PDA

View Full Version : Белези



5StaR
06-09-2009, 23:08
Ае епилирах се и после ми излезнаха едни малки тъпи пъпки и поради гениалния си ум ги чоплих и ся ми останаха белези.... се еба в кретена..
Кажете нещо за премахване на белези? Мажа се с едно контратубекс, ама нз не виждам промяна или е мн бавно..

Canis_Dirus
06-10-2009, 00:51
Ае, като си тръгнал по левия тротоар, ще си носиш посдледствията!

EroSennin
06-10-2009, 07:40
ех трътко трътко, знаех си че си падаш по мъже а ползваш жените като параван :?

ELiTyYy
06-10-2009, 08:06
Дерматоложката ми изписа 2 неща за белези..
Едното е крем на Мелабел..води се избелващ,премахва от кожата белези,дупчици ..всичко...
Другото е пак на Мелабел..избелващ тоник..
..мен ми трябваха тези неща за лицето.. не знам при теб къде е проблема..но ще се оправи с тези неща : ) ...
ето ти и снимка
http://img523.imageshack.us/img523/7324/dsc00217n.jpg

tonie__
06-10-2009, 14:08
за първи път ли се епилираш ? защото поприцип след епилация остават такива пъпчици..

ЕДит: Един женски съвет-освен ако не си футболист и не си като Чобака,не се епилирай :)

5StaR
06-10-2009, 15:20
ех трътко трътко, знаех си че си падаш по мъже а ползваш жените като параван :?


Ае, като си тръгнал по левия тротоар, ще си носиш посдледствията!

Канис - аха ок :)
EroSennin - ти си пълен ретард човек, каквоти и да кажа, за теб ще е малко :) Как реши, че си падам по мъже е зле? Ти сигурно не си виждал момиче скоро, бегай при бабките на 65+ :)

EliTyYy - колко пари струват тия работи и помагат ли ? или не става с тях

ELiTyYy
06-10-2009, 15:46
точна цена не помня..ще те излъжа..
тогава доста неща трябваше да си купувам за лицето...
За резултат мога да гарантирам на 100% ...
просто след като посетих дерматоложката и черни точки ..и пъпки по време на менструация..и белези от преди...просто вс изчезна...а колкото до тези 2 нещица ...страшен резултат..но трябва да си спазваш там мазанията и тка..:)

Madn3s5
06-10-2009, 15:52
Ще си минат от самосебе си не се харчи за мазила..
Винаги когато се епилираш има раздразнения, плюс че когато е на места където кожата е по чувствителна си е напълно нормално.
Стига се шашка и другия път не ги чопли. :)

tonie__
06-10-2009, 15:52
Ще си минат от самосебе си не се харчи за мазила..
Винаги когато се епилираш има раздразнения, плюс че когато е на места където кожата е по чувствителна си е напълно нормално.
Стига се шашка и другия път не ги чопли. :)

+ + +

Pepincetyy
06-10-2009, 16:16
Аз ползвам крем Мелабел и съм много доволна. :)
Взех си го 10.00 лв.

tonie__
06-10-2009, 16:17
абе кви са тия кремове,дето го карате да си купува.не сте ли позлвали епилатор досега? след всяко махане има момент,в който имаш такива пъпчици,ник'ви кремове не му трябват,само ще си похарчи парите за нищо..

5StaR
06-10-2009, 18:12
абе кви са тия кремове,дето го карате да си купува.не сте ли позлвали епилатор досега? след всяко махане има момент,в който имаш такива пъпчици,ник'ви кремове не му трябват,само ще си похарчи парите за нищо..

аз пъпки вече нямам - имам белези.... искам белезите да махна по-бързо :)
тоя крем за белези или за пъпчици е ? :-o :-o

5StaR
06-10-2009, 18:20
ок мерси

InnchetO
06-10-2009, 21:13
точна цена не помня..ще те излъжа..
тогава доста неща трябваше да си купувам за лицето...
За резултат мога да гарантирам на 100% ...
просто след като посетих дерматоложката и черни точки ..и пъпки по време на менструация..и белези от преди...просто вс изчезна...а колкото до тези 2 нещица ...страшен резултат..но трябва да си спазваш там мазанията и тка..:)

А някакви стари белези премахва ли ? :-o

ELiTyYy
06-11-2009, 03:45
точна цена не помня..ще те излъжа..
тогава доста неща трябваше да си купувам за лицето...
За резултат мога да гарантирам на 100% ...
просто след като посетих дерматоложката и черни точки ..и пъпки по време на менструация..и белези от преди...просто вс изчезна...а колкото до тези 2 нещица ...страшен резултат..но трябва да си спазваш там мазанията и тка..:)

А някакви стари белези премахва ли ? :-o
понеже преди си пипах лицето и си бях направила от чоплене дупчици направо... и почти ми се заличиха всичките..още 2-3 седмици трябва да се мацам : ) ...а щом за толкова малко време почти успя да махне неща от 3-4 години..значи наистина си действа :)

cherrypezz
06-11-2009, 11:10
Я дай още маааааааааалко инфо за това кремче

InnchetO
06-11-2009, 13:01
Аз ползвам крем Мелабел и съм много доволна. :)
Взех си го 10.00 лв.
Oт аптеката ли или от някакъв козметичен магазин ? :-o

ELiTyYy
06-12-2009, 15:57
Аптека :)