PDA

View Full Version : Въпрос... :/



somebodysomeone
06-09-2009, 20:57
Работата е там,че една моя приятелка има сериозен проблем с приятелите :/ Харесва едно момче от 1-ви клас до сега (8-ми) момчето по цял ден й звъни и я кара да плаче и страда..а другото момче я забавлява :) ОБАЧЕ момичето харесва това момче което я кара да плаче.......Но според нея той не е за нея..а другото момче е от нейния клас а тя го има само за приятел и си споделят всичко,а той я харесва..

П.С. - Момичето в случая не иска да се обвързва с никого за сега..просто иска да отстрани единият --> този,който я кара да плаче и да запази като приятел този,който я забавлява :)ю

Не назовавам имена :)[/u]

evelinka1122
06-09-2009, 21:01
на нас нищо друго не ни остава освен да пожелаем успех на приятелката ти.... к`во толкова игнорира онзи лошия и си е приятел с другия.... всичко точно :)

somebodysomeone
06-09-2009, 21:06
Ами то този лошият почти целият град го мрази...Борец е и се държи със всички лошо..Един път чух техен разговор..

- Миличко много ми липсваш искам да се видим..
- Ами ела бе
- Знам къде си ама ме мързи да дойда до там..

unicorn_f
06-09-2009, 21:09
на нас нищо друго не ни остава освен да пожелаем успех на приятелката ти.... к`во толкова игнорира онзи лошия и си е приятел с другия.... всичко точно :)
пък аз почти нищо не разбрах..."пък приятелката ми пък харесва него,ама той я кара да плаче той е лошия ,а пък добрия я харесва..." обърках се 8-)

citygirl
06-09-2009, 21:09
Неблагодарник !

unf0rced
06-09-2009, 21:14
на нас нищо друго не ни остава освен да пожелаем успех на приятелката ти.... к`во толкова игнорира онзи лошия и си е приятел с другия.... всичко точно :)
+1

п.с. защо в повечето случей когато някой/я се държи с някой/я друг/а с извинение като боклуци се се влюбват до уши в тях , а за хората който просто ги харесват и се държат мило , винаги са номер 2 :x [поне е така при повечето от 15-18години , нз такова впечатление ми е направило , като гледам някой мой приятелчета]

RaZzer
06-10-2009, 16:40
Тя го харесва, пък иска да го разкара... уж е ебаси якия (за да си го харесва от 1ви клас), пък в същото време я кара да плаче и целият град го мрази... Мн объркана история и не разбрах всъщност ти защо се месиш...

Пък тя ако толкова иска да го разкара... какъв й е проблема и с какво да помогнем ние :?

Desir3
06-10-2009, 17:20
Детска история. Според мен не единия, ами и двамата да отстрани.
* Този, който харесва, защото я кара да страда - защо да се оставя той да си играе с нея; що за любов е това ако на единия не му пука, а другия е разочарован и разстроен?!
* Този, който я харесва, защото тя го кара да страда. - защо тя да си играе с него, след като знае за чувствата му, на които, очевидно не може да отвърне.

Lyubomn7
06-10-2009, 17:32
П.С. - Момичето в случая не иска да се обвързва с никого за сега..просто иска да отстрани единият --> този,който я кара да плаче и да запази като приятел този,който я забавлява :)

Еми кво чака... Да спре да се занимава с тоя първия да не мисли за него и така.

B2BFW
06-10-2009, 19:59
Всичко прочетено разбрах,че ти всъщност си тази приятелката :D :D :lol:

Faces
06-10-2009, 20:03
Детска история. Според мен не единия, ами и двамата да отстрани.
* Този, който харесва, защото я кара да страда - защо да се оставя той да си играе с нея; що за любов е това ако на единия не му пука, а другия е разочарован и разстроен?!
* Този, който я харесва, защото тя го кара да страда. - защо тя да си играе с него, след като знае за чувствата му, на които, очевидно не може да отвърне.

Много точно казано :)

sh3_1s_7h3_0n3
06-11-2009, 04:33
Ех, тези лоши момчета... толкова са магнетични.


Спира /твоята приятелка/ да говори с тоя бореца, да му обръща внимание, игнорира го, избягва го...ама ей така всички да забележат..и си улеснява живота. И почти съм сигурна, че на него ще му стане мнооого тъпо. ;)