PDA

View Full Version : Един Неразделен Клас ;(



teenmenie
06-10-2009, 08:57
А ние бяхме заедно цели 7 годни. Всички ще ми липсват много, няма да мога да преодлея липсата на толкова скъпоценни хора :cry: :cry: На вас как ще ви се отрази раздялата с хората със който сте били толкова дълго време :cry: :cry:
П.С:съжелявам ако има такава тема!!

someone_else_
06-10-2009, 09:02
хм всичко се забравя .. и аз бях така, но каквото и да мислиш сега , че ще останете завинаги добри приятели - грешиш .. просто се разваля .. сега има хора с които и здрасти не си казваме .. а уж никога нямаше да се разделяме .. и аз ревах като изтървана.. ама ще намериш нови приятели ..

Jumbie483
06-10-2009, 09:20
Спокойно, ще преодолееш липсата им след седмица ;)

Biskfitka
06-10-2009, 11:30
Е стига де..никой не е умрял все пак..

blackvelvet
06-10-2009, 11:54
хм всичко се забравя .. и аз бях така, но каквото и да мислиш сега , че ще останете завинаги добри приятели - грешиш .. просто се разваля .. сега има хора с които и здрасти не си казваме .. а уж никога нямаше да се разделяме .. и аз ревах като изтървана.. ама ще намериш нови приятели ..

+1 Така е..не си прави грешни излюзии :-D

TheGirlNextDoor
06-10-2009, 12:53
оо и аз бях така..ще ти мине спокойно..и за мислех,че няма да издържа без тях ама..с тези,с които си бяхме приятели още сме..излизаме си..а за останалите дори не се сещам ;Ddd

pLqmi92
06-10-2009, 14:21
хм всичко се забравя .. и аз бях така, но каквото и да мислиш сега , че ще останете завинаги добри приятели - грешиш .. просто се разваля .. сега има хора с които и здрасти не си казваме .. а уж никога нямаше да се разделяме .. и аз ревах като изтървана.. ама ще намериш нови приятели ..

И при мене беше така.. Ужасно гадно ми беше,че трябва да се разделяме пък като се събрахме с новия клас ги заобичах 10000000000000000 пъти повече,,няма по-ценни хора от тях..Пък с тея от стария клас дори не се виждаме..С 2-3 поддържаме връзка,а с останалите даже и здравей-здрасти няма..Ся съм 11ти клас и да се сетя за стария клас се случва макс 1 път на година,така че изобщо не се филмирай ;) Новия ти клас ще видищ колко по-страхотни ще бъдат (в повечето случаи е така)..Айде успехчета,и недей изобщо да се хабиш :-) Не си струва...от личен опит го знам,и по др мнения се убеждавам в това 8-)

tItEufFf
06-10-2009, 14:43
Да не останеш разочарована..
Знам какво си говорите сега.. Че ще излизате често, ще си чатите, говорите по скайп. Да, ама не... 1 седмица (максимум, при мен бяха два дена) ще ти е през оная работа за тях ;)

TheNewReligion
06-10-2009, 14:49
След два дена ще мислиш само дали са те приели в хубава гимназия. :) На мен лично въобще не ми пука за тъпия ми клас и се радвам, че се махам. :)

damdam
06-10-2009, 15:09
След два дена ще мислиш само дали са те приели в хубава гимназия. :) На мен лично въобще не ми пука за тъпия ми клас и се радвам, че се махам. :)

И аз съм така. Само че се надявам да попадна в много по-добър клас. Сегашният ми(за още няколко дни) не е чак толкова зле, като гледам другите даже е цвете за мирисане, но просто всички се имат за голямата работа, разделени сме на групи(което вярно го има в почти всеки клас), общо взето всеки гледа да направи гадно на другите... Дано да случа на клас следващата учебна година...

Lyubomn7
06-10-2009, 15:20
Ем лесно лятото със сигурност още ще сте си заедно ще излизате ала бала и есента като се запознаеш със новите съученици ще забравиш за старите или поне няма да сте си същите приятели както преди..

