PDA

View Full Version : пОоМощЩщ!!!



Pospalanka
06-09-2009, 21:04
Незнам от къде да започна.И така в даскало началото на 6 клас разбрах че харесвам едно момче ,защото видялиго и ще прибадна.Нека го обозначим с К.Реших да бъда смела и му писах бележка (на нея пишеше че го харесвам и дали поне малко го интересувам)Ще кажете че е прибързано ,но и той доста се закачаше.Той казал на моята приятелка която му дади моята бележка че също ме харесва.Това се случи един петък.Ще го помня цял живот.Тя ми каза и аз бях толкова радостна.На другата седмица в понеделник,той дойде пред моята класна стая и седна на диванчето.И искаше аз да изляза при него.АЗ се престраших да изляза чак след 4 час (той дойде 1) .Говорихме .Не спираше да ми повтаря колко ме харесвал и тем подобни.Отначало си помислих че е някой номер но няма какво да ви казва просто блясък в очите казваше всичко.И така започна всичко .Той постоянно ме ревнуваше,а даже не ми беше предложил.Приятелките ми казваха че сме като ЖЕНЕНИ БЕЗ ДЕЦА :-D :-D Но постепенно всичко започна да отшумява първите седмици идваше горе да говори след месец два само се поздравявах.И накрая получих смс "МИСЛЯ ЧЕ НЕ СИ ЗА МЕН" .И така не разбрах защо ме разигра цели 6 месеца.Но какво да правя много страдах ,защото много го обичах.Реших да го забравя и започнах да харесвам друго момче от блока ми(дА ГО ОЗНАЧИМ с Г).Имам най-добър приятел в блока то й е по-голям с 3-4 години от мен но се разбираме(означен с Б).Бях го помоли да го попита дали ме харесва.Б. го попитал той казал 5-6 незнам и после "не".Бях отново потресена ,бяха ми казали че искал да ходим.Та същата вечер Б ми предлагам да ходим.(Отначало като го прочетох не повярвах но му отказах) тогава се замислих дли това което ми е казал е изобщо вярно.На път към вкъщи се бях уговорила с една приятелка от блока да се срешнем и тя извикала Г. с него.и АЗ ГО ПОДкарах с въпроси дали ме харесва и така.Той отговаря незнам и се хили.И точно пред блока му казах да си помисли и да ми каже и той каза добре.Казах ме си чао .И не съм го виждала от 1 седмица не излиза на вън.Не говори с никой.КАКВО ДА ПРАВЯ ПРИЯТЕЛЯТ МИ Б. ХОДИ С НАЙ-ДОБРАТА МИ ПРИЯТЕЛКА.НЕ МИ ПРЕЧАТ НО ПРИ МИСЛЪЛТА ЧЕ СЪМ МОГЛА ДА БЪДА НА НЕЙНОТО МЯСТО ПРОСТО МЕ УБИВА. НЕ СЪМ ЕГОИСТА.ИСКАМ съвет какво да правя???????? :( :( :( :( :( :(

woo
06-09-2009, 21:32
що тфа сичкото ми прилича на детски истории в които никои нз кфо иска ?

Hilary_
06-09-2009, 21:36
... а защо не ги зарежеш сичките и не излезеш от този заплетен кръг?! :?

unf0rced
06-09-2009, 21:39
толкова мъже в случея , като съдя по историиките деца има , несе впрягай за 1-2ма , още колко ще минат си нямаш и на идея , така че както каза хиларито излизай от кръга 8)

dydolinkka93
06-09-2009, 21:39
... а защо не ги зарежеш сичките и не излезеш от този заплетен кръг?! :?
+1[/i]

inventor
06-09-2009, 21:41
що тфа сичкото ми прилича на детски истории в които никои нз кфо иска ?

съгласен съм ! ама вие момичетата сте много странни трябва задължително да ви предложат не щете ли с пръстен на колене мисля че е достатъчно да каже че те обича в очите !

cinderella_gugutka
06-09-2009, 22:42
ох...1-о ми обясни как ще харесваш някое мом4е и ще му го кажеш 4рез бележка ?
2-о как се харесвате и 2-та но за 6 месеца не сте тръгнали
3-о защо винаги оставяш друг да ти върши работата
4-о мисля 4е изобщо незнаеш кое мом4е искаш и още по малко знаеш как да си го полу4иш
та...общо взето исках да кажа 4е подходът ти към мом4етата е грешен :?

AFT
06-10-2009, 04:48
Нали знаеш, че не е нужно да тръгваш с всяко момче, което ти каже, че те харесва?

Mi6inka
06-10-2009, 05:36
след няколко години ще си над нези неща ;) НЯма да е такава каша в главата ти, ще знаеш какво искаш и как да постъпваш :) А сега... просто си харесай един и се старай с него да се получи нещо

kindergarden
06-10-2009, 05:59
Миличка,6ти клас си,а пришпорваш нещата.От всичко си личи,че ти самата не знаеш какво искаш.Явно не ти е дошло времето още за връзки.Сякаш искаш просто да си хванеш някой и издивяваш от завист.Успокой се и порасни малко!Знам,че те тресе хормона,ама по-полека :wink:

hisy
06-10-2009, 06:16
ох...1-о ми обясни как ще харесваш някое мом4е и ще му го кажеш 4рез бележка ?
2-о как се харесвате и 2-та но за 6 месеца не сте тръгнали
3-о защо винаги оставяш друг да ти върши работата
4-о мисля 4е изобщо незнаеш кое мом4е искаш и още по малко знаеш как да си го полу4иш
та...общо взето исках да кажа 4е подходът ти към мом4етата е грешен :? 1+..НАПЪЛНО СЪГЛАСНА ! :wink:

bonboncho
06-10-2009, 09:13
#-o #-o #-o да ти имах проблемите :-D

XTREMEFREERIDE
06-10-2009, 13:03
ох...1-о ми обясни как ще харесваш някое мом4е и ще му го кажеш 4рез бележка ?
2-о как се харесвате и 2-та но за 6 месеца не сте тръгнали
3-о защо винаги оставяш друг да ти върши работата
4-о мисля 4е изобщо незнаеш кое мом4е искаш и още по малко знаеш как да си го полу4иш
та...общо взето исках да кажа 4е подходът ти към мом4етата е грешен :?

+

Pospalanka
06-10-2009, 13:05
Благодаря ви ЗА съвети колкото до хората които мислят че са истории мислят грешно.Защо оставям да ми върши друг работата ми имам причини не е нещо сериозно .Трето съгласна съм с част от мненията които гласят е трябва да зарежа всичко ЩЕ го направя обещавам

""""след няколко години ще си над нези неща НЯма да е такава каша в главата ти, ще знаеш какво искаш и как да постъпваш А сега... просто си харесай един и се старай с него да се получи нещо""""


""""Миличка,6ти клас си,а пришпорваш нещата.От всичко си личи,че ти самата не знаеш какво искаш.Явно не ти е дошло времето още за връзки.Сякаш искаш просто да си хванеш някой и издивяваш от завист.Успокой се и порасни малко!Знам,че те тресе хормона,ама по-полека """"

""".. а защо не ги зарежеш сичките и не излезеш от този заплетен кръг?! """

Pospalanka
06-10-2009, 13:13
ох...1-о ми обясни как ще харесваш някое мом4е и ще му го кажеш 4рез бележка ?
2-о как се харесвате и 2-та но за 6 месеца не сте тръгнали
3-о защо винаги оставяш друг да ти върши работата
4-о мисля 4е изобщо незнаеш кое мом4е искаш и още по малко знаеш как да си го полу4иш
та...общо взето исках да кажа 4е подходът ти към мом4етата е грешен :?

Въпрос как да подходя?

blackvelvet
06-10-2009, 13:19
Нали знаеш, че не е нужно да тръгваш с всяко момче, което ти каже, че те харесва?

+1

LoVeIsGoNe
06-10-2009, 15:16
Ох леле вие от сега щом се вкарвате във такива филми не ви виждам селд 3/4 години какво ще правите ](*,)

soul1199
06-10-2009, 15:31
ох,остави вси4ко,както си е,остави се на те4ението,не го търси този,които харесва6,нека той сам да те потърси и късметтт :)