PDA

View Full Version : Сърбеж



Tona
06-10-2009, 03:57
Здравейте преди няколко дни ( 3-4 ) правих секс и след това имам един гаден сърбеж най-отдоло в интимната зона не е много но все пак е сърбеж и е гадно на някой случвало ли му се е ? Ако да на какво се дължи? и как може да се оправи :(
П.п. Нека пишат само тези които могат да ми помогнат!
Излишни коментари не искам :?

Tona
06-10-2009, 08:28
Жена на 17 без презарватив :)

kalpazanka
06-10-2009, 08:36
Честито на печелившите! Голямата награда е преглед при гинеколог и вземане на секрет за микробиологично изследване!
Течение имаш ли? Какво е на цвят?

Tona
06-10-2009, 08:47
Ами аз течение си имам по принцип от доста години бяло,прозрачно в повечето случаи и за това не го взимам толкова на сериозно

kalpazanka
06-10-2009, 08:50
Досега на гинеколог ходила ли си? Да си се опитвала да третираш това течение? През целия цикъл ли го има, или само в определени дни?

Tona
06-10-2009, 08:58
Досега на гинеколог ходила ли си? Да си се опитвала да третираш това течение? През целия цикъл ли го има, или само в определени дни?
Ходила съм но по други причини.Ам има го в последните дни от цикъла



Най-вероятно си пипнала някаква инфекция,може и да имаш гъбички,ако искаш да си облекчиш сърбежа си направи един студен компрес,и отивай на лекар!Следващия път ползвай презерватив!

:) Благодаря!

heiress
06-10-2009, 10:25
Аз имам абсолютно същия проблем и не искам да правя нова тема, затова искам да попитам тук. Възможно ли е да мине от самосебе си, каквото и да е. Защото аз мисля да изчакам няколко дни, ако се облекчи да не ходя, но не знам.. чудя се още.

clever
06-10-2009, 13:09
не чакай ;)
отиди на лекар
понякога сърбежът означава нещо по-сериозно... колкото и безобидно да звучи ;)
успех! ))

kalpazanka
06-10-2009, 13:14
Ако ви сърби там долу/ ако сте имали непротектиран полов акт/имате влагалищно течение, не отлагайте и не питайте по форуми, защото един ден ще ревете защо тръбите ви са запушени, защо това, защо онова и ще леете два реда сълзи и сополи пред кабинетите по АРТ!!!