PDA

View Full Version : Влюбих се във най-неподходящия човек !!



teenmenie
06-09-2009, 20:36
Начии моя проблем е следния: Вюбих се в най-добрия ми приятел. Ние пораснах ме заедно, но чувствата до преди няколко години бяха съвсем приятелки настроени :( Аз му казах че го харесвам, но той не отговори на чувствата и каза : "нека да бъдем просто приятели". Аз се съгласих, но чувствата не отминават толкова бързо и мисля че времето не лекува :( Какво да правя??
П.С:съжелявам ако има такава тема !!

citygirl
06-09-2009, 20:40
Охх ами мисля, че трябва да се откажеш, ако искаш да запазиш взаимоотношенията си с него :( Момчето ти е казало, че иска да сте само приятели - приеми го !

Hilary_
06-09-2009, 20:41
... охх съчувствам ти :( Защо не опиташ да поговориш с него..?! Да се опитате заедно да вземете решение... макар, че щом веднъж не е отговорил на чувствата ти... по-добре да си далече от него ... но сигурно няма да можеш нали?! :( :(

teenmenie
06-09-2009, 20:45
... охх съчувствам ти :( Защо не опиташ да поговориш с него..?! Да се опитате заедно да вземете решение... макар, че щом веднъж не е отговорил на чувствата ти... по-добре да си далече от него ... но сигурно няма да можеш нали?! :( :(
нееее ! Никога :cry: :cry:
П.С: аз за него съм най-добра приятелка , сам ми го е казвал ! И тогава съвсем се обърках :cry: :cry: :cry:

Hilary_
06-09-2009, 20:49
... охх съчувствам ти :( Защо не опиташ да поговориш с него..?! Да се опитате заедно да вземете решение... макар, че щом веднъж не е отговорил на чувствата ти... по-добре да си далече от него ... но сигурно няма да можеш нали?! :( :(
нееее ! Никога :cry: :cry:
П.С: аз за него съм най-добра приятелка , сам ми го е казвал ! И тогава съвсем се обърках :cry: :cry: :cry:
... попаднала си в едно от най ама най гадните положения... знам какво ти е ... :? :? Ами ... охх каквото и да ти кажа не можеш да спреш ... но не можеш и да го оставиш... само сълзи те очакват душко.. :?
Съжалявам, че съм толкова откровена ... :?

unicorn_f
06-09-2009, 20:50
съгласна съм с citygirl щом ти е казал,че иска да сте приятели по-добре си останете приятели,а ти не задълбавай много в чувствата си нямери си гадже

evelinka1122
06-09-2009, 20:53
трудно е да загърбиш чувствата си... като си в близост до него само ще се измъчваш... трябва да се отдръпнеш от него... но на кого говоря... знам че няма да ме послушаш...
как да ти го кажа... това е решението на проблема още сигурно 2 страници с това мнение ще има, но ти пак няма да го направиш... никой не може ти помогне... само ти

teenmenie
06-09-2009, 21:08
Добре че поне ми е казал, че иска да сме само приятели и не ми дава напразни надежди. Истината боли, но лъжата не лекува :cry: :cry: :cry:

woo
06-09-2009, 21:43
защо ли като че ли винаги се влюбваме в този който се държи най добре към нас - най добрия приятел :-D

Trumi
06-09-2009, 23:26
Nqma priatelstvo mejdu muj i jena..zapomnete go tova :? :?
v edin priakzen svqt da,no nali se se6tatae kolko e prikazen na6ia Svqt...kogato doide tozi moment priatelstvoto ve4e nikoga ne e su6toto!
Sajalqvam,takova mi e mnenieto

F31M6D
06-10-2009, 00:54
Nqma priatelstvo mejdu muj i jena..zapomnete go tova :? :?
v edin priakzen svqt da,no nali se se6tatae kolko e prikazen na6ia Svqt...kogato doide tozi moment priatelstvoto ve4e nikoga ne e su6toto!
Sajalqvam,takova mi e mnenietoподкрепям - иди и му кажи да избира или да е с тебе или да е изобщо бз тебе и тва е ... ше се рпедаде бързо бързо ... и както каза пича рпеди мене приятелство между мъж и жена няма ... гаранция ти давам че ако му дадеш достатъчно добър повод ще отвърне на чувствата ти .. +това повечето мъже са доста влюбчиви и не им трябва много ;)

marais
06-10-2009, 02:30
Nqma priatelstvo mejdu muj i jena..zapomnete go tova :? :?


напротив

LizZz
06-10-2009, 05:42
Все си мисля, че е по-добре една връзка да произтече от приятелство.

