PDA

View Full Version : Споделям :)



Take_That
06-10-2009, 15:53
Здравейте :) Пиша това, защото просто ми се иска да споделя с някого това, което ми тежи. Ако някой си изкаже мнението ще съм му благодарна :)
Може би някои от вас са чели темата ми за бившия ми приятел, с който наскоро излизах и в мен отново се породиха чувства, след като той ми сподели, че не съм му безралична. От тогава обаче ни вест, ни кост от него.... Това ме мъчи ужасно много, боли ме, чувствам се зле, уж съм весела и щастлива, а всъщност ми е тежко.... Винаги, когато видя, че някой ми е писал по скайп или пък, когато телефонът ми звънне цялото ми същество се преобръща и силно се надявам да е той, но уви.... Мразя се затова, че съм такава глупачка и наивница и отново попаднах в мрежите му :( Постоянно мисля за него... опитвам се да не го правя, но се получава за кратко и изведнъж ей така от нищото отново той е в мислите ми... :( Реших да му пиша ( да знам, че може би съм глупачка, но тази неизвестност ме убиваше), тогава ми каза, че продължава да изпитва някакви чувства към мен и че, когато си дойде в града ще се разберем :( Винаги обаче се питам щом ме обича, както казва защо поне веднъж не ми пише или пък ми звънне (тези неща наистина не са за скайп, но не е задължително да говорим за "нас", а просто да се позаинтересува от мен) Все още го обичам, но отново аз съм наранената и отново аз съм тази, която бяга подире му, от което още повече ме боли...
Благодаря на всички, които са прочели темата :)

anito0
06-10-2009, 15:58
ami qsno e 4e ne go e grija za teb dori i da kazva obratnoto i vijda 4e ti mu vrazva6,taka 4e spored men se postarai da ne se zanimava6 s nego...;)

YouMakeMeFeel
06-10-2009, 16:02
мОже би просто не знае какво иска ... даи му малко време да помисли ... да се изясни със себе си ... ако не просто го забрави .. :-o

kobrichka
06-10-2009, 16:12
Според мен не го е грижа за теб. Ако поне малко се интересуваше и мислеше за теб щеше поне едно здравей в скайип да ти драсне. Има много начини някои да ти покаже, че те харесва, а той определено не прави нищо. Колкото и да ти е трудно най-добре го забрави, почни нова страница от живота си. Няма смисъл да страдаш за някого, на когото не му пука. Високо вдигната глава и докажи на себе си и на него, че си силна.

mynichka
06-10-2009, 16:14
Според мен не го е грижа за теб. Ако поне малко се интересуваше и мислеше за теб щеше поне едно здравей в скайип да ти драсне. Има много начини някои да ти покаже, че те харесва, а той определено не прави нищо. Колкото и да ти е трудно най-добре го забрави, почни нова страница от живота си. Няма смисъл да страдаш за някого, на когото не му пука. Високо вдигната глава и докажи на себе си и на него, че си силна.
точно

Take_That
06-10-2009, 16:20
Понякога си мисля, че нарочно не ми пише, защото той е такъв тип човек - малко студен и дръпнат, а и понякога изпитва хората така да се каже....

kobrichka
06-10-2009, 16:25
Понякога си мисля, че нарочно не ми пише, защото той е такъв тип човек - малко студен и дръпнат, а и понякога изпитва хората така да се каже....

Има разлика между дръпнат и незаинтересован, а лично според мен той е незаинтересован.

Take_That
06-10-2009, 16:29
Понякога си мисля, че нарочно не ми пише, защото той е такъв тип човек - малко студен и дръпнат, а и понякога изпитва хората така да се каже....

Има разлика между дръпнат и незаинтересован, а лично според мен той е незаинтересован.

Права си, мисля си че се заблуждавам и че сама си втълпявам някакви надежди - въпреки това обаче се надявам ако си дойде да се видим и да се разберем :(

RaZzer
06-10-2009, 16:46
Аз пък не усетих защо всички решиха, че е незаинтересован от теб... Не съм ти чел предишните теми и нз защо сте се разделили, но щом казва, че още те обича, аз допускам за най-логична възможността да му е било гадно като сте се разделили и да се е опитвал да те забрави... :? Все пак малко глупаво ми се струва да държим сметка на някой, с когото скоро сме скъсали защо не ни търси... А сега (имам предвид след като сте се разбрали да чакаш да си дойде) има няколко варианта: или не ти се обажда защото премисля нещата, или прави нещо, което е известно само на него (изпитва те или нещо такова), или просто е такъв тип характер...

