PDA

View Full Version : Искам някакъв съвет..Моля ви



doddy
06-10-2009, 05:41
Значи попринцип не споделях толкова с майка ми,но напоследък започнах да й казвам бая работи... :) Обаче .. има неща които искам да й кажа и да я попитам за съвет,но не мога :( Страх ме е от реакцията й..Какво ще направи.. и това ме спира :( Аз наистина искам да се сближа с майка ми бая, но не мога и не мога да се отпусна...Все ми е притеснено .. Какво да направя.. :neutral:

Jumbie483
06-10-2009, 09:22
А за какво точно искаш да и споделиш ?

doddy
06-10-2009, 09:26
Еми за приятеля ми...За това че водя сексуален живот вече... За проблеми .. Такива работи :)

DMX1
06-10-2009, 11:15
На колко години си ?

ThePowerOfLove
06-10-2009, 13:37
Това за секскувалния живот, ако си на 14-15 по-добре още недей да й казваш ;) Няма да го приеме добре.
Иначе за другите работи, според теб защо се получава така? Откъде идва тази бариера, която ти пречи в комуникирането с майка ти?
И аз не говоря много с моята, но знам, че ако стане нещо сериозно ВИНАГИ ще е до мен. Бих могла да й споделям повече, но просто за сега нямам желание. Но ти имаш желание, а не се получава? Майка ти сигурно се радва, че си споделяте, така че не се притеснявай и не спирай :)

doddy
06-10-2009, 15:20
Еми не мога,защото попринцип винаги всичко съм затваряла в себе си , дори и да имам проблем...Наистина майка се радва,че споделям..но не мога да се отпусна напълно

tonie__
06-10-2009, 15:59
има неща,които е по-добре да запазиш за пред приятелките си :) и твоята майка като всички останали се притеснява за теб адски много и ако и изсипеш наведнъж много неща,за повечето от които не си е и помисляла,многоо ще се шашне и ще има екшъни 100%

ако майка ми знаеше аз какви съм ги вършила,нз къде би ме пратила 8-)

lipstik
06-10-2009, 16:39
И аз не споделям с мойта.Даже сигурно ще се чувствам доста странно ако го правя.

PlamenMEN
06-10-2009, 17:31
Това за секскувалния живот, ако си на 14-15 по-добре още недей да й казваш ;)
Какви ти 14 -15, докато не стане поне на 18 да си трае по - добре.
И не разбирам какво етова желание да се сближиш толкова чак с майка ти. Спазвай дистанция. Хубаво е да си приятелка с майка си, но не чак първи приятелки...

miminka__94
06-11-2009, 18:34
Според мен това не е нещо което можеш да изстреляш веднага... малко по-малко започни да и говориш за сексуалния ти живот като не споделяш всичко веднага,а само намекваш за някои неща =] така да се каже "обработваш почвата" и ако видиш,че приема добре казаното тогава сподели изцяло ... Успех :-)

ivana0895
06-12-2009, 19:35
аз на моята нищо не казвам , защото после казва на брат ми ( обича него повече ) и заедно си ме базикат ........ прецакана съм от всякъде :( :( :(

ThePowerOfLove
06-12-2009, 20:48
Това за секскувалния живот, ако си на 14-15 по-добре още недей да й казваш ;)
Какви ти 14 -15, докато не стане поне на 18 да си трае по - добре.
И не разбирам какво етова желание да се сближиш толкова чак с майка ти. Спазвай дистанция. Хубаво е да си приятелка с майка си, но не чак първи приятелки...

Да, за годините съм съгласна :) Но според мен точно майката може да бъде една приятелка, която никога няма да те предаде..

Wrathchild
06-13-2009, 15:01
Защо майка и дъщеря да не са приятелки?
Аз и моята сме. Добри, при това.
Майките не колят. Повечето мислят доброто на децата си, а след като си тръгнала да споделяш с нея, то значи е свястна. Не е по-добре да го научи от други хора...