Mi6inka
06-10-2009, 05:45
то приятелство има, много рядко истинско ама има... и когато се пристъпи тая малка крачка... единия да започне да чувства другия като нещо повече от приятел нещата отиват по дяволите... КОфти е.. ама не можем да контролираме това, което чувстваме... Незнам миличка.. трябва да решиш...ако сметнеш, че след време чувствата ти към него ще си отшумят...стискай зъби, ако не издържаш така да го гледаш всеки ден, а да знаеш, че не може да бъде твой... по-добре не се виждайте известно време... Трябва да си решиш, кое е най-правилното лично за теб самата.Успех!

fc
06-10-2009, 08:04
Nqma priatelstvo mejdu muj i jena..zapomnete go tova :? :?
v edin priakzen svqt da,no nali se se6tatae kolko e prikazen na6ia Svqt...kogato doide tozi moment priatelstvoto ve4e nikoga ne e su6toto!
Sajalqvam,takova mi e mnenieto
Мда няма приятелсвто в картинката щом има жена в нея.
Просто момиче не се предавай! Не е задължително да му казваш, че го харесваш, използвай езика тялото, говори му с "Секси" език и т.н. Съблъзни го.

teenmenie
06-10-2009, 08:47
Блгодаря за съветите :)

NeZaPoznat
06-10-2009, 08:53
Начии моя проблем е следния: Вюбих се в най-добрия ми приятел. Ние пораснах ме заедно, но чувствата до преди няколко години бяха съвсем приятелки настроени :( Аз му казах че го харесвам, но той не отговори на чувствата и каза : "нека да бъдем просто приятели". Аз се съгласих, но чувствата не отминават толкова бързо и мисля че времето не лекува :( Какво да правя??
П.С:съжелявам ако има такава тема !!

Още едно момиче което е разбрало колко ГАДЕН е отговора " нека да сме само приятели". :-P :-P :-P

Trumi
06-10-2009, 14:41
Nqma priatelstvo mejdu muj i jena..zapomnete go tova :? :?
v edin priakzen svqt da,no nali se se6tatae kolko e prikazen na6ia Svqt...kogato doide tozi moment priatelstvoto ve4e nikoga ne e su6toto!
Sajalqvam,takova mi e mnenieto
Мда няма приятелсвто в картинката щом има жена в нея.
Просто момиче не се предавай! Не е задължително да му казваш, че го харесваш, използвай езика тялото, говори му с "Секси" език и т.н. Съблъзни го.
Mda i tova e super savet,vslu6ai se :)
PRiatelstvo mejdu maj i jena nqma be,ne sporete,v edin moment ne6tata stigat do tuk,za6toto kakvo iska edin v partniora si...da se razbirat i da sa priateli!!!kogato ima6 priatel tolkva dobur v edin moment ne6tata se oburkvat za6toto v tozi 4ovek vijda6 priatel,4ovek bez koito ne moje6,4ovek ot koito ima6 nujda.........sledite li mi misulta!!!?!?!?!?!?! i v edin momnet... :booooomb: bam

selens
06-10-2009, 14:46
Няма приятелство между мъж и жена .. и да има винаги има привличане от едната страна .. и това винаги съсипва поне малко приятелството .. :(

Trumi
06-10-2009, 14:51
Няма приятелство между мъж и жена .. и да има винаги има привличане от едната страна .. и това винаги съсипва поне малко приятелството .. :(
EEiii ne e 4estnooooooooo.do sq v drugata tema drugo govore6e mal4igan :D :D

selens
06-10-2009, 14:55
Няма приятелство между мъж и жена .. и да има винаги има привличане от едната страна .. и това винаги съсипва поне малко приятелството .. :(
EEiii ne e 4estnooooooooo.do sq v drugata tema drugo govore6e mal4igan :D :D
Едно е секс а друго любов 8-) ..

Trumi
06-10-2009, 14:57
Няма приятелство между мъж и жена .. и да има винаги има привличане от едната страна .. и това винаги съсипва поне малко приятелството .. :(
EEiii ne e 4estnooooooooo.do sq v drugata tema drugo govore6e mal4igan :D :D
Едно е секс а друго любов 8-) ..
AA ne az se otkazvam :? tuka edno tam drugo,6ta prbia :o :razz: :razz: :D .
kato cqlo temata e podobna,ama.....mmmmdobre :lol:

LoVeIsGoNe
06-10-2009, 15:03
Ем в случая проблема ти е че харесваш най - добрия си приятел ... или че той не отвръща на чувствата ти ? :?

slun4ice_90
06-10-2009, 15:10
Може би знае какво ще стане,ако тръгнете... :-o

YouMakeMeFeel
06-10-2009, 15:45
аааМи според мен не е така това , че няма как да има приятелство между вас... аз бях в същото положение преди време се бях влюбил в наи-добрата си приятелка... сега сме НАИ-ДОБРИ приятели простоо... си споделяме всичко и сме в прекрасни взаимоотношения :-) просто я преживях :-) :(

LizZz
06-10-2009, 15:57
Може би знае какво ще стане,ако тръгнете... :-o Какво ще стане?

