PDA

View Full Version : Проблем



RoCkSpOt
06-10-2009, 12:34
Здр с приятелката ми(сега сме разделени временно докато разбера дали съм на поправка :cry: но това е друго)сме заедно от 4 месеца и нейния баща е мн строг... и адски мн мн я ревнува... и ние се крием .. майка й знае.. и да ви питам при вас как е... тя ми каза,че баща и ако разбере ще трябва да скъсаме... :(

lipstik
06-10-2009, 12:38
При мен не е така.Баща ми няма нищо против,нито пък майка ми.

BlueFace
06-10-2009, 12:41
Еми незнам ако баща и разбере ,че си някъф двойкажия дето ще остава....Поне аз на негово място няма да дам на дъщеря си да се вижда с такова момче :?
Стегни са почни да учиш..така само можеш да развалиш момичето...

RoCkSpOt
06-10-2009, 12:45
Еми незнам ако баща и разбере ,че си някъф двойкажия дето ще остава....Поне аз на негово място няма да дам на дъщеря си да се вижда с такова момче :?
Стегни са почни да учиш..така само можеш да развалиш момичето...

Ще разваля момичето.. ти тъп ли си бе ? Познаваш ли ме,че ще ми казваш,че съм щял да я разваля...

BlueFace
06-10-2009, 12:53
Еми не вярвам за момичето да е добре да ходи с човек който ще повтаря....Ти с тия повтаряния след 10 години ще работиш като общ работник...Естествено връзките на ранна възраст не са много дълготрайни така че няма да сте заедно за винаги ама шанс да я откъснеш от учението...

RoCkSpOt
06-10-2009, 13:07
Еми не вярвам за момичето да е добре да ходи с човек който ще повтаря....Ти с тия повтаряния след 10 години ще работиш като общ работник...Естествено връзките на ранна възраст не са много дълготрайни така че няма да сте заедно за винаги ама шанс да я откъснеш от учението...

Струва ми се,че си апстрахирано момче ... :( По цял ден седиш учиш(няма нищо лошо) не излизаш седиш си у вас и киснеш по форумите... когато ме познаваш тогава ще кажеш че ще я проваля... а и няма да повтарям ! :x Просто имах известни пречки в училище ... и сега ми е трудно да избутам по математика...

BlueFace
06-10-2009, 13:13
Мда помислих си ,че това ще кажеш... Уча най много час на ден и получавам шестиците,а на компа седя много малко.Аз тренирам баскетбол почти всеки ден играя с приятелите и се разкарваме.
За мен реализацията в живота е важна и просто хора които не им пука за нищо и за някакви безхаберни не ми са приятни ;]

blackvelvet
06-10-2009, 13:16
Еми не вярвам за момичето да е добре да ходи с човек който ще повтаря....Ти с тия повтаряния след 10 години ще работиш като общ работник...Естествено връзките на ранна възраст не са много дълготрайни така че няма да сте заедно за винаги ама шанс да я откъснеш от учението...

Струва ми се,че си аБстрахирано момче ... :( По цял ден седиш учиш(няма нищо лошо) не излизаш седиш си у вас и киснеш по форумите... когато ме познаваш тогава ще кажеш че ще я проваля... а и няма да повтарям ! :x Просто имах известни пречки в училище ... и сега ми е трудно да избутам по математика...

Напротив,много е прав.Има много ГОЛЯМА вероятност ако баща й разбере за вас поради тази причина да ви накара да се разделите.А и плюс това RoCkSpOt какво ти е виновен...искаш мнение-получаваш мнение.КАПИШ????

LoVeIsGoNe
06-10-2009, 15:18
По принцип майките имат най - голяма власт така да се каже над бащите ... нека тя седне и поговори с майка си за да може тя да е на ваша страна и да ви съдейства :)

soul1199
06-10-2009, 15:24
при мене няма никакви проблеми