te boli.obadi mu se i izqsni ne6tata.ti samo znae6 kak.bi trqbvala ti da go poznava6 nai dobre.ti samo moje6 da razbere6 dali te obi4a o6te ili ne.za6toto ako se obi4ate i dvamata bez samnenie trqbva da se saberete.lubovta pro6tava ne se boi. :) :) :) :) :) :) :) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Ilikeliljon
06-10-2009, 01:05
Не знам и аз какво да ти кажа. Но бих те прегърнал силно в този момент :( :( :( :(

Faces
06-10-2009, 04:26
Много кофти работа наистина много тъжно ми стана понеже и моята 2 годишна връзка хвръкна на някъде.Знаеш ли аз се справям с това просто повтаряйки си че не трябва да ме боли защото нея вече не я боли защото тя дарява усмивките и прегръдките си на друг просто приех края трудно е да го направиш трудно е да застанеш пред себе си и да погледнеш сам в себе си където са всичките ти спомени и да ги разбиеш с този край в който и самия ти се отказваш...шибано е мамка му.

Nam3less3
06-10-2009, 06:36
Има къде къде по-лоши неща. И аз преди се терзаех с подобни проблеми, но като поостарях малко, трудностите на ежедневието, свързани с финансови и всякакви други социални проблеми изместиха темата любов от живота ми. Човек трябва да има осигурен и нормален живот, за да бъде активен в любовта :D Предпочитам да ти имам мъките, поне си изживяла радост.

curka87
06-10-2009, 06:50
Това е една наистина много тъжна история. Личи си, че наистина много си го обичала, а явно и той теб.
Все пак защо се разделихте? При такава любов какво толкова се случи, че да ви отдалечи?
Каквото и да е, ако наистина толкова го обичаш още, защо не го потърсиш и не поговорите. Може би нещата могат да се оправят.

Bellatrix
06-10-2009, 06:53
Разбирам те. Най-трудно е да се забрави не самият човек, защото ако беше така, след като те е наранил е лесно да го мразиш. По-трудно се забравят хубавите моменти, когато си тъжна все за тях се сещаш. Опитай се да спреш да мислиш за тях, както и за самият него. Намери си хоби, разсейвай се. Не търси веднага друго момче, много е вероятно да е още рано за това. Просто стой с приятелите си и си намери нещо много занимателно, което да ти отвлича вниманието.

LadyDy
06-10-2009, 08:11
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: И аз се скарах жестоко с човека, който обожавам. Дано всичко се оправи между нас.

lipstik
06-10-2009, 12:04
Явно го обичаш много.Опитай се да говориш с него и след това ще разбереш дали може отново да си с него или никога повече.

slun4ice_90
06-10-2009, 12:12
Много въздействаща история.Съберете се,защото ви е писано да сте заедно.Направи всичко,за да си пак с него! :) Тази красива приказка трябва да продължи.

leoparda93sl
06-10-2009, 12:22
Много тъжна история :( А моя отговор на това кога ще го забравиш е никога.Винаги ще има заделена част там в сърцето която е само за него.Но както се казва в една велика песен Show must go on...

Успехчета за нарпед :-) :)

fucklowebaby
06-10-2009, 12:55
много красива и в същото време тъжна история :-# ..най-добре поговорете, изясни му как се чувстваш ! УСПЕХ !!! Дано отново да сте заедно..личи си, че сте се обичали МНОГО и двамата :) :-#

LoVeIsGoNe
06-10-2009, 15:26
Мразя да чета дългите теми ... но тази я прочетох ... наистина стигна до мен ... даже я свързах със себе си... моят съвет е не оставяй нещата така ... тааква любов се среща рядко направи невъзможното за да стее заедно отнова ... не се предавай ... :-)

YouMakeMeFeel
06-10-2009, 15:39
аМи душа... моито предложение е просто му покажи темата :( :( може да се замисли над това и чувствата да се върнат :-# :-# :-# :-# :-# аиДе успЕх дАно Станее

Gabichkaaa
06-10-2009, 15:57
Аййй.. милата ... :-# .. Не знам дали изобщо да ти дам съвет... :-k Щом тези 2 години не са помогнали... щом момчето, с което си била не е помогнало... :? .. уОу... Ние ли ще ти помогнем :-# ..

Според мен трябва да се постараеш да спреш да мислиш за това, колко ти е мъчно за него! .. Мисли си за хубавите ви моменти.. а ако те те натъжават .. прекарвай времето си в нещо, което те поглъща изцяло... Ходене на кино.. прекарване времето с приятели ... :-P ..

Животът не свършва с раздялата с едно момче... покажи, че си силна и продължи напред... Знам.. трудно ти е... БЪДИ СИЛНА! :wink: :wink: :wink:

radybt
06-10-2009, 21:05
Аййй.. милата ... :-# .. Не знам дали изобщо да ти дам съвет... :-k Щом тези 2 години не са помогнали... щом момчето, с което си била не е помогнало... :? .. уОу... Ние ли ще ти помогнем :-# ..

Според мен трябва да се постараеш да спреш да мислиш за това, колко ти е мъчно за него! .. Мисли си за хубавите ви моменти.. а ако те те натъжават .. прекарвай времето си в нещо, което те поглъща изцяло... Ходене на кино.. прекарване времето с приятели ... :-P ..

Животът не свършва с раздялата с едно момче... покажи, че си силна и продължи напред... Знам.. трудно ти е... БЪДИ СИЛНА! :wink: :wink: :wink:
Повярвай,зависи,понякога за някой като мен,живота свършва,с раздяла.
Аз наскоро се разделих с момичето,което обичам повече от шибания си живот ии,знам какво ти е миличка,преживявал съм го,и още го преживявам, от както се разделихме[2 месеца] не съм ПОГЛЕДНАЛ друг...и няям никакво намерение[знам,че не вярвате че момче на 16 не може да не заглежда момичета ама е така ,повятвайте ми!]
Напълно те разбирам и ти съчувствам! Можеби най-добре,от всички в тоя форум!

sladkish_14
06-12-2009, 19:40
Благодаря на всички , които сте писали в темата ми :)
Чак сега ми се отвори възможност да прочета мненията ..
Нещата едва ли ще се оправят , а колкото до това защо сме се разделили - историята е колкото дълга толкова и кратка , НО ми е много болезнена и тъй като нещата за този момент са изгубени няма да пиша причината :)
Пък кой знае , един ден може отново да се срещнем ..
До тогава , когато ми е тъжно явно ще пиша теми тука :)