XTREMEFREERIDE
06-10-2009, 19:03
Ние също бяхме един чудесен клас. Направихме си супер завършване - без сълзи и рев. Мислех си, че много ще ми липсват, но не е така. В смисъл, доста често се сещам за онези моменти, но всичко което правя е да се усмихна и после продължавам. Но ние си запазихме добрите отношения със абсолютно всички. Даже точно миналата Събота се събрахме пак класа и отидохме на заведение. Правим го не веднъж вече, тази година. Доста често се случва. Окифлили са се повечето, но са си моя стар клас. 8-)

teenmenie
06-10-2009, 19:47
Дано да е така :) Не вярвам наистина завинаги да си липсваме :? Все пак ще се виждаме, скайп ала-бала :) Благодаря ви :-) :-) :-)

vavi13
06-10-2009, 20:05
Моя стар клас адски много ми липсва но защото попаднах на нов пълен с разглезени богаташчета има само няколко човека които стават. Другите са пълни идиоти.А бившия ми клас беше THE BEST няма да ги забравея тея хора и след 100години. Най хубавите моменти са ми с бившия клас. Дано ти попаднеш на добър клас.

LiLGrizzly
06-10-2009, 20:46
Ако сте неразделен .. какъв е проблема ? :?

chrz
06-10-2009, 23:42
О с такава радост се разделих със стария си клас, и аз бях като тебе в началото и си виках омг са кво ще правя без тях и т.н., но ето че новия клас ми допада много повече, а с тези от стария клас сега поддържам връзка с 5-6 човека.Пък и ако сте толкова неразделни и добри фрта ще се събирате от време на време.

Nam3less3
06-10-2009, 23:49
Радвам се, че се оттървах от някой хора веднъж завинаги. А дано да съм в един и същи университет с някой други. Изобщо и 2та класа, в които съм бил, с радост биха се разделили.

LiveFlower
06-10-2009, 23:49
Кво се филмирате , бе ?

Колкото и добър да е бил тоя клас , не е незаменим . Свиква се с раздялата , свиква се и с новото .

mnluda
06-11-2009, 19:32
аз просто нямам търпение да се разделя с тях защото знам че след тази раздяла всеки от нас ще стане самостоятелен надъхан младеж. Казвам това с такава увереност защото всеки един мой съученик си е набелязъл елитна гимназия в която има реални шансове да бъде приет и да успее в живота

ali13
07-28-2009, 21:20
мда -така е ,колкото и да е гадно всичко се забравя .. И аз се пребих да рева ,както и по-голямата част от класа ми ,но сега дори не се поздравяваме с някои .. В крайна сметка хората се променят и отдалечават.. Но ти не съжалявай и гледай да ти останат само хубави спомени -все пак каквото имаш да преживяваш ще преживяваш и това ще те направи по-силна .. А нищо не ви пречи да поддържате контакт ... :)

Bimmer
07-29-2009, 10:57
Не приемай нещата много навътре. Аз отново съм в един клас с най-добрите ми приятели, другите могат да ми лапат. :)

fire_cat
07-29-2009, 11:14
Наистина си е неприятничко, но все пак не си само ти. Доста приятели ще се разделят. Можете да се виждате, да си пишете... Ще си намериш и нови приятели и няма да съжаляваш.

ILoweSea
07-29-2009, 11:28
Въобще няма да ми липсват. Просто не си заслужава. Не сме задружен клас, лъжем се. Карали сме се много пъти. Просто няма да ми липсва никой. Нямам приятели, само познати..

sp33der
07-29-2009, 11:47
Честно казано аз на никой няма да липсав ама поне хубавотот е ,че чувствата са взаимни.

lorinka29
07-29-2009, 18:34
Ами 4увствам се ужасно!Аз отидох в класа в 6 клас и за 2 год толко много ги обикнах тия отка4алки!тцтцтц :(

Ungear
07-30-2009, 07:30
далеч от очите, далеч от сърцето ;)

fenche22
07-30-2009, 08:00
Въобще няма да ми липсват. Просто не си заслужава. Не сме задружен клас, лъжем се. Карали сме се много пъти. Просто няма да ми липсва никой. Нямам приятели, само познати..

И нашия клас е така..не бяхме задружни и само се караме.. :?

EnglishMan
07-31-2009, 13:49
И аз се разделих с моя клас тази година,на какво да се прави,свиква се!

selens
07-31-2009, 13:55
Да не останеш разочарована..
Знам какво си говорите сега.. Че ще излизате често, ще си чатите, говорите по скайп. Да, ама не... 1 седмица (максимум, при мен бяха два дена) ще ти е през оная работа за тях ;)
И аз бях така във 8 клас се преместих в друг град и всички ми казваха,че всяка седмица ще ми пишат,че даже ще идват да ме виждат и че никога няма да ме забравят :lol: а 1 месец след това не се помнехме даже. 8-) Има 3-4 човека със които поддържаме връзка но нищо не е както преди :? Но спокойно ще си намериш нови приятели във началото винаги е трудно,но бързо се свиква. :)