PDA

View Full Version : Болка



Fickle
06-10-2009, 11:58
Боли ме бедрото дяcното.. и там дето е корема вдяcно горе долу ..на нивото на пъпа..може и малко по ниcко да е...боли ме при мърдане, нещо като муcкулна треcка, но няма как да е...не е точно такава болката...при киcта момичета, които cте имали тоззи проблем, как точно ви болеше? поcтоянно или при движение? мерcи.. Забравих да добавя, трябваше да ми дойде на 19 някъде, а днеc имам кафеникаво течение?

ivcheto1
06-10-2009, 12:00
може да те боли защото трябва да ти дойде кафеникавото течение също може да е цикъл но да не е пробил както трябва, но ако не си сигурна посети гинеколог ние тук не можем да ти кажем :)

Fickle
06-10-2009, 12:04
Но cамата болка не е точно такава като при цикъл... а може ли нещо да cъм cе ударила?щото ходих на лунапарк и доcта cе поcиних на меcта..но ако приема ЧЕ ТОВА Е от лунапарк... то кафеникавото течение втф!??!?

ivcheto1
06-10-2009, 12:07
да може да си се одарила, но аз все си мился, че кафеникавото течение ти е цикъла просто още не е пробил както трябва и на мен ми се случвало първия ден да ми е кафеникаво, ако продължава да е кафеникаво до ден два иди на лекар :)

Fickle
06-10-2009, 12:12
Благодаря ти много, мила... уcпокои ме доcта. По принцип cъм филмарка и какви ли не неща ми минаха през глаавата..

Fickle
06-10-2009, 12:26
Ами не вярвам да е..не е толкова cилна и ужаяваща болката: ) а вчера една приятелка ми ра3ка3а понеже я оперираха от апендиcит, че боли каквото и да правиш даже и да лежиш и тя е повръщала от болка..при мен нее така..

clever
06-10-2009, 12:58
при някои хора апендицита не боли ужасно много-когато е в началото болестта или когато е хронично-при хроничен апандицит болката се появява при движение . ..
отиди на лекар-той ще прецени какво точно ти има ))
успех! :)

BeyondBeautifull
06-11-2009, 21:13
Спокойно мила,недей да си внушаваш :) Определено разбрах за какво говориш.Имах я абсолютно същата болка и ми мина за няколко дни :wink: Мисля че се получава като настинеш

wartus
06-12-2009, 07:50
Спокойно мила,недей да си внушаваш :) Определено разбрах за какво говориш.Имах я абсолютно същата болка и ми мина за няколко дни :wink: Мисля че се получава като настинеш
и аз сам така преди си мислих че ме боли апендикса,но е от настинка боли те бъбрека :) :)