Аз не мисля, че не му пука за теб... Изчакай го да си дойде, говорете, но не бързай да си правиш изводи! Успех!

Desir3
06-10-2009, 17:15
Аз пък не усетих защо всички решиха, че е незаинтересован от теб... Не съм ти чел предишните теми и нз защо сте се разделили, но щом казва, че още те обича, аз допускам за най-логична възможността да му е било гадно като сте се разделили и да се е опитвал да те забрави... :? Все пак малко глупаво ми се струва да държим сметка на някой, с когото скоро сме скъсали защо не ни търси... А сега (имам предвид след като сте се разбрали да чакаш да си дойде) има няколко варианта: или не ти се обажда защото премисля нещата, или прави нещо, което е известно само на него (изпитва те или нещо такова), или просто е такъв тип характер...

Аз не мисля, че не му пука за теб... Изчакай го да си дойде, говорете, но не бързай да си правиш изводи! Успех!

Дам... :-o

Lyubomn7
06-10-2009, 17:37
Има два варианта, или той ти казва истината и иска и ти да му одвърнеш със същото, или те лъже просто за да разбере дали го харесваш още...

Take_That
06-10-2009, 17:57
Аз пък не усетих защо всички решиха, че е незаинтересован от теб... Не съм ти чел предишните теми и нз защо сте се разделили, но щом казва, че още те обича, аз допускам за най-логична възможността да му е било гадно като сте се разделили и да се е опитвал да те забрави... :? Все пак малко глупаво ми се струва да държим сметка на някой, с когото скоро сме скъсали защо не ни търси... А сега (имам предвид след като сте се разбрали да чакаш да си дойде) има няколко варианта: или не ти се обажда защото премисля нещата, или прави нещо, което е известно само на него (изпитва те или нещо такова), или просто е такъв тип характер...

Аз не мисля, че не му пука за теб... Изчакай го да си дойде, говорете, но не бързай да си правиш изводи! Успех!

Ние се разделихме преди година. Причината беше, че по неговите думи поне не ме обичал, както преди.... След като се разделихме аз се опитах поне да сме на "здравей - здрасти", но той се правеше, че не ме вижда, когато се срещнем. След 2 седмици от нашата раздяла си намери нова приятелка (вече не са заедно) и от тогава аз си казах, че не искам да запазвам никакви взаимоотноешения с него. Но така стана, че се разбрахме и си останахме що годе приятели :)
П.П - по принцип той е малко студен и дръпнат, не показва много чувствата си.....

Take_That
06-10-2009, 18:00
Има два варианта, или той ти казва истината и иска и ти да му одвърнеш със същото, или те лъже просто за да разбере дали го харесваш още...

Аз му казах, че все още го обичам, след като и той ми каза, че не съм му безралична и от тогава той не ми е писал.... Аз му писах и го попитах каква е била целта на онзи разговор или вече м уе все едно, а той ми каза "Е как ще ми е все едно". Попитах го дали това е бил осамо моментно състояние и а той каза "или не е..." :(

DevilWish
06-10-2009, 18:21
Не му върви след задника.Види ли ,че е едва ли не "незаменим" в твоите очи ,ще губи повече и повече интереса си.За това трябва да го оставиш той да те търси малко.Ако видиш ,че не звъни ,значи е ясно колко е сериозен ;) Успех и ти желая все пак да не съм права и да се разберете :)

slun4ice_90
06-10-2009, 20:16
Не му върви след задника.Види ли ,че е едва ли не "незаменим" в твоите очи ,ще губи повече и повече интереса си.За това трябва да го оставиш той да те търси малко.Ако видиш ,че не звъни ,значи е ясно колко е сериозен ;) Успех и ти желая все пак да не съм права и да се разберете :) =D>