Ivalinka
06-10-2009, 16:15
ами ето го доказателството!!отново!!! няма такова нещо като приятелство между двата пола. или ако има е много, ама много рядко...

ifkataAa
06-10-2009, 19:14
За сега си дръж на само приятел, а по-нататък може да погледне на теб, като на момиче.Не губи надежда ;) Пожелавам ти много успех, дано нещата с пича да потръгнат, знам какво е да се влюбиш в неподходящия и времето да не лекува с години .. :(

teenmenie
06-10-2009, 19:43
Благдаря че помагате :-) Ще опитам :-)

slun4ice_90
06-10-2009, 20:00
Може би знае какво ще стане,ако тръгнете... :-o Какво ще стане? Да си развалят отношенията... :-o

SuperBadSuperFresh
06-10-2009, 20:16
Наистина много кофти ситуация,обаче времето лекува (поне в такива случаи) :-)

Trumi
06-10-2009, 21:29
Наистина много кофти ситуация,обаче времето лекува (поне в такива случаи) :-)
Mnogo si prav/a,naistina vremeto lekuva vsi4ko.V tova gram ne vqrvah,no mi se naloji i absoliutno sam saglasen s teb! :) 8)

LizZz
06-11-2009, 07:45
Може би знае какво ще стане,ако тръгнете... :-o Какво ще стане? Да си развалят отношенията... :-o
Ами ако излезе хубава връзка, защото се познават добре и си имат доверие?

teenmenie
06-11-2009, 08:33
Може би знае какво ще стане,ако тръгнете... :-o Какво ще стане? Да си развалят отношенията... :-o
Ами ако излезе хубава връзка, защото се познават добре и си имат доверие?
дааа, ние определено се познаваме много добре, защото от малки сме заедно :) 8)

LizZz
06-11-2009, 08:48
Моето мнение е - говори с него и се опитай да го убедиш да пробвате. Ако не се получи - пак приятели и все едно нищо не е станало.
Много се ядосвам, защото и на мен ми минават с тоя номер.
Ако откаже го питай какви са точно причините и да не минава с това, че приятели е по-добре, защото ПРИЯТЕЛСКА връзка е много повече от едно ''просто'' гадже.
Ако все пак откаже - примири се и го преживей - ще се намери някой друг.

teenmenie
06-11-2009, 08:52
Моето мнение е - говори с него и се опитай да го убедиш да пробвате. Ако не се получи - пак приятели и все едно нищо не е станало.
Много се ядосвам, защото и на мен ми минават с тоя номер.
Ако откаже го питай какви са точно причините и да не минава с това, че приятели е по-добре, защото ПРИЯТЕЛСКА връзка е много повече от едно ''просто'' гадже.
Ако все пак откаже - примири се и го преживей - ще се намери някой друг.
Ще трябва да се пробвам иначе няма как :-o Няма какво да загубя, надявма се :( Ще пробвам и ще поговоря с него и лсед това ще ви кажа резултатите ! :oops: Стискайте палци :-) :-) :-) :-)

slun4ice_90
06-11-2009, 09:29
Може би знае какво ще стане,ако тръгнете... :-o Какво ще стане? Да си развалят отношенията... :-o
Ами ако излезе хубава връзка, защото се познават добре и си имат доверие?
дааа, ние определено се познаваме много добре, защото от малки сме заедно :) 8) Всичко си зависи от вас.Успех! :)

Royksopp
06-11-2009, 23:54
Откажи се. Няма бъдеще тази връзка, след като очевидно той не изпитва същото. Естествено, ако искаш упорствай... даже се бори, но от мен да знаеш - нищо няма да излезе.

5StaR
06-12-2009, 00:56
аз бях/съм не знам в същата ситуация.. кофти е много

vampirekiss
06-12-2009, 06:48
Не знам.Мисля,че може след време чувствата ти към него да си останат просто приятелски и така.Възможно е и това да не се случи.Но щом сте добри приятели по-добре се отдълечи от него,но само за малко,колкото бурята да отмине.Успех,защото това наистина е гадна ситуация.