PDA

View Full Version : Бургас



tfoitakuchka
06-10-2009, 08:58
Здравейте! :) ами .. незнам дали темата е подходяща за раздела .. но все пак да си питам .. значи ще ходим с класа на хижа някъде край Бургас .. за сега мислим в Отманли .. моля ви ако сте ходили където и да е на хижа край Бургас дайте ми някакво име защото търся търся .. и не мога да намеря нищо .. нито в Гуугъла .. нито никъде... (25 човека сме някъде)
Благодаря предварително :)

DieselBlood
06-10-2009, 10:23
Горещо ти препоръчвам да идеш в Отманли.Там е страхотно.Понеже съм от Бургас и сам ходил много пъти.Ама зависи в ква база ще се паднете,щото има едни адски мизерни.

shmurkam
06-10-2009, 12:06
Преди ден бяхме в Грудово на Божура. То е на половин час път от Бургас. Супер условия. Има басейн, климатик, телевизия, хладилник и всякакви екстри. Чудно местенце. Само малко цените нв ресторанта са високи, но храната си струваше парите. Сервитьорите бяха мн точни хора. Дори ни продадоха бира в големи количества и после даскалите се чудеха откъде така се клатим... :D Аз съм от Бургас и бях там за два дни. Направо си прекарах супер. В Отманли също е мн хубаво, но зависи къде точно си.

Snuffles
06-10-2009, 12:24
Горещо ти препоръчвам да идеш в Отманли.Там е страхотно.Понеже съм от Бургас и сам ходил много пъти.Ама зависи в ква база ще се паднете,щото има едни адски мизерни.
Дааа, супер е там, аз редовно ходя :grin: