PDA

View Full Version : Въпросче



MalKa_BLuDnica
06-09-2009, 21:44
Незнам дали има такава тема..търсих но явно не го правя както трябва!

Fritz
06-09-2009, 21:45
а баче Пепи е индианец

HichNeMiPuka
06-09-2009, 21:46
дишай
все пак това е ударна доза хормони
нормално е

MalKa_BLuDnica
06-09-2009, 21:48
Fritz не всички сме знаещи и можещи за съжаление :) Трябва ли да съжалявам че не ми се е случвало да правя безотговорен секс и да пия ескапел като все едно са витамини ли? Проспуснала съм го тоя период за радост..за това питам :) извинявай ако те отегчавам

Vichko0o
06-09-2009, 21:50
Ескапеле-то все пак е хормонална бомба .... Ти се радвай, че малко ти се е променил цвета, та не си станала като заклано прасе, или да ти идва през ден :D

MalKa_BLuDnica
06-09-2009, 21:52
Vichko0o то тва сега изключва ли се сега..да не ми се случи по натам че чак тва нема да го понеса :shock:

HichNeMiPuka
06-09-2009, 21:55
споко
няма да получиш инфаркт
;)

MalKa_BLuDnica
06-09-2009, 21:56
като гледам инфаркта е най-приемливия вариант :(

HichNeMiPuka
06-09-2009, 21:57
ГЛУПОСТИ
нищо страшно не е станало

Vichko0o
06-09-2009, 21:58
Честно да ти кажа не знам ... Това е като да хвърлиш зарче с 50 числа и да познаеш кое число ще се падне .... Възможно е още от утре да се изчистиш, а може и дълго време да те държи. Всичко си е до организма, ако не се пооправиш директно да си поговориш с доктор ! Успех дано съм бил полезен :)

unf0rced
06-09-2009, 22:02
Нормално е , 2 мой приятелки [бивши] се наложи да вземат ескапел и при тях се получи , не се плаши ще ти мине
Всяко лекарство дава някакъв страничен ефект , някой са видими , други са невидими и незначителни

MalKa_BLuDnica
06-09-2009, 22:05
МЕрси много на всички наистина помогнахте..да се наявам че ще мине леко щото иначе на моя хубавец ще му дам и на него едно такова хапче да пробвам как ше му действа :shock:

HichNeMiPuka
06-09-2009, 22:06
ахахахахахахахахаха
израдва ме
добре го каза
;)

eHoT4e
06-10-2009, 14:09
един единствен път ми се наложи да взема ескапел и при мен имаше много странични ефекти - напълно нормално е... то ако беше безвредно щяха да го продават по бутките за дъфки :) ще ти се нормализира отново но след колко време - това е до организма